Skocz do zawartości

Zdjęcie

Urwany WOM w AgroXtra 6.17

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share szczepek2

szczepek2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 10 lipiec 2015 - 10:48

Kto wie czy urwaną końcówkę WOM można wymienić od tyłu (wyciągnąć np ściągaczem z obudowy tylnego mostu) bez grzebania w środku. Jest to model z jedną końcówką wałka i zmianą obrotów wałka dźwignią z kabiny. Być może trzeba się dostać do środka i coś odkręcić. Końcówkę mam już kupioną, ale przydałaby się podpowiedź od kogoś kto już to robił.

Brak roboty, nadmiar kasy = popieprzone w głowie. Rolnictwo ratuje mnie przed jednym i drugim.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Urwany WOM w AgroXtra 6.17 Dzisiaj, 15:36
  •  

#2 Share Jarecki88

Jarecki88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 10 lipiec 2015 - 23:38

Urwany WOM w AgroXtra 6.17 A na tej nowej końcówce nie widać,w jaki sposób się ją wyciąga?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share szczepek2

szczepek2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 19 lipiec 2015 - 21:32

Tak jak myślałem. Trzeba zdjąć podnośnik, dostać się do środka skrzyni (komora zwolnic i dyferencjału) i odkręcić dekielek zabezpieczający. Przy okazji wyciągania urwanego wałka rozsypują się igiełki łożyska koła zębatego (jedyne, które są luzem a nie w koszyczku) i wpadają na dno skrzyni. Potem magnes, układanie na smarze i sprawdzanie czy są już wszystkie - masakra. Po całym dniu wałek wymieniony własnoręcznie. Pozdrawiam innych mechaników amatorów.

Brak roboty, nadmiar kasy = popieprzone w głowie. Rolnictwo ratuje mnie przed jednym i drugim.

Dodaj odpowiedź