Polecane posty

Rojda1994    76

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak mogłbym zamontować lampę błyskową w zetorze Forterra 11441 ale chodzi mi najbardziej o to jak miałbym pociągnąć prąd do niej ponieważ nie mam włącznika w ciagniku zamontowanego i musze robić wszystko od podstaw. a kogut miałby znajdować się tak jak teraz nowe zetory mają. 

Pozdrawiam.

Edytowano przez Rojda1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozbierasza plastiki, przeciągasz kable, podłączasz "za stacyjką" aby prąd był po przekręceniu kluczyka, dajesz bezpiecznik na kabel, montujesz włącznik. Od cała filozofia nikt z nas za Ciebie tego nie zrobi :)


Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Chyba że jesteś jesteś leniwy to polecam podłączyć kogut pod gniazdo zapalniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mogłeś od razu zamknąć ten temat, co zresztą ja teraz zrobię, bo wszystko już było. Jest post w temacie z poradami, jak podłączyć dodatkowy odbiornik z użyciem przekaźnika. Kolega @wierzba wszystko rozrysował. A jeżeli autor jest zainteresowany usługą montażu takiej lampy to zapraszam do kontaktu na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pawlaki
      Witam ,pomóżcie mi podłączyć koguta do mf6140 . Przy dachu jest kabel zasilający który trzeba podłączyć do koguta , ale nie wiem gdzie on później idzie czy do bezpieczników czy do wyłącznika i którego , bo przy kierownicy mam trzy zaślepione i dwa pod dachem też zaślepione czyli też wolne . Proszę o pomoc w podłączeniu
    • Gość forterraturbo
      Przez Gość forterraturbo
      Mam problem - mamy forterrę 10641 , która ma tylne opony Barum 18.4r38 , 90%bieżnika . Przy koszeniu rzepaku uderzyliśmy swoim kombajnem w prawą opnę ma ona 6 dziur . Czy według was opłaca się naprawiać czy nie jeśli nowe opony to tylko mitasa bo baruma już nie produkują . Dodam tylko , że Zetor współpracuje z zestawem uprawowo siewnym Hermes + Poznaniak.
    • Przez bigfarmer9
      witam! Jak w temacie problem polega na tym, że jak silnik sie rozgrzeje wtedy olej traci ciśnienie i świeci sie kontrolka od smarowania, dlatego też moje pytanie czy miał ktoś podobny problem, czy winna jest pompa, wie ktoś może ile kosztuje taka pompa (ponoć jest to pompa rotacyjna) z góry dzięki za odpowieć.
    • Przez johenek
      Witam
      Mam taki problem jak w tytule, mianowicie przestały mi działać kierunkowskazy, awaryjne oraz lampa ostrzegawcza(kogut).
      W tamtym roku działało wszystko na pewno, ale nie wiem czy do końca bo ja nim nie jeździłem tylko kombajnista(obecnie jest nie osiągalny).
      Posprawdzałem już wszystkie żarówki oraz bezpieczniki (te co są pod kabiną z lewej strony) i wszystko było dobrze.
      Jedynie po włączeniu kierunków lub awaryjnych zapala się kontrolka (lecz ona nie miga)i nic więcej, w ogóle nie idzie prąd na żarówki ani na bezpiecznik.
      Z lampą błyskową jest tak samo. :mellow:
      Bardzo bym prosił o jak najszybszą pomoc bo już trza żniwa zaczynać, a nie mam jak wyjechać na drogi publiczne
    • Przez RolnikWM
      Co myślicie o nowych ursusach i nowych zetorach ? czemu je ludzie kupują zamiast (moim zdaniem lepszych) zachodnich ciągników. Może chodzi też o niską cene.Dla mnie nie wiem jak dla was do jednak mimo wszystko ursusy są lepiej wykonane.Piszcie swoje opinie na ten temat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj