Skocz do zawartości

Polecane posty

damik10    457
Napisano (edytowany)

Witam :)

Czy jest ktoś użytkownikiem landini rex-a 70f w tej nowej masce albo massey fergusona 3600 albo 3625?

a jeżeli tak to mam pytanka:

Jak sprawuje się ten traktor?

gdzie są jakieś wycieki?

Ile spala na pusto?

Proszę o odpowiedź :)

Edytowano przez damik10

mymmym    0

Witam, traktorek to świetny ogrodnik, super skrętny bo krótki, pali około 3,5 litra na godzine w opryskiwaczu. Wycieków nie ma bez przyczyny. ładnie osłonięte podwozie. fajne opcje hydrauliki. Pompa 83l/min.

Wiadomość z agroFakt.pl

marluk    29

wiecie moze ile kosztuja Landini Rex 60 lub Landini Rex 70 ??? bede wdzieczny

SYN    0

Witam. Chce kupic Landini Rex 70 sadownika ale  nie slyszalem wogole opini o tych ciagnikach czy moglby ktos mi cos powiedziec na ten temat? 

plusz    0

ten ciągnik kosztuje około 120 tys netto na ten moment pozniej mają byc droższe bo nowy prow rusza...
a ja mam pytanie do użytkowników chciałem kupic ten ciągnik ale jak tu kolego wyzej zauwazył  mało o nim w necie ineresuje mnie spalanie wytrzymałosc tego silnika perkins. serwis czy drogi i co najczesciej sie dzieje ole cos sie dzieje :) jak ktos go używa pare lat mogłby doradzic także bardzo prosimy o opinie

i jeszcze jedno mnie ciekawi czy ten ciągnik ma pompe wtryskową czy tkz popmpowtryski i czy posiada intelkuler

dkd01    0

Sąsiad ma w sadzie takiego rexa i jest bardzo zadowolony z niego bo w kabinie ma sporo miejsca a mocy mu nie brakuje. jeśli chodzi o wytrzymałość silnika to jest ot sprawdzona konstrukcja 

Landini    0

Również dołączam się do pytania:) i ile teraz kosztuje Landini rex 70F w wersji podstawowej? :)

Lanini Rex 70 kosztuje już od 110 000 tys netto z kabiną gazoszczelną klimatyzowaną z filtrami węglowymi, idealny prosty ciągnik dla wymagających opryskiwaczy. Waga ciągnika bez obciążników to aż 2800 KG ! 2-stopniowe sprzęgło dzięki któremy nie trzeba zatzymywać ciągnika przy załączaniu i rozłączaniu wałka. Teraz trwa wyprzedaż rocznika !

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Grzesiek11
      Witam wszystkich.
      Mam zamiar kupić agrofarma 85, czy ktoś może mi coś o nim napisać? Jak ze spalaniem, jaką ma moc (do czego porównywalną), ile miejsca w kabinie, jak widoczność?
      Czekam na te i inne informacje, z góry dzięki wszystkim.
    • Przez c330ursus
      Zamierzam kupić glebogryzarkę do mojego Ursusa C-330 tylko nie wiem ile metrów może być żeby C-330 ją pociągną i jakie zapotrzebowanie mocy na ile metrów glebogryzarki?

Takie mam na oku Która waszym zdaniem będzie najlepsza i którą uciągnie Ursus C-330

http://www.allegro.pl/item346301100_glebog...anio_slask.html

http://www.allegro.pl/item338616663_glebog...sus_zetor_.html

http://www.allegro.pl/item345489219_glebog..._90mokazja.html

I jeszcze będę potrzebował wałek przekaźnika, ponieważ jest to moja pierwsza maszyna na wałek Coś takiego będzie pasować?

http://www.allegro.pl/item344553143_walek_przekaznika.html
    • Przez michal8899
      jestem na kupnie valtry a72 na 20 hektarowe gospodarstwo plus troche usług i jestem ciekawy jak sprawuje sie ten ciągnik przy pługu, agregacie, talerzówce, kosiarce itd.
    • Przez MrJareczek
      Chodzi mi głównie o to jak pasowałaby do gospodarstwa o areale około 20 hektarów - czyli około 80 KM. Pytam się bo mam dylemat między New Hollandem, Casem a Valtrą, a poza tym Valtra kojarzy mi sie zawsze z pracą w lesie
    • Przez 36O
      Czy ktos z was robil kapitalke ursusac-330/28??? chodzi mi o kapitalke calego ciagnika zaczynajac od silnika konczac na tyle:P ile gdzies wydaliscie na czesci??