Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

oFsik    31

hehe mi chodzi o jakąś za 4tys.

Wiem że jak w tym roku kupowaliśmy oponę do bizona to facet kupował za 4tyś zł

a nie wiesz gdzie? był bym wdzięczny za odp

Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

maciek1987    0

a może macie namiary na ludzi którzy robia sieczkarnie do bizona w miejscowości Wągrowiec są to okolice poznania.U mnie w okolicy chwalą sieczkarnie z tamtąd, te sieczkarnia mają atesty i są dobrze wyważone.Ja w necie znalazłem namiary na agroma-wągrowiec ale oni tylko sprzedają tam sieczkarnie, za tą wągrowiecką chcą 5500zł, szukam kontaktu do producenta, pozdrawiam

maciek1987    0

tak. dokładnie o tą firme mi chodziło.A co możecie powiedzieć o tych rozdrabniaczach na elektromagnes? jak one się sprawują? bo ktoś mi powiedział że są bardzo awaryjne i nie wiem co zrobić.

boku27    222

Ja mam sieczkarnie przy bizonie od gościa który produkuje je koło BACZYNY koło GORZOWA WLKP. jeśli byś chciał to bym poszukał namiary na niego bedzie stała koło 4 tys i ja ja sobnie chwale mam ją z 4 lata i jak narazie jest ok a tną nią około 70-80 ha rocznie zboza i rzepaku (reszte prasuje). Dobrze wywazona naqrazie praca bez zarzutów. pozdro :)

dasman    0

Potrzebuje sieczkarnie do Bizona Sampo 2020. Czy ktoś nie wie o takim sprzęcie. Jak co to proszę o dać namiary.......

dasman    0
A jaka ma być szeroka

Nie wiem nie mierzyłem. Ja myslałem że do tego kombajnu jest jedna szerokość.

Mi tez sie wydaje ze jest jedna szerokosc, chyba ze o rozrzut ci chodzi, to poprzez rozstawienie piór:D

Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość

bartus16    8
tak. dokładnie o tą firme mi chodziło.A co możecie powiedzieć o tych rozdrabniaczach na elektromagnes? jak one się sprawują? bo ktoś mi powiedział że są bardzo awaryjne i nie wiem co zrobić.

zapytaj @bialy2005 on ma w swoim bizonie taka sieczkarnie na elektromagnes :P

i nie prawda ze sie psuja wlasnie moj kolega na bizonie ma taka juz 3 sezon i zadnej awari :D

Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

silver105    9

a czy ta na elektromagnes to ta w której zmienia się czymś w kabinie tylko kierunek podawania słomy czy jakoś tak? bo ja mam sieczkę z 2000r więc wtedy jeszcze nie produkowano

Cargass    0

Ja kupiłem dzisiaj sieczkarnie do Bizona Z-056 nową za 4100 zł. Montowaną na stałe . Przywióżł mi gośc z Gniezna za grosze . hhehhe . Z tego co mi mówił ma różne rodzaje sieczkarni i standard i elektrosprzęgło . Gość jest z Gniezna

jego nr tel: 695-735-429

jerzy60    0

używam Żukowo 4 sezony jest o k.żadna lipa. to jest ORYGINAŁ

Posta piszemy w oknie "białym"

Edytowano przez krolikNH

iron    676

ja mam z wągrowca na elektromagnes, żadnej awarii nie było,a co do jakości wykonania i pracy to wszystkie rzemiosła sie chowają

grego    313

Ja mam trochę inny problem ale też z sieczkarnią to napiszę tu. Mianowicie posiadam już sieczkarnie ładnych parę lat, ale pojawiły się problemy w ostatnie żniwa ze 3 razy się mi urwała - jej mocowanie. Z pewnością to wał jest nie wyważony, niektóre noże były już powymieniane, a i ostrzone też już były bo nieszło ciąć. Co teraz z tym zrobić, ktoś polecił mi żebym wymienił wszystkie noże na nowe, ale czy to wystarcz? A może da się kupić nowy wał już wyważony?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marco007
      Witam. Zakupiłem prasę jak w temacie i nie działa mi w niej owijanie siatką. Chodzi o to że ten siłownik elektryczny który odpowiada za rozpoczecie i chyba za zakończenie owijania ma ucięte dwa kabelki i nie wiem jak to wszystko podłączyć aby zadziałało. Ma ktoś doświadczenie w tej prasie?? Mogę zamieścić zdjęcia jeżeli to komuś coś pomoże.
    • Przez Luk330360
      Witam mam problem z ziemniakami odmiany Denar  Jak widać na zdjęciu kawałek od drogi są ładne a dalej liche  Nie wiem czy to niedobór jakiegoś składnika czy coś innego ?  Korzeń wygląda  na zdrowy  Co o tym  myślicie  ? Dawka  nawozu była dana całkiem konkretna ( Tarnogran 25  i Saletra amonowa )

• Przez Darekk310
      Witam
      Przy mocniejszym obciążeniu WOM to jest jak brona aktywna dostanie mocniejszego opory wyłącza wałek, kontrolka WOM zaczyna migać i wywala dwa błędy.
      id7685h, id7f02h
      Raz stało mi się to na prędkości 540 z 3 razy na 540 ECO. Czy wogule na ECO moge jeżdzic z broną aktywną?
    • Przez marcin117384
      Witam Wszystkich posiadaczy Case-ów Może ktoś podpowie z mechaników  jak postępować w przypadku takiego problemu . Oto kupiliśmy w tym roku takiego Case-a 895 (długo stał u handlarza i u poprzedniego na Zachodzie też )... i odłożyła się w oleju skrzyniowym woda . Wymieniłem  (odkręciłem dwa korki spustowe zaraz za wałem przedniego napędu i na skrzyni (to znaczy trochę bardziej do tyłu ) olej na nowy  (HY-TRAN )  tyle że nie mam miarki i nie wiem ile powinienem wlewać {TU LICZĘ na Waszą pomoc drodzy forumowicze -ile ? }   Wymieniłem  też  pompę hydrauliczną  i mam duży kłopot bo zalany olej wygląda jak ten który wylałem  jest to szarobiała maź ....  Tu pytanie do mechaników jak pozbyć się wody zalegającej w uchyłkach skrzyni biegów - ręce mi opadają . Olej jest drogi a ja zarzynam nową pompę . Spuszczając poprzednim razem olej czekałem dobę aż ścieknie ... założyłem nową pompę filtr i zaraz musiałem pozbyć się filtru bo był sklejony przez wodę  . Teraz jest sporadycznie używany i chodzi bez filtracji ... chciałem ponownie wymienić olej ale myślę że to nic nie da bo dalej jest woda w skrzyni ... Jakieś pomysły ????
    • Przez jacekkaskader
      Witam szukam pomocy mam do rozwiązanie kilka zadań na zaliczenie modle R.16 a powiem szczerze za dużo na zajęciach nie byłem i poszukuje kogoś kto by mi rozwiązał te zadania oczywiście za opłatą nie znacie  może kogoś kto by mógł pomóc ?odp poproszę na najlepiej na priv Pozdrawiam
      pr_t_rol_1_2012.pdf
      Projekt blojlerz.doc
      projekt opas bydła II.doc
      PRZYKŁADOWE ZADANIE EGZAMINACYJNE - mieszanka.pdf
      Ziemniaki skrobiowe późne - zadanie.pdf

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.