laxonultima

John Deere 6820 Olej/WOM

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
laxonultima    0

Witam wszystkich forumowiczów zwracam z informacją na temat ciągnika John Deere 6820 rok 2004 skrzynia power quad przyspieszacze w dźwigni, na temat olejów do silnika, skrzyni biegów oraz zwolnic i przedniego mostu.

 

-Ile wchodzi oleju do poszczególnych miejsc ?

 

Oraz chciałem się zapytać co może być przyczyną że nie można wyłączyć wałka tylnego WOM. Włącznik w pozycji OFF a wałek nadal pracuje, dopiero po wrzuceniu dźwigni na "N" (neutral) przestaje się obracać. Dodam że jak się go włączy pokazuje na wyświetlaczu jego prędkość cyfrową, ale nie analagową (zegarowa).

 

Proszę o pomoc. Pozdrawiam.


John Deere 6610

 

John Deere 6820

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasko1993    11

nie wzoruj się na tym, trochę odbiega od rzeczywistości, mam 6830 z 2012r też na skrzyni PQ tylko że ćwiartki na klawiszach ale to jest to samo. A więc do silnika wchodzi 21l fush mot 15W40 cała bańka 20l jest ciut mało, skrzyni nie wymieniałem jeszcze ale mówią że wchodzi coś ponad 50l, ja dolewam fush stou 10w40, a do przedniego mostu i obu zwolnic weszło razem 11l fush gear 90ls. Do małego 6200 leje te same oleje i chodzą bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Leobone
      Kontrolka włącza się jak ciągnik się zagrzeje jak jest zimny nie swieci. Czujnik wymieniony na nowy. 
      Znajomy sugeruje zwarcie w wiązce przewodów. 
      Macie jakieś doświadczenia…?

    • Przez olo1104
      Witam, pomóżcie jak to uszczelnić? Te 2 przewody wychodzą ze skrzyni do pompy,pod pedałem hamulca,z jednego leci olej,model to john deere 1020,traktor może i stary,ale wierny,bez papiera i pewnie będzie do sprzedania ,

    • Przez BartoszK
      Posiada ktoś może instrukcję obsługi do John deere 6820? Najlepiej w pdf
    • Przez ENDRIUROL
      Witam
      Pacjent John Deere 66 20
      Bezpieczniki za siedzeniem
      Znikły mi plusy na radio radio nie działa który bezpiecznik jest od plusa radia.
      Czy ma ktoś schemat bezpieczników od 20 wersji będę wdzięczny
    • Przez Kasa997
      Witam mam taki problem wyskakuje mi błąd d1A co z tym zrobić??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj