szefu2008

Czarna Białostocka 4t posuw

Polecane posty

Tomasz78    1029

Do wyładunku qq to fajne i się sprawdza ,natomiast do obornika bardzo ogranicza ,,jak bym miał dorabiac koła to bym bardziej myslał o przeróbce na hydromotor

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinC360    33

Czyli gałka od środkowej pozycji do tyłu to już posuw odwrotny tzn do przodu? Myślę o zrobieniu ruchomej dodatkowej przedniej ściany do rozładunku zboża-byłaby przykręcona do listew i jakby sie zboże wykiprowało to posuw wsteczny i ściana wraca do przodu. Myslałem przerobić na wywrotkę, ale mam niektóre pomieszczenia za niskie, a samymi listwami zrzucać to za długo schodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysm20    0

Witam mam problem  polegający na złożeniu mechanizmu napedzajaącego tasmy rozrzutnika wszystko mam w częściach i nie wiem się co pierwsze zamontować i jak może przesle ktoś schemat lub zdjecie jak to ma wyglądać??? z góry dziekuje

Połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Witam mam problem ze spadajcym lancuchem z duzej zebatki od posuwu. Lancuch dobrze naciagniety a podjade kilka metrow i spada probalem poluzowac to samo. Czym moze yo byc spowodowane? Przyczyna moze byc to ze laduje za duzo mocno scisnietego gnoju z pryzmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Spada z tej zębatki czy przeszukuje o jedno ogniwko łańcucha ?

Edytowano przez PRIMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Mysle ze mam rozwiazanie krzywa oska na ktorej jest ta duza zebatka. Zebatka jest dobra lozyska w tamtym roku wstawilem nowe. Co mi pomoze nowa zebatka jak oska krzywo wstawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość STIG0013
      Przez Gość STIG0013
      Witam. Remontujemy naszą 2 osiową czarną białostocką i szukam porządnych burt ale jakoś nic ciekawego znaleźć nie mogę. Pierwsze w oczy rzucają się te z akmetu, ale cytat: ,,wykonane z blachy trapezowej o grubości 1,00mm Za takie to ja dziękuje. Starych nie da się naprawić. Także pomóżcie i podpowiedzcie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj