Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opryskiwacz na 8h Jaki wybrać ?

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share maniana

maniana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 17 luty 2015 - 16:41

ja polecam tad-lena chodzi już drugi sezon i jest całkiem ok a pryskam bardzo dużo..

moim zdaniem lepiej wykonany niż biradzki i lance się inaczej rozkładają (w poziomie) to moim zdaniem zdecydowanie lepsze rozwiązanie..

2 lata temu dałem 2500 z potrójnymi końcówkami.. chodzi z ciapkiem i jest do niego można powiedzieć idealny..

oczywiście chodzi o model 400/12

jedyne do czego się można przyczepić to pompa mogłaby mieć większą wydajność ale ciapka i tak trzeba na 4 kręcić więc jest ok

Edytowany przez maniana, 17 luty 2015 - 16:47.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opryskiwacz na 8h Jaki wybrać ? Dzisiaj, 05:37
  •  

#22 Share DUCH1986

DUCH1986

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, rolnictwo i troszkę handel.

Napisany 17 luty 2015 - 17:04

Jakość wykonania będzie taka sama. To wszystko jest robione "na jedno kopyto". Więc chyba nie ma większego znaczenia co wybierzesz.

A tak z ciekawości dlaczego uważasz że lepiej wykonany niż biardzki? Czym sie różnią?

#23 Share maniana

maniana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 17 luty 2015 - 17:57

sasiad ma  biradzkiego i w moim profile wydają się masywniejsze i ta belka też lepiej wykonana,  w dodatku u sąsiada po 3 roku to już farba odłazi i rdza się daje na moim na razie nic nie widać. W dodatku w tej cenie mam potrójne końcówki.

Mi się wydaje lepszy ale może tylko ja odnoszę takie wrażenie.

Polecam tad lena i bo sam mam i nie narzekam .

a i tak jak wspomniałeś wszystko na jedno kopyto. Za tę cenę nie ma co oczekiwać cudów.. ale na ten areał to jaki nie wybierzesz będzie dobry..

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Podkarpackie eliminacje zobacz »

•  

#24 Share adam30

adam30

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 17 luty 2015 - 18:25

Mam biradzkiego  z 2008 nie ma co narzekać , w tamtym roku  wymieniłem membrame w pompie a tak wszystko chodzi potrójne koncówki to wygoda , prz przechodzeniu  np ze środka doglebowego na środek owadobójczy np. , ja bardzo sobie chwale zamykanie pojedyncze koncówek bo mozna dopasować kazda szerokosc oprysku .

#25 Share Slowik1990

Slowik1990

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 17 luty 2015 - 19:18

To, że go gryzie to też kwestia dbania, mycia po pracy czy też po prostu garażowania.

Pozostanę chyba przy tym z Solca Zdroju raz, że cena niższa około 400 zł (biorąc pod uwagę również transport) a dwa pompa na którą sprzedawca tak się zarzekał, że bardzo dobrej jakości. Może C330 ogarnie ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share DUCH1986

DUCH1986

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, rolnictwo i troszkę handel.

Napisany 17 luty 2015 - 21:20

Spokojnie da radę :)

#27 Share RAMZES9107

RAMZES9107

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 17 luty 2015 - 22:19

Ja 2 lata temu kupiłem uzywke na swoje 5 ha (wcześniej najmowałem) za pare stówek z 2000 roku. Wymieniłem przepony i zaworki w pompie, oraz wszystkie dysze i filterki. Po kalibracji chodzi idealnie z MF 255 i C328. Chodzi idealnie i nie chce nowego chociaz mysli takie przychodziły :) Na siebie zarobił juz. Ale druga sprawa był u mnie serwis biardzkiego do kosiarki. Pytałem gościa o to po co mu tyle lanc na aucie, opowiedział mi że lance w 500 litrowych nie wytrzymuja i cały czas jezdzi i wymienia na gwarancji. Pytałem go o model który mnie interesuje czyli 400/12 i mówił że chyba najlepszy jaki mają z zawieszanych i stabilizacja belki działa idealnie. Co do firmy Demarol zawsze kupuje u nich jak decyduje sie na nową maszynę i szczerze polecam :)

#28 Share Slowik1990

Slowik1990

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 18 luty 2015 - 01:30

Bardzo cenna rada. Napaja optymizmem ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share pikul139

pikul139

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 06:23

Opryskiwacz na 8h Jaki wybrać ? Opryskiwacz zawieszany KWAS 400l 12m nie Biardzki Jar-met Tad-len
dzisiaj, 06:11 Twoja odpowiedź
Dodatkowe wyposażenie:
- zawór stałociśnieniowy
- głowice 3-pozycyjne
- pompa 145 l/min
- podnoszenie hydrauliczne belki
- system do płukania instalacji
- boczny rozwadniacz
- stabilizacja hydrauliczna
- oświetlenie jjaka jest cena tych opic dodatkowych która z tych firm oferuje dobry produktbrozn są opinie szukam 400 l12 metrów albo jar met albo rad len .albo birnacki . a co to za firmą kwas bo też spotkałem się z taką .jak wyglonda ten rozwadniacz we wlewie birnacki oferuje to. i która z tych firm ma najlepsze końcówki wykonanie i stosunek ceny do jakości . opryskiwacz rocznie będzie pryskal jakieś 10 ha 2 zabiegi w roku

Dodaj odpowiedź