kris1

Przedni naped w belarusie 1025 problem

Polecane posty

kris1    1

Witam

Mam problem z palącym się bezpiecznikiem od załączania przedniego napędu w Belarusie 1025 z 2008 roku. Naped załączany jest przyciskiem na elektrozawór. Wymienilem juz w nim włącznik, przekaźnik co byl razem z nim i elektrozawor caly i dalej pojawia sie ten problem. Czy ktoś miał już taki problem w tych ciagnikach?


Kris1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mko09ijn    0

Skoro pali bezpiecznik to szukaj zwarcia do masy na kablu za bezpiecznikiem aż do przedniego napędu. Może przewód ociera i metalowa część ciągnika, przetarła się izolacja i zwiera. Rozumiem że bezpiecznik taki jak przewiduje instrukcja? Nie założył nikt omyłkowo mniejszego niż był fabrycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris1    1
Napisano (edytowany)

jest taki jak powinien byc tylko jest jeszcze tak ze czasami bezpiecznik pali sie odrazu po wlaczeniu napedu a czasami po jakies 30 min pracy z włączonym napedem

Edytowano przez kris1

Kris1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek80z    16

Ja miałem przewód przetarty w okolicach gałek rozdzielacza. Stykał do metalu przy drganiach i wywalało bezpiecznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris1    1
Napisano (edytowany)

jak tak miałeś to muszę dokładnie prześledzić te kable bo moze byc podobnie dzieki za podpowiedz

Edytowano przez kris1

Kris1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez emtezecik
      Witam różnice w bloku silnika skrzynia biegów tłoki są wiadome . Oddałem pompę wtryskowe do regeneracji do cenionego zakładu, pomiar pyta jaka dać dawkę paliwa. Chciałbym dawkę z MTZ 1025 gdyż silnik jest ten sam mam TS wiec wzmocniony jest proszę podajcie różnice między MTZ 82 TS a 1025 może kolega Seweryn coś podpowie . Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj