wojt3p

Rivierre greenland 8080

Polecane posty

wojt3p    0

Witam jestem użytkownikiem prasy od roku czyli jestem po pierwszym sezonie. Mam do wymiany tuleje na głównym korbowodzie. Moje pytanie do użytkowników  tych i podobnych pras. gdzie można dostać części ? Pytałem w jednym miejscu i wycenili mi ją na 3 tyś zł. i wydaje mi się że to lekka przesada. Mam jeszcze kilka pytań dotyczących np wymiany sznurka itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollmed    0

Witam a posiadasz jakis numer tej tulejki bądz zdjecie jak ona wygląda bo może ci sprawdzić czy jest dostępna bo rivierre to przejeła firma vicon 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt3p    0

numeru ani zdjęcia nie mam ale z tego co widziałem w katalogu to wygląda to podobnie jak panewka korbowodowa, składa sie z 2 połówek i skręca tak samo jak korbowody z wałem, w realu nie wiem jak to wygląda bo to już same resztki były, (działanie zresztą też jest podobne jak w silniku bo ten korbowód napędza tłok prasy) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt3p    0

niestety nie mam tego katalogu, byłem się pytać w perkozie w Brodnicy i tam własnie widziałem ten katalog , chciałem zeby wydrukowali tą stronę to się nie zgodzili

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollmed    0

bo ja nie moge namierzyć katalogu a znalezłem ze to przejeła firma vicon tylko ciekawe jaki model był potem produkowany bo to to samo co vicon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt3p    0

no właśnie w tym perkozie miał model prasy vicon ale jaki symbol to nie wiem, moja prasa jest z 1996 roku na 4 aparaty wiążące. Vicon mp 800 jest identyczna jak rivierre casalis 8080 tylko ze one są model starszeniż ta jaką mam , identyczne jak moja są też z symbolami greenland vicon CB 8080 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinW1985    0

Witam, co do tematu ja też posiadam prasę MF 5, to samo co Rivierre 8080 pierwszy sezon i znalazłem na stronie Vicona katalog do RC 8080, a także instrukcję obsługi tylko wiadomo nie po polsku jak potrzeba to mogę podesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinW1985    0

Jak na pierwszy rok jestem zadowolony, można powiedzieć że bez żadnych większych awarii. Co do katalogów, jeśli można e-mail to podeśle na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genek178    0
Dnia 8.05.2016 o 19:47, MarcinW1985 napisał:

Witam, co do tematu ja też posiadam prasę MF 5, to samo co Rivierre 8080 pierwszy sezon i znalazłem na stronie Vicona katalog do RC 8080, a także instrukcję obsługi tylko wiadomo nie po polsku jak potrzeba to mogę podesłać.

Witam! mam o niedawna prase Rivierre Casalis RC 8080 .Jak by się dało to bym bardzo prosił o podesłanie katalogu i instrukcji ,było by trochę łatwiej z tą prasą.Z góry dziękuję.  genekxxl@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grvsia
      Witam, mam pytanie ponieważ kupiłem prasę fortschritt 550, jestem nowy w tym temacie i chciałbym robić usługowo lecz nie mam pojęcia jak sobie liczyć za tą usługę, za sztukę, od hektara czy jeszcze od czegoś innego?
    • Przez Tomasz12441
      Witam. Posiada ktos z Was moze prase Mengele 530?  Poszukuję instrukcji obsługi, albo kogoś, kto wie mniej wiecej co i jak powinno działac. Dołączam zdjęcie sterownika

    • Przez edward93
      Witajcie, planujemy zakup prasy jednak problem w tym że nie możemy się zdecydować jaki model i jaka firma dokładnie. Wybór mamy John deere lub kuhn rotor na pewno. Wiemy że to musi być jedna z tych firm jednak model nie jest wybrany. Chciałbym uzyskać jakies opinie na temat jakichkolwiek modeli tych pras czy polecacie czy nie i dla czego i na jakim pracowaliście. 
    • Przez duda30
      Witam . Proszę o radę. Pierwszy raz robiłem słomę w dużą kostkę i mi zmokła dosys mocno na polu i czy te kostki obeschną czy co mam z tym problemem zrobić?
    • Przez inginio
      Witam. Jaki sznurek zakupić do prasy hesston 4700 80x80 ? Chodzi mi tylko o grubość?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj