Tanis

Referat - prezentacja

Polecane posty

Tanis    0

 

Witam 

 

Jestem uczniem klasy licealnej i przygotowuje referat wraz z prezentacją na temat rolnictwa i produktów rolniczych na biologię. Poszukuję odpowiedzi na następujące pytania. :roll: 

 

 

1. Jakie są sposoby mieszania surowców w produkcji rolnospożywczej?

2. Jakie są systemy monitorowania wraz z nadzorem procesów w produkcji rolniczospożywczej?

3. Jakich urządzenia wykorzystuje się do pozbiorowej obróbki płodów rolnych?

4. Jakie są sposoby cięcia produktów rolnospożywczych? 

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Jest to mój pierwszy referat i chciałbym jak najlepiej wypaść.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanis    0

Sorry ale liczysz ze ktos go napisze za ciebie?

Nie liczę. Tylko nie mogę znaleźć żadnych informacji na te tematy. ; [ 

 

Liczę tylko na linki do stron albo artykułów, które pomogą. 

Edytowano przez Tanis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damik10
      Witam
      Czy jest ktoś użytkownikiem landini rex-a 70f w tej nowej masce albo massey fergusona 3600 albo 3625?
      a jeżeli tak to mam pytanka:
      Jak sprawuje się ten traktor?
      gdzie są jakieś wycieki?
      Ile spala na pusto?
      Proszę o odpowiedź
    • Przez Jurand210
      Zapraszam do podzielenia się informacjami na temat upustów cenowych jakie udało wam się uzyskać przy zakupie maszyn (a może nie tylko np. nawozy środki) oraz przede wszystkim w jaki sposób je wynegocjowaliście. Szczególnie mile są widziane całe historie, a nie tylko liczba złotówek jakie udało wam się "urwać". Jest to pierwszy założony przeze mnie temat na Agro Foto, mam nadzieję, że przysłuży się nam rolnikom w wyrabianiu umiejętności negocjowania dobrych cen, oraz umożliwi przepływ informacji między kupującymi ponieważ uważam, że w dużej mierze dilerzy żerują na niewiedzy rolników dotyczącej realnej wartości maszyn. Myślę, że wielu forumowiczów zgodzi się ze mną, że ceny maszyn są sztucznie zawyżone, i często nas ostro kroją, więc nie dajmy się łatwo. Pozdrawiam, liczę na ciekawe posty.
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam. Jestem właśnie w 3 gimnazjum i około za 2-3 tyg. będe musiał złoźyć wstępne plany gdzie chce dalej kontynuować moją edukacje. Chciałem iść do Szkoły Rolniczej na profil Technik Rolnik lecz dojazd jest niedobry a klasy z powodu braku chętnych nie tworzą od paru lat i z tego powodu niestety ale ona odpada Dlatego też zastanawiam się nad innymi zawodami w innej szkole. Moje pytanie do Was to co byście proponowali. Technik Mechanik, Technik Mechatronik czy Technik Pojazdów Samochodowych(co raczej odpada). Na ten wybór patrze pod kątem co sie bardziej przyda po prostu w rolnictwie i naprawie maszyn rolniczyczych. Myślę że pomożecie
    • Przez dominek
      potrzebuje dobry 4-metrowy agregat do deutz fahr dx 140
    • Przez Krakers16
      Witam
       
       
      Czy któryś z Agrofotowiczów  miał kiedyś doczynienia  z firma która oferuje takie uslugi ? A moze ktoś korzystał z takich usług i może powiedziec jak to wyglada i oczywiscie podac namiary na tak firme? osobe ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj