Zaloguj się, aby obserwować  
Gość STIG0013

Burty Czarna Białostocka

Polecane posty

Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Witam. Remontujemy naszą 2 osiową czarną białostocką i szukam porządnych burt ale jakoś nic ciekawego znaleźć nie mogę. Pierwsze w oczy rzucają się te z akmetu, ale cytat: ,,wykonane z blachy trapezowej o grubości 1,00mm Za takie to ja dziękuje. Starych nie da się naprawić. Także pomóżcie i podpowiedzcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    174

to prawda kup profil i blachę 3mm [arkusz na 1burtę], wiem że cenowo to pewnie podobnie wyjdzie materiał kupić/gotową kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

burty już znalazłem. Grubość blachy 2 mm duży trapez zawiasy dolne dostanę osobno żeby sobie dopasować, zobaczymy jak będzie z wykonaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jurtas    0

STIG0013 A gdzie kupiłeś i za ile jeżeli możesz się podzielić informacją bo też jestem w trakcie remontu przyczepy

 

może z biłgoraja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

zgadłeś, zamówione w Biłgoraju :) W sumie to nie długo powinny już być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
email9    1

Jak możesz to podaj dokładnie namiary gdzie je zamawiałeś i ile płaciłeś, bo też własnie jestem w trakcie szukania burt do mojego rozrzutnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013
Napisano (edytowany)
http://olx.pl/oferta...57-ID2FmKt.html O ile się nie mylę to chyba te. Burty jeszcze nie przyszły, facet mówi że dopiero będą zaczynać je robić. Edytowano przez STIG0013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksawery    57

jakie są wasze opinie na temat burt z biłgoraju?? wykonanie, transport, cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    225

a ja burty też do takiego rozrzutnika to zrobiłem z desek tylko szkoda że z olchy ale już jakiś czas są i źle to nie wygląda a pro po remontu ile płaciliście za gwiazdy od napędu łańcucha i za sam łańcuch bo ja kupiłem łańcuch to w sezonie co jakiś czas muszę go naciągać bo taka lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

@Ksawery burty wydają się być ok, co do wykonania to nie mam zarzutów, transport i cena też ok.

@rolniku360 ja mam jeszcze oryginały także nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez zyzek
      Orientuje się ktoś może, co może być przyczyną tego, że co chwila pękają tarczki sprzęgła przeciążeniowego w polskim rozrzutniku? Oryginalne działały przez lata, a po wymianie sypią się co kilka-kilkanaście rozrzutników.
      Chodzi o ten element:

      Powodem jest słaba jakość nowych tarczek, czy przyczyna może być inna? Wie ktoś może  gdzie kupić tarczki, które powinny wytrzymać dłużej?
    • Przez blake17
      Jakis czas temu zlamal mi sie rozrzutnik na zaczepie. Padl pomysl zeby zdjac aparat i zostawic sam posuw. Bedzie sluzyl jako przyczepa do wywozu obornika. Pozostala kwestia przeniesienia napedu, przy zlamaniu skrzywil sie i rozlecial wal. Nie moge znalezc zadnego katalogu i nie mam pojecia jak to zlozyc. Pomoze ktos? 




    • Przez JD1052
      Witam, czy ktoś remontował/tulejował obrotnice w starym kvernie? Czy tam siędza tylko tuleje czy też jakieś łożyska? Rozebrałem ze swojego pługa i istniała tylko tylnia tuleja z tworzywa a przedniej w ogóle nie ma.. Czy z przodu ma być taka sama? I ewentualnie gdzie da sie to kupić bo narazie nic nie znalazłem, czy trzeba dorabiać i z jakiego materiału najlepiej?
       

    • Przez maciek21
      Jaki rozrusznik do ciągnika 95 km mam na oku unie tytan 11 na tandemie czy 95 km wystarczy 
    • Przez PaweLisowicz
      Witam. Chciałbym dać do remontu kolumnę kierowniczą od c-360. Potrzebuję informacji jaki mniej więcej jest koszt części. Zauważyłem że kierownica ma luz przód-tył, luz  1/5 obrotu i ta obudowa kierownicy ( połączona gumową osłoną na zdj) lata sobie góra dół. Daje kilka zdjęć.



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj