HANK

Sprzedam Prasę Metal Fach Z562

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
HANK    15

do usunięcia

Edytowano przez HANK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANK    15

Osłony są oryginalne, podobno zrobiono tylko kilka sztuk takich, są uchwyty do zwykłych osłon metalowych ( z tymi plastikami prezentuje się o wiele lepiej).

Prasa zrobiła około 5500-6000 balotów, wszystko sprawne, w podbieraczu brakuje kilku zębów, dorzucę nowe lub jak znajdę wolny czas wymienię.

Sprzedaję bo kupiłem już nową na PROW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mariuszwysz512
      Prasa metal-fach moim zdaniem jest dobra prasą w przystępnej cenie.JA co wy sądzicie o tej prasie,czekam na odpowiedzi
    • Przez Piotr0509
      Witam! Mam taki problem z prasą. Po prawej stronie jest wskaźnik poziomu zbicia kuli w komorze. Gdy dochodzi do czerwonego załącza się czujka, zwalnia taką dźwignie która trzyma sznurek na rolce, on wtedy wpada do komory, bela łapie go i zaczyna wiązać. Przy wiązaniu aparat który chodzi nasuwa w lewą stronę tą roleczke która trzyma ten sznurek przed zwolnieniem dźwigni. I tu jest problem podczas otwierania komory wskaźnik zbicia gwałtownie skoczy do góry zwalniając tą rolkę niepotrzebnie. Ona powinna sama się zwalniać przed wiązaniem. Natomiast trzeba wyjść z ciągnika nasunąć ją, naciągnąć na nią sznurek dopiero prasować.
      Co zrobić z tym fantem? Jakieś porady? Proszę o pomoc. Pozdrawiam. Jak coś nie jasno napisałem, pytać.
    • Przez marian20
      Witam
       
      Mam do sprzedania prasę belującą Metal Fach Sokółka Z-562 . Rocznik z tabliczki 2011. Kupiona jako nowa w 2012. W sezonie 2013 nie używana z powosu testowania innej prasy.
       
      Prasa posiada centralne smarowanie, obwiązywacz siatką, sterowanie elektroniczne z kabiny. Zrobiła maksymalnie 1800 bel. Stan idealny. Na podbieraczu nawet farba się jeszcze nie wytarła. Sprzedaje z powodu PROW . 
       
      Polecam bo sprzęt praktycznie nowy i warty swojej ceny. Cena 35 tyś do negocjacji ( nowy taki model kosztuje 50 tyś) 
       
      Lokalizacja Stara Rozedranka  gmina Sokółka woj. podlaskie
       
      Kontakt poprzez af. Dla zainteresowanych podam numer na priv
       
      Pozdrawiam
       
       
       
    • Przez AdeXZet
      Witam mam problem z obwiązywaczem siatką, prase kupiłem jakiś czas temu i podczas pierwszych prób na podwórku zauważyłem że walce podające siatkę kręcą się cały czas gdy prasa pracuje, czy po założeniu siatki te walce staną? czy na napędzie obwiazywacza jest jakieś sprzęgło ( hamulec) elektryczny?
    • Przez damianoooo
      Panowie jestem świeżym posiadaczem ciągnika z ładowaczem czołowym Chciałbym kupić do niego chwytak bel foliowanych lecz nie wiem jaka to jest ramka. Wile widziane linki na olx do takich chwytaków 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj