Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tomasz12441    1

Witam. Posiada ktos z Was moze prase Mengele 530?  Poszukuję instrukcji obsługi, albo kogoś, kto wie mniej wiecej co i jak powinno działac. Dołączam zdjęcie sterownika

post-28391-0-91366400-1476901240_thumb.jpg

woj0ciech    0

do gory masz panel sterujacy siłą  zgniotu ( pokrętło) "I" "0" to wiadomo właczone wyłaczone, nastepnie masz przycisk przeciazenia komory

on Ci sie swieci jak przeciązysz komorę i po ptym go wciskasz i wraca cisnienie na zgniot, pozniej masz konktrolki  braku sznurka oraz hamulca na kole zamachowym, dolny panel to masz centralne smarowanie przycisk duze "T" to jest automatyczne smarowanie co jakis czas a dolny przycisk z oliwairka to recznie mozesz przesmarowac np na poczatku pracy , pozniej masz wentylatory na aparatach włączanie . odp troche po czasie .. ale moze komus sie przyda...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Luke16
      Na ten rok planuje zakup prasy zwijającej do 30 tyś zł... prasa głównie będzie używana do sianokiszonki ale i również do siana i słomy.... Rozmyślałem trochę o krone kr 130 s ale prawdopodobnie mój zetor jej nie pociągnie.... co byście polecili???
    • Przez luki88910
      Witam,
      Posiadam samojezdny opryskiwacz Evrard Hardi, opryskiwacz posiada sterownik regulor.
      Niestety mało wie,m o tym sterowniku i może ktoś kto posiada coś takiego podzieli się informacjami jak to działa jak się uruchamia jak obsługiwać taki sterownik ?

• Przez wieslawa_olo
      Witam. Potrzebuje instrukcji obsługi do ranault ares 550RZ. Chciałbym poczytać troche o zasadach użytkowania i eksploatacji. Może być wersja papierowa lub pdf. Może ktoś ma do odsprzedania. Tel 726,461,262
    • Przez kamilo2277
      Witam, zamierzam kupić prasę, myślałem o Carraro lub krone ewentualnie welger rp12 lub pochodne, tylko, że łańcuchowa wydaje mi się prostsza.  Chciałbym wszystko wiedzieć o tych prasach zwłaszcza carraro i krone, na co zwrócić uwagę przy oględzinach ( oglądałem kilka pras, ale zbyt wiele nie stwierdziłem ) . Najważniejsze to jest pytanie czy w prasie łańcuchowej rynienka po której chodzi łańcuch z łożyskami może się przetrzeć ? Jeśli tak to jak sprawdzić tą rynienkę wewnątrz komory ? Bardzo proszę o wszelkiego rodzaju odpowiedzi , nie chcę dać się naciągnąć na koszty przez sprzedawców.
    • Przez MIERZANIN
      Witam wszystkich serdecznie. Potrzebuje informacji na temat prasy Lely 435 gdyz chcialem takiego zakupu dokonać. Doradzi mi ktos z użytkowników czy warto ?