Skocz do zawartości
News
damianoooo

Chwytak na ładowacz czołowy jaka to ramka ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damianoooo    4

post-63238-0-75617700-1449241501.jpgpost-63238-0-65840500-1449241508.jpgPanowie jestem świeżym posiadaczem ciągnika z ładowaczem czołowym :) Chciałbym kupić do niego chwytak bel foliowanych lecz nie wiem jaka to jest ramka. Wile widziane linki na olx do takich chwytaków 

Edytowano przez damianoooo

Wiadomość z agroFakt.pl

mariuszd93    489

mocowanie  mailleux lub  MX,  tak  jak  kolega  wyżej pisze .

Podaj  nazwę  tura  to  sprzedawca powinien  wiedziec  o co  chodzi 

;)

ksiezopolanin    108

Cos mam problem z dodawaniem zdjec. Te dwa jakos sie udalo. MOze jak sie uda to jeszcze Ci cos podesle. jak mozesz to zrob zdjecie swojego rozdzielacza

A jesli chodzi o szybko zlacze do chwytaka badz innej maszyny zasilanej trzecia sekcja to zrob juz sobie moze lepiej na euro zlacze bo to jest typowy MX co Ci wyslalem. Ale w chwytaku napewno masz euro albo nie masz wogole tylko same przewody bo czesto tak jest. A i na przyszlosc bylo by lepiej gdybys kupowal jakis krokodyl czy cos. No chyba ze bylby to osprzet od MX to wtedy bedzie to taka wpinka ale to tez mozna zredukowac wiec co komu pasuje :)

Fiu2    10

Witam trochę odświeżę temat co to za rodzaj ramki (ładowacz stoll robust f15) ??? euro ? sms? czy jakaś uniwersalna?  Nie mam ciągnika jeszcze na podwórku a tanio kupiłem faucheux canybal ale tam haki z uszami do blokowania są w tym samym pionie a euro ma po ukosie te mocowania i nie wiem czy zaczepie czy bedzie trzeba adapter kombinowac

post-185992-0-68347500-1462999937_thumb.jpg

Fiu2    10
Napisano (edytowany)

Czyli bede musiał adapter kupić euro/sms pewnie bo tak wyglada mocowanie w canybalu...

post-185992-0-60585000-1463034401_thumb.jpg

Edytowano przez Fiu2

romek6340    203
Napisano (edytowany)

Niekoniecznie. SMS ma górny pręt fi6 a tu haki na oko są jak w euro. Do euro pasują haki szerzej po skosie albo bezpośrednio nad dolnymi uszami. Zależy jak kto robił. Aby rozstaw dołu się zgadzał.

Edytowano przez romek6340

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bartekcuber
      witam mam problem z ciśnieniem oleju silnika na zimnym ma 4,5 atmosfery a na gorącym nie całe 1 miezone zegarem ściągnąłem misę by zobaczyć panewki nie które panewki główne są one koloru szarego metalicznego a miejscami jakby żółte i tu pytanie czy to żółte to jest wyrobienie się panewki ?
    • Przez CASE77
      Ktos zna jak nazywał sie ursus który był wysyłany do ameryki były one xhyba niebieskie 
    • Przez rolnik324
      Witam, tak jak w tytule chciałbym w jakiś sposób przyśpieszyć obroty wałka wom w ursusie c360 (możliwe że nasz ciągnik to c355, sami dobrze nie wiemy). Zacznę może od tego że ursus ten pracuje z agregatem prądotwórczym, a agregat wytwarza prąd do pompy głębinowej która wyciąga wode do dosć małej deszczowni do podlewania truskawek. Pompa zasilana jest napięciem 400v i aby uzyskać taki wynik na agregacie ursus pracuje na 2000 obrotów. Mi i tacie nie podoba się to ze względu że ciągnik niekiedy musi pracować tak ponad 5h (a przydałoby się aby pracował dłużej ponieważ mamy spory areał i nie wystarcza to na podlanie wszystkiego w czasie suszy) i to powoduje że ciągnik paliwa spali "swoje" i do tego wychodzą małe nieszczelności silnika (poci się spod korka oleju i paru innych elementów silnika) i zdąży się przez kilka godzin nazbierać na ziemi oleju. Przechodząc do sedna, czy jest możliwość zrobienia lub kupna jakiejś przekładni albo czegoś co zaproponujecie do ciągnika żeby chodził na niższych obrotach? Słyszałem o przerobieniu jakoś trybów albo wymiana skrzyni ursusa na zetora, ale jednak wolałbym nie ingerować teraz w wnętrze ciągnika i wolałbym coś na zewnątrz. Z góry dziękuje. Nieścisłości będę rozwijał w komentarzach.
    • Przez mrlighter99
      Witam,
      Mam pytanie jakie traktory (oprócz fenda )posiadają osobny zbiornik na olej hydrauliczny. Ponieważ posiadam ursusa i chce kupić ciągnik. Pozdrawiam.
      Proszę o przykłady
    • Przez Fujitsu
      Sprzedam Ursusa 6 cylindrowego nowy typ silnika, zaczepy do poprawek blacharskich i ogólnego ogarnięcia technicznie w dobrym stanie cena 11.500

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.