Skocz do zawartości

Zdjęcie

BURY vs PROMAR

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share john77

john77

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 16 styczeń 2015 - 18:35

BURY vs PROMAR Witam. Tak jak w temacie na ktora firme postawic, chce kupic opryskiwacz ciagany 2000l lance 15m rozkladane hydraulicznie, cenowo o podobnym wyposazeniu lepiej wychodzi promar, pilmet krukowiak to juz 20-30 tys wiecej, budzet nie pozwala na taki zakup, prosze o opinie i komentarze,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
BURY vs PROMAR Dzisiaj, 01:16
  •  

#2 Share rudinho11

rudinho11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Piłka nożna

Napisany 16 styczeń 2015 - 20:49

BURY vs PROMAR

Kolego ostatnio też się zastanawiałem nad zakupem opryskiwacza o takiej samej specyfikacji. Wybór padł na BIARDZKIego, w ciągu 2 tygodni będzie u mnie na placu. Dlaczego ten? przede wszystkim myślę że za cenę 35 tys zł brutto, w prawie max wyposażeniu ( sterownik zamiast komputera) innego nie kupisz. Przeczytałem wiele opinii i odwiedziłem paru posiadaczy Biardzkiego. Nie powiem bo opinie nie zawsze były najlepsze, ale za to nie spotkałem się z wielką krytyką. Może nie jest to Pilmet ani Krukowiak, natomiast z tej najniższej półki cenowej według mnie wypada najlepiej. Czy dobrze wybrałem okaże się "w praniu". Może warto również rozważyć tą firmę? Orientowałeś się ile kosztuje Bury ? Promar to coś pewnie koło 40-45 tys. W grudniu były duże obniżki cenowe i można było trochę utargować.

Pozdrawiam. :)

#3 Share john77

john77

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 19 styczeń 2015 - 18:46

BURY vs PROMAR Bury-2000l, lance 15m belka sterowana niezaleznie 2 silowniki, oprawy poczworne, sterowanie komputer Muller Spraydos 5 sekcji, pompa Zeta 170,wydajnosc 170l/min, dysza do plukania zbiornika, zewnetrzny rozwadniacz , oswietlenie drogowe , robocze led punktowe belki, kola jezdne 36*9,5, zaczep lamany, zbiornik do mycia rak 15m, cena brutto 69800 lekko do negocjacji, Promar nie ma rozwadniacza bocznego, oswietlenia led punktowego, dysza do plukania, reszta wyposazenia podobna do pelikana cena brutto 55tys, podzespoly wloskie ,cena przemawia za promarem co sadzicie, co wybrac, bo wiosna zbliza sie wielkimi krokami .

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share piotr89

piotr89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 19 styczeń 2015 - 21:03

BURY vs PROMAR

Ile hektarów ma obrabiać? Ja myślę o pilmecie 2021 ale czekam na nowe rozdanie PROW, bo netto 70-80 jest przesadą. Tych niefirmowych się boję.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share john77

john77

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 19 styczeń 2015 - 21:14

BURY vs PROMAR Okolo 100h

#6 Share piotr89

piotr89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 19 styczeń 2015 - 21:47

BURY vs PROMAR

Podobnie i ja ale własnych tylko około 50. Dotychczas robię to pilmetem 1015, ale bardzo dużo jeżdżenia,czasu i ręcznego rozkładania.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share aro321

aro321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 699 postów

Napisany 21 styczeń 2015 - 10:02

BURY vs PROMAR

mam podobny problem, zastanawiam się nad opryskiwaczem burego i promaru ewentualnie inne niskobudżetowe opryskiwacze. Ma to być raczej standartowy opryskiwacz 1500/12. Jakie marki polecacie na areał 30 ha samych zbóz? jak znacie ceny to też piszcie

Dodaj odpowiedź