Skocz do zawartości

Zdjęcie

dronninborg 4000 s

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share soflin

soflin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 06 styczeń 2015 - 14:58

dronninborg 4000 s

Witam zastanawiam sie nad kupnem dronninborga 4000s lub innego dronninborga. Chce sie dowiedziec czy ten kombajn jest dobry, jak z cześciami, czy są dostepne i czy sa drogie te czesci, czy jest kolizyjny i jak sie sprawuje ten chydrostat.Z góry dzieki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
dronninborg 4000 s Dzisiaj, 22:13
  •  

#2 Share Wiesiek68

Wiesiek68

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 06 styczeń 2015 - 16:59

dronninborg 4000 s

Czesc 

Brat ma dronninborga 4000 hydrostatic juz 3 lata . Kosi nim okolo 30 hektarow rocznie wydajnosc okolo hektara na godzine koszenia zalezy oczywiscie od zborza . Jest zadowolony bo mało mu pali co do awari jakis pasek lożysko ale to norma u kazdego pozatym zastanawial sie nad regeneracia hdrostatu bo wydawalo mu sie ze jłabo idze ale wymienil filtr i olej i sie poprawiło . Dowiadywał sie ile kosztuje w Mielcu regeneracia takiego hydrostatu spisał temu gosciowi numer okazalo sie ze to hydrostat firmy Linde , nie mam teraz telefonu do tego goscia do regeneraci ale powiedzial mu okolo 1500 wiadomo to zalezy od stopnia zurzycia powiedzial ale jest to do zrobienia  . A wygoda niesamowita z hydrostatem , nie ma sprzegła a wiec nie ma kola bezstopniowego wiec nie ma pasow . Ja szukam jakiegos mniejszego kombajnu do fasoli a ten Dronninborg ma za duzo elewatorow bo on ma tryjer . Wiesz cos na temat młocenia fasoli tu potrzeba zeby jak najmniej ta fasola chodzila po tych podajnikach bo sie polupie albo posmoli i wtedy cena jdzie w dół .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share soflin

soflin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 09 styczeń 2015 - 22:15

dronninborg 4000 s

Dzieki ale nie wiesz czy te czesci typu łożyska czy jakiies paski mozna łatwo kupic?Na temat fasoli nie wiem nic.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Wiesiek68

Wiesiek68

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 11 styczeń 2015 - 17:54

dronninborg 4000 s

Kupowal lozysko do targanca dal 210 to takie wachliwe chyba w kazdym badz razie spore mowi ze bylo tansze a on wziol niemieckie i pasek do sieczkarni  taki dlugi  ale to hyba zamawial kolo nas 30 km jest taka hurtownia progra w morawicy tam to pokupił pozatym male lozysko gdzies na napinaczu i chyba termostat a pozatym nic wedlog mnie to dobra maszyna kupił ja niedaleko w brzezinach ma tam gosciu spory sklad