Skocz do zawartości

Zdjęcie

obrót łyżki belarus jumz problem z ciśnieniem

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share adam2820

adam2820

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 16 sierpień 2014 - 15:53

obrót łyżki belarus jumz problem z ciśnieniem Witam

mam problem z białoruśką a dokładnie z obrotem łyżki, nie jestem pewien jaki to rodzaj białoruśki ale ma ona dwa niezależne układy hydrauliczne jeden do pracy łyżką a drugi zasilany z jednej pompy do sterowania łapami, pługiem z przody i do obrotu....

układ od obrotu jest sterowany rozdzielaczem P80 2/1 222 i nie wiem czy tu tkwi problem tzn z jednego otowru rodzielacza idzie przewod do przednich komór siłowników od obrotu...... czy tam ma być stale podawane ciśnienie???? czy może jest w rozdzielaczy zawór który tym reguluje. potem prześle schemat jak to wyglada w mojej koparce bo nie moge znalez takiego w sieci

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
obrót łyżki belarus jumz problem z ciśnieniem Dzisiaj, 13:10
  •  

#2 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 16 sierpień 2014 - 19:00

obrót łyżki belarus jumz problem z ciśnieniem

Witam

mam problem z białoruśką a dokładnie z obrotem łyżki, nie jestem pewien jaki to rodzaj białoruśki ale ma ona dwa niezależne układy hydrauliczne jeden do pracy łyżką a drugi zasilany z jednej pompy do sterowania łapami, pługiem z przody i do obrotu....

układ od obrotu jest sterowany rozdzielaczem P80 2/1 222 i nie wiem czy tu tkwi problem tzn z jednego otowru rodzielacza idzie przewod do przednich komór siłowników od obrotu...... czy tam ma być stale podawane ciśnienie???? czy może jest w rozdzielaczy zawór który tym reguluje. potem prześle schemat jak to wyglada w mojej koparce bo nie moge znalez takiego w sieci

Ile sekcji ma rozdzielacz . W rozdzielaczu jest zawór przeciążeniowy który przepuszcza olej do powrotu ale to nie jest przyczyna . Może być za mało oleju w zbiorniku lub może być wyłączona pompa ręcznie .

#3 Share GucioJUMZ

GucioJUMZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 351 postów
  • Zainteresowania:Maszyny i buggy ,Konie

Napisany 17 sierpień 2014 - 21:55

obrót łyżki belarus jumz problem z ciśnieniem odkręć te dwie śrubki na klucz 14 i przeczyść to ustrojstwo przy rozdzielaczu i dokręć o 1/4 obr zawór przy rozdzielaczu .A najlepiej wywal te rozdzielacze i wstaw polskie od cyklopa przyjemnie się pracuje i wszystko podnosi na silniku tyko 800obr a osprzęt targa tony

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share adam2820

adam2820

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 01 wrzesień 2014 - 18:07

obrót łyżki belarus jumz problem z ciśnieniem Problem ustał po wymianie uszczelnien w . lownikach jednak po dniu pracy z malym ubytkiem oleju znowu spadl lancuch obrotu i tu moze racja zbyszka ze maloo oleju

A jaki model tego rozdxielacza polskiego

#5 Share GucioJUMZ

GucioJUMZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 351 postów
  • Zainteresowania:Maszyny i buggy ,Konie

Napisany 01 wrzesień 2014 - 20:43

obrót łyżki belarus jumz problem z ciśnieniem model rozdzielacza to nie wiem dokładnie jaki to jest symboli i typ ale taki jak posiada cyklop i kombajn Bizon .Ale cena za trzy sekcje to 1200zł .ja mam osprzęt rolniczy i jest wszystko OK .No ten łańcuch w budowlanej to chyba wada Fabryczna bo każdy na to narzeka i w cyklopie znajomy miał to samo że łańcuch przeskakiwał

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 03 wrzesień 2014 - 06:56

obrót łyżki belarus jumz problem z ciśnieniem Ten łańcuch spada w pracy czy gdy jeździsz . Czy zabezpieczasz sprzęt kopiący ten z tyłu żeby w czasie jazdy nie bujał się ?
Symbol rozdzielacza muszę sprawdzić .
Stary rozdzielacz pewnie masz ruski 2/1 222 a nowy musi być 3/1 444 . Można go kupić na allegro ale bym polecał zamówić go w sklepie .

Edytowany przez Zbyszko, 03 wrzesień 2014 - 21:12.

Dodaj odpowiedź