Zaloguj się, aby obserwować  
rogerr33

Wilgotnościomierz siana i słomy opinie

Polecane posty

janusz20    106

Zadam jedno zaje**ście ale to zaje**ście proste pytanie. Po co ci to?

Edytowano przez janusz20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogerr33    0

potrzebuję ponieważ mam małą brykieciarnie i zbierając słomę chcę wiedzieć jaka wilgotność żeby nie była powyżej 15% i z powodu w żniwa czasem pasuję prasować w nocy i kwestia jaka rosa a co za tym idzie wilgotność.A macie inne rozwiązanie z tego co wiem to ten miernik jest używany przez sporo firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Więc jak masz brykieciarnie i kupujesz ,,Towar" to jak najbardziej polecam zakup tego miernika. W firmie z którą współpracuje są takie dwa albo trzy, bateria trzyma długo, jeśli wykonuje się badanie zgodnie z instrukcją to i wiarygodność jest na wysokim poziomie. Pracują tam od trzech lat w naprawdę ciężkich warunkach i żaden jeszcze nie nawalił..

 

Na marginesie jak płacisz za tone suchego towaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogerr33    0

Sam zbieram słomę i płacę ok 3zł za bele ok 200kg.Słomy do oporu a w tym roku to będą wysokie plony słomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez oFsik
      Witam, jaką i za ile można kupić, nową sieczkarnie do bizona z056?
    • Przez JEDREK
      Panowie interesuje mnie ile wołacie jak sprzedajecie siano za bala i ile na przykład bierzecie za tonę siana???? tak samo interesuje mnie cena sianokiszonki???? pomóżcie koledzy
    • Przez manYki
      witam. Mam problem. kupilem prase claas rollant 44s sznurek-siatka i owijam sznurkiem. Przy 1 prasowaniu belle byly nie zbite po bokach i jak sznurek konczy owijanie to stoi w miescu i na kazdym balocie jest w jednym kilka obrotow wiecej. i ile dajecie cisnienia do komory?? bo ja okolo 150 podczas praspwania i wydaja mmi sie bele ni e zbite i sznurek luzny zz goru dzieki ;-)
    • Przez koma666
      Witam jak w temacie
      zastanawiam sie nad tym ile musiałbym miec słomy aby utrzymac stado 20 byków w oborze wolnostanowiskowej na głebokiej sciółce, stado podzielone by było na 2 kojce a w kazdym po 10 szt i powiedzmy 10 byłoby z jednego roku powiedzmy 2013 a pozostałe powiedzmy o rok starsze czyli 2012 po to zeby 10 sztuk sprzedac co roku.
    • Przez fd65
      czy są jakieś tarcze,noże lub coś w tym stylu dzięki czemu przy pomocy kosy spalinowej stihl FS 120 mógłbym kosic trawę na siano ? bo kosą ręczną nie umię a mam 40 arów na pochyłym sadzie i chciałbym to zebrać.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj