Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

a kiedy dostałeś tą oferte kolego? Ma ktoś 4 gwiazdową?

Edytowano przez lamborghini105

Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer94    0

jeżeli Miał byś kupować to tylko: deutz-fahr, stoll i fella, i tylko 4 gwiazdowe! :)

jeśli chcesz to stoll hydro Z 585( bądź coś takiego) 5,8m, na każdej karuzeli po 8 ramion, szerokie koło, płaska rama, składana hydrauliczna, będziesz z niej zadowolony! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a dla czego kolego wymieniłeś te 3 marki??? sądzisz że tacy produci jak: kuhn, krone, potinger, claas czy samasz są tak zli że nie warto brać ich pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za takie pieniądze to możesz z używki 6-cio gwiazdowego składanego hydraulicznie i nie mów że za szeroki bo przy tych cenach paliw to już jakaś oszczędność. mam coś takiego sprawdzony przez jeden sezon robta idzie aż miło kosztował niecałe 6tyś.poprzedni był na 4 gwiazdy.tylko kup zawieszanego a nie ciąganego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer94    0

wypisałem te trzy marki ponieważ:

-części są w miarę dostępne

-pazury są proste w budowie i w miarę tanie(np. do krone nie mam żadnych zastrzeżeń, lecz ma dość dziwaczne i drogie pazury)

-cena jest w miarę możliwa jak na ich wytrzymałość

a przetrząsacze 6 karuzelowe odradzam ponieważ dość często wysiadają koła zębate ponieważ jest zbyt duże obciążenie!

a co do cen paliwa, ja osobiście napisałem za***isty sprzęcik, ma on 5,8m szerokości to jest naprawdę ogromna szerokość jak na przewracarkę 4 karuzelową, kolejnym atutem tej że maszyny jest to iż posiada 8 ramion na karuzeli( inne maszyny posiadają najczęściej od 5 do 6, rzadko spotyka się by miała 7)a więc pod zetorka i śmiało 3 i nie powinien marudzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalos1222    42

a jak masz pola wielkie i długie bez górek to bierz 6 gwiazd ale jak ja mam i takie i takie pola to zdecydowałem się na 4 gwiazdy i ciągam je 60-tko i jedzie bez problemu tylko że czuje że podnosi a już nie wspomnę jaką wagę musi mieć 6 gwiazd złożonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eti1997    0

Witam poszukuje dobrej i w miarę lekkiej przetrząsarki na 20 ha łąk. Potrzebuje taką która nie sprawia problemów z transportem gdyż na niektóre łąki mam do 30 km. Najlepiej jak miała by wymiary od 5,40 i miała obracane do środka ostatnie gwiazdy no i oczywiście hydrauliczna. Myślałem nad firmą Pottinger oraz Krone ale nadal nie wiem jaką formę wybrać. Jakie firmy/modele polecacie ?


Sprzedam Duński Siewnik Stegsted zdjęcia na moim profilu w "O Mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1995    3

Z moich obserwacji wynika że kilka firm robi niemal identyczne maszyny:

-Kuhn http://otomoto.pl/przetrzasarka-zgrabiarka-kuhn-A267667.html

-Pottinger http://otomoto.pl/przetrzasarka-pottinger-hit-54n-hydrauliczna-idealna-A268025.html

-Claas http://allegro.pl/przetrzasarka-czterogwiazdowa-claas-w-540-sl-i3019360983.html

-Deutz Fahr http://otomoto.pl/przetrzasarka-deutz-fahr-kh-2-52-5-2m-kh-2-52-dnh-hydro-super-5-2-m-A268588.html

-Stoll http://allegro.pl/przetrzasarka-stoll-540-hydro-claas-krone-i3021651947.html

-Kellfri http://otomoto.pl/kellfri-przetrzasacz-przetrzasarka-roztrzasacz-A227054.html

-Krone http://otomoto.pl/krone-kw-5-25-4-A270894.html

Jak dla mnie to te maszyny różnią się jedynie kolorem. Co do jakości poszczególnych firm się nie wypowiadam bo nie miałem okazji nimi pracować, ale wydaje mi się że wszystkie powinny być dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

ja mam pottinger hit 54 coś co Cię interesuje rok 2002 chyba w galerii u mnie, 2 sezon u mnie dałem 6800 ale nie żałuje maszyna nei wytluczona, 1 ha zalezy jak amsz równe łąki można położyć ok. kwadrans a to co maszyna robi z trawa na polu to poprostu kosmos, składana hydraluinczie, ustawienie przejazu od granicy, wałek ze sprzęglem przeciążeniowym. krone jest dużo cięższe też nad tym myślałem postawiłem na potta


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelax88    19

Krone jest ciezki ,pottinger albo kuhn .Osobiście plecam ci kuhna lekki i solidny przetrzasacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eti1997    0

Mam kuhn'a to w ostatni sezon wał co napędza wszystkie karuzele pęk mi w niej i 3 dni postoju :/ Z kuhn'a jestem zadowolony ale nie pasuje na moje łąki bo mam trochę pagórkowate myślałem nad Pottinger Hit 54 ale cena :/ Niektóre są nawet po 20tyś 2009 rok.


Sprzedam Duński Siewnik Stegsted zdjęcia na moim profilu w "O Mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ceres96
      witam, mam zamiar kupić prasę rolujaca, która lepiej wybrać? robię tak rocznie około 500bel korzonki i z 400 słomy.
    • Przez marioc14
      Witam
      Czy ktoś z uzytnikow pras promujących krone spotkał się z takim problemem że w momencie uruchomienia prasy z nożami materiał zamiast dostawać się do komory zwijajacej przedostaje się pomiędzy górnym wałkiem a belkami łańcucha komory zwijajacej co w konsekwencji powoduje gięcie się belek oraz tej blachy z przodu co jest za rolka z siatką i mechanizmem siatki co może być przyczyną takiego stanu rzeczy ? Dodam że łańcuchy w komorze zwijajacej zostały wymienione na nowe rok temu. Pozdrawiam 
       
    • Przez DelPiero
      Witam, proszę o pomoc w wyborze agregatu uprawowo siewnego, cena jest bardzo zbliżona dlatego nie gra roli.
    • Przez sunday
      Witam.
      Czy orientuje się ktoś jaki olej lać do kosiarki Pottinger , niby na producent pisze że SAE 90 no ale nie za dużo mi to mówi bo mi wyskakują w różnych specyfikacjach.
      Jeśli by ktoś był w temacie to proszę o info.
      a taki by się nadał
      OLEJ TEDEX GEAR 80W90
      ??
       
    • Przez sunday
      Witam.
      Czy ktoś może się orientuje czy w Zgrabiarce Krone 421 Swadro uzupełnia się może jakiś olej albo smar??? Bo z tego co ja wiem to niby jest tak jakiś płynny smar, ale producent przewiduje dożywotnie nasmarowanie z tym że ciekawe ile lat producent przewiduje że na maszyna będzie pracować. Jeśli ktoś by wiedział to proszę o jakieś info bo może trzeba by było coś tam uzupełnić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj