Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

2534 odpowiedzi na ten temat

#821 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 czerwiec 2014 - 10:14

pewnie że idzie wytlumaczyć tylko żeby chciala sluchać i się uczyć to już czasem gorzej :) gdybyś wiedzial jak ja się nieraz z mężem kłócę co w ciągniku sie pospuło to szok i na ogół mam rację albo blisko bylam :) kiedyś była koleżanka i tak slucha i patrzy i mówi ojej to ty na mechanice też sie znasz bo ja to nawet nie wiem jak rozmiar opony odczytać :) albo rok temu kochanie moje tak sie na lące zakopal że schodkow w zetorze nie bylo widac to ja do znajomego żeby wyciągnął (i pytam jaki ma duży ciągnik żeby na darmo nie jechal) i tak mu sie to spodobaló że my razem, że jak był przetarg na sprzedaż ziemi to się wycofal sam (my nic mu nie mówiliśmy) bo mówi że my młodzi i razem pracujemy i że ja to tak się znam aż milo popatrzeć a nie jak jego synowa nawet do obory nie zajrzy bo muchy i zapaszek... i ze się ziemia nie zmarnuje
albo jak prasę brat kupowal to ja z nim no bo jak inaczej jak zabawka nowa ma być i też facetowi się spodobalo że się znam że sam zaproponowal że nam przywiezie gratis i jeszcze utargowaliśmy trochę

sztrasznie miło się ciebie czyta :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzisiaj, 15:11
  •  

#822 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 11:53

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Lina to się cieszę bo ja taka pozytywnie nakręcona jestem na codzień ;) i baaaardzo lubie to co robię :)

#823 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 26 czerwiec 2014 - 12:09

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Am a nie masz jakiejs kuzynki albo coś tak pozytywnie zakręconej po całości z taką wervą do zycia, z miłą chęcią bym zapoznał taką ;) , żeby tylko z pod znaku lwa nie była bo koniec świata by się zrobił normalnie, ani jedno ani drugie by nie popusciło :D

#824 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 12:32

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? mój teśc jest lew i fakt byśmy sie pozabijali bo ja panna i tez nie popuszcze :P
kuzynki mam już dawno mężate bo sporo starsze ode mnie, siostry też, siostrzenica taka jak ja ale już męzatka i jak jesteśmy razem dłużej niż kilka dni to siekiery latają a żyć bez siebie nie możemy :) a te kobiety w okolicy co tez takie jak ja to sporo starsze i mężatki :( a z mlodszego pokolenia (te co znam)to jakieś takie nieudane u nas są....
A tak to sami faceci może dlatego taka szalona jestem bo ciągle się z chlopakami wychowywałam bo jak nie bracia (sporo starsi), to siostrzeńcy i bratanek albo kumple :)
ale nie jestem żadną chlopaczycą co to to nie tylko czasem się smieję ze chyba mialam być facet i mama byla pewna że chlopak będzie tak już jej w brzuchu dokazywalam i dwa razy sie pytala czy napewno dziewczyna :P

#825 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 czerwiec 2014 - 15:51

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? mam tak samo, sami bracia, w sąsiedztwie same chłopaki a potem wszyscy się dziwią dlaczego auta, mecze i wyścigi oglądam :D oni mnie już tak wychowali po swojemu....
@am fajnie masz mężatka i panna w jednej osobie a, że zodiakalna to już mało ważne heheh

#826 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 16:04

A Nie nie sprzedaję :P Nie sprzedaje swoich skarbów :D

A No już do koszenia, u Mnie na Wsi zaczeli w sobotę kosić już jęczmień ozimy B)

Widzę Kolega prawie jak Mój Sąsiad B) Do Głogowa mam ok 30 km :D

ja do Głogowa 50 km :)

#827 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 16:29

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? dziewczyny wcale nie myślę że jesteście chłopczycami w zyciu przesiakłyscie tylko męskimi zachowaniami i tyle, dwojga złego taka dziewczyna jest super i nie dziw sie ze ja takie lubię osobiście wolałbym iść na randkę z dziewczyną naprawdę gdzieś w jakieś ruiny, czy na poligon pojechać niż do dyskoteki moze jestem dziwny ale mnie takie klimaty kręcą na maksa co poradzę na to, albo iść gdzieś w jakieś ciekawe miejsce coś zobaczyć to jest to. Am nie obraziła bys sie jak bym cię przykładowo zaprosił na terenowy rajd tak hipotetycznie, pojeździć w błocie powypychać autko pobrudzić sie, jedziesz otwarte szyby a nagle pełno błota w aucie wysiadzasz i wyglądasz jak śliwka w czekoladzie po całości tylko głowa wystaje, nawiasem mówiac tak ciapka dzisiaj posadziłem w polu, bagno ze ło :D Bo co to za radość z dziewczyną któa boi się paznokieć złamać, co nie mówie ze nie podobają mi sie pięknie ubrane kobiety ;) , ale jak by tak połączyc jedno z drugim to normalnie w dechę by było :D

#828 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 czerwiec 2014 - 16:35

Postanowiłem włączyć się do tematu, bo zauważyłem pewną nieprawidłowość. Temat jak nazwa wskazuje powstał zapewne po to, aby dziewczyny z gospodarstwem, albo chcące pójść na gospodarstwo, przedstawiały siebie i szukały sobie kandydatów, którzy przyszliby na gospodarstwo dziewczyny, bądź przyjęli na swoje. Schodzenie na tematy krowie oraz związane ze zjawiskami atmosferycznymi ma się jak piernik do wiatraka. Nawiasem, sam poszukuję dziewczyny, która nie miałaby nic przeciwko temu, że prowadzę gospodarstwo i to lubię. Woła do roboty nie szukam, tylko towarzyszki życia :)

Tu już tematów typowo matrymonialnych poruszających tematykę związków rolników z rolniczkami jest do licha i ciut ciut. Każdy kolejny za wiele nowego nie wnosi (poza tym że tamten tasiemiec obok już tak szybko nie rośnie) bo raczej już prawie wszystko zostało powiedziane. Każdy pisze co chce i o czym chce. Co do samej gospodarki i dziewczyny na nią chętnej to wnioski snuja się same : chłop zaradny ,qlturalny i obyty (byle nie nerwus lub pijak oraz nie taki co robi aby tylko przeżyć bez jakichkolwiek wyższych celów ), dom ładny , zadbane obejście i mechanizacja na przyzwoitym poziomie , no i najważniejsze ...
... życzliwi teściowie, otwarci na przyjęcie nowego członka rodziny (synowej lub zięcia) i perspektywę rozwijania gospodarstwa przez przyszłe pokolenie.

Edytowany przez rogaliqe, 26 czerwiec 2014 - 16:45.

#829 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 16:41

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Relike z tym ostatnim stwierdzeniem się nie zgodze nie ma reguły po prostu. Am mam kuzynkę pannę fajna dziewczyna dogadujemy się bez problemu, najgorszy ten lew jest bo nie dość ze uparty jak głópi to jeszcze chce mieć zawsze rację i wiesz co by było jak dwa lwy, chyba pogotowie musiało by być non stop pod domem, co znowu nie twierdzę że godzenie razem nie było by nie przyjemne nie. :D

#830 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 czerwiec 2014 - 17:02

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Mój ojciec też jest lew (oraz alkocholik) i niestety zawsze musi być po jego myśli nawet jeśli jest w błędzi (co niestety często kończy problemami i kłopotami o których stworzenie posądza resztę rodziny). Także jedyne wyjście to chyba w odpowiednim czasie się powstrzymywać lub zabezpieczać aby mniej lwiatek kłopotało rodzaj ludzki.
Jako waga nie chce być niemiły lub nieuprzejmy ale z powodu charakteru dość duża część lwiątek skazana jest na samotność a istniejące związki z lwem (lub lwicą ) są bardziej narażone na rozpad.

Edytowany przez rogaliqe, 26 czerwiec 2014 - 18:59.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#831 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 17:48

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Tomek a czemu mialabym sie obrazić? mi i bloto i woda wlewająca się podlogą i drzwiami do uaza nie straszna (raz go "dotankowaliśmy" nawet przypadkiem do pełna wodą pokaszlal i jechał) a ile to razy się w błocie siedziało na moście i silniku wisząc... i to na początku ja mężowi mówilam co robić żeby auto wyrwac bez ciągnika i kilka razy się udało bo on nauczony po ciągnik i poszlo.
A co do lwow to "ma być tak i już" albo "nie bo nie" ale lew poglaskany za uchem to dobry lew :) U mnie w okolicy jest sporo lwow w udanych związkach, wszystko zależy od dogadania się :) koziorożce bardziej uparte :)
moj teść i jego druga synowa to lwy i sztamę trzymają równo :) a mieszkają w jednym domu

#832 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 czerwiec 2014 - 18:28

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? ja tam nie czytam horoskopów i takich problemów nie mam. Nastawienie człowieka to nie od znaku zalezy ale od wychowania w domu i charakteru.

#833 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 19:36

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? am uparte jak uparte ale jedno ci powiem nie ma dla nich niemożliego rozumiesz nie ma tak że się nie da może być niemożna ale ze się nie da nie ma. Na lwa jest jedna metoda, pochwalić i już jest twój ;)

#834 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:Sport motoryzacja i po trochu wszystkiego

Napisany 26 czerwiec 2014 - 19:37

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Auta terenowe błoto itp super sprawa po lasach pośmigać :D ja mażę o crossie :P
..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

#835 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 19:54

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? kupój dzis przeszła ustawa że można jeździć na b do 125cm :D

#836 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 19:59

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Tak ? nie słyszałem :D nie mam z kim pośmigać :( gdzie jest tylko samemu to słabo.

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

#837 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 20:06

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? sebo z której strony jesteś mów Miechów Proszowiceczy bardziej na południe. Ja tam dziś postanowiłem sobie że do końca roku będzie choper, siedzi mi na sercu harley prawka nie mam ale od lipca idę na nie. :D

#838 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 20:36

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? sebo poszukaj w necie na pewno są w okolicy tacy zapaleńcy i się umawiają na wspolne wypady albo tak jak u nas wydzierżawili teren (i dobrze bo czasem po polach ryli) i się tam spotykają, jeżdżą, ogniska robią i dobrze się bawią :)

eh motory pamiętam jak byłam mala i mnie czasami brat do szkoly podwiózł i dzieciaki tak mi zazdrościly takiego brata i że ma motor :)

#839 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 20:37

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Też mi chodzi po głowie prawko A :D A orientujesz się coś więcej o tej ustawie bo czytałem że ma być 125 z automatyczną skrzynią czyli lipa. a jak w końcu przeszło to nie wiem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#840 Share staszek1s2

staszek1s2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Majsterkowanie Muzyka

Napisany 26 czerwiec 2014 - 20:39

A Nie nie sprzedaję :P Nie sprzedaje swoich skarbów :D

A No już do koszenia, u Mnie na Wsi zaczeli w sobotę kosić już jęczmień ozimy B)

Widzę Kolega prawie jak Mój Sąsiad B) Do Głogowa mam ok 30 km :D

o prosze tak blisko mieszkamy,pewnie nie raz przejeżdzałem przez Twoją miejscowość :D