Lukas85

Jaki agregat do ciagnika 120KM?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lukas85    37

Koledzy jakiej szerokosci agregat polecalibyście do ciagnia oa mocy 120KM? Szukam agregatu ktory miałby z przodu wałek dalej zeby kultywatora i na koncu dwa wałki. Czy szerokosć 4.2m to nie bedzie mało?


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

W sumie to nie wiem, bardzo szybko jechać sie nie da. chodzi tylko o to czy szerokosć 4.2 nie będzie mała dla tej mocy


Mamy ziemie klasy 3 i 4 


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
criskp86    30

4.2 m to ciągam new hollandem 95 konnym i nie ma problemów nawet jak jest glina i pod górkę to idzie hektar robię w 20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Moim zdaniem wystarczajaca szerokosc czasami jak trzeba zaposcic glebiej to pasowalo by troche zapasy mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Obecnie mam NH 90KM ale planuje zakup 120KM, nie wiem czy do tego 120KM nie bedzie za mały a do 90KM za duży


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOVU    1

osobiscie twierdze ze 4.2 bedzie idealny do ciagnika 120km lepiej jechac szybciej i na pewno efekt bedzie lepszy niz wolniej meczyc ciagnik za szerokim agregatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam opini na temat firmy Janpol która produkuje maszyny rolnicze. Chciałbym kupić ich agregat ale nic niemogę o nich znaleść. Jak z jakością ich maszyn.Mile widziane odpowiedzi na maila. goliat1603@wp.pl Z góry dziękuje.
    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj