Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

2534 odpowiedzi na ten temat

#381 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 17 czerwiec 2014 - 23:06

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Nikt nie mam do Ciebie przecież pretensji o to:) Pracować trzeba i już:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzisiaj, 02:59
  •  

#382 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 18 czerwiec 2014 - 03:43

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Olac robote :D miłość najważniejsza :D

#383 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 czerwiec 2014 - 05:22

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Milosc jest piekna nawet przyjemna, milosc jest piekna gdy jest wzajemna
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#384 Share Marecki2922

Marecki2922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 18 czerwiec 2014 - 06:24

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? O Iza czyżby motylki w brzuchu :wub:

Sprzedam siewnik do kukurydzy Kuhn Maxima czterorzędowy z 2013 r jestem pierwszym właścicielem , stan idealny zasiał około 400 ha 

#385 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 18 czerwiec 2014 - 06:25

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? izplda sie nam zakochała nareszcie

#386 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 18 czerwiec 2014 - 06:53

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? chuck00 masz rację wiek to tylko cyfry :) mój mąz jest młodszy (o rok więc prawie wcale)ale dojżalszy od faceta z ktorym byłam ponad 7lat a był ode mnie starszy prawie o 6 :P a znam kilka malżeństw gdzie kobieta jest starsza i to niekiedy sporo i są to bardzo udane małżeństwa w przeciwieństwie do tych co są równolatkami albo gdzie facet jest starszy (tylko jeden nie traktuje swojej żony jak służacej i opiekunki)
poprostu miłość nie patrzy na metrykę :) tylko ludzie powielają stereotypy:)

a odnośnie stereotypów co myślicie o przejmowaniu nazwiska męża lub żony? ja dodalam męża nazwisko do swojego i mam 2 imiona i 2 nazwiska :P moja siostrzenica poszla w moje ślady i ma tak samo :P

#387 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie

Napisany 18 czerwiec 2014 - 06:55

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? czyli cos zaczyna sie dziac ;)
dzien dobry wszystkim

#388 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 18 czerwiec 2014 - 07:07

jestem tą której imienia nie wolno wymawiać :D nie wstydzę się go ale trzeba sobie zapsłużyć żeby je poznać...koniec tego wracamy na właściwy temat: ci co są kawalerami zostają, zonaci wynocha, rozwodnicy milczą ;) to ile macie lat i w jakim przedziale szukacie partnera?

Oj Lina czemu tak nie lubisz żonatych ? :( to nam już nic nie można -nawet poczytać :( - a imię masz ładne [ jak podałaś prawdę ] takie jak moja siostra.

#389 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 czerwiec 2014 - 09:31

a odnośnie stereotypów co myślicie o przejmowaniu nazwiska męża lub żony? ja dodalam męża nazwisko do swojego i mam 2 imiona i 2 nazwiska :P moja siostrzenica poszla w moje ślady i ma tak samo :P

Mi się bardzo podoba moje nazwisko ale zmienię bo chcę mieć takie same jak moje przyszłe dzieci. No chyba że mój partner miałby bardzo krótkie np kot, dzik, lis to wtedy bym mogła dopisać a jak będzie miał dłuższe to zmienam i będzie jedno. :D

#390 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 18 czerwiec 2014 - 09:42

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Oby tylko nie miał Kupaga.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#391 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 18 czerwiec 2014 - 10:27

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Odnośnie nazwiska to chciałabym swoje sobie zostawić. Podobnie jak @Am miałabym dwa imiona i nazwiska. :) Tylko ciężko byłoby mi zmieścić się w krateczki na jakiś podaniach czy pismach :D

@Lina a dlaczego rozwodnicy mają milczeć? :blink: W końcu też mają prawo się zakochać i być szczęśliwi. :wub:

#392 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 18 czerwiec 2014 - 12:18

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? nazwisko przyszlych dzieci też można wybrać i my podaliśmy oba nazwiska tak jak ja mam :)
i nie martwcie się mieszczą się w kratkach bo moje oba są długie (na 7 i 9 liter) :) a najlepsze jest to że panieńskie czesto ludzie przekręcali dodalam męża i też przekręcają to drugie chociaż proste :)

#393 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 18 czerwiec 2014 - 12:30

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Ja mam zagraniczne i krótkie nazwisko ale ludzie przekręcają dodają różne zbędne literki. A jak gdzieś idę i muszę podać swoje nazwisko i panie w urzędach nie wiedzą jak zapisać to taki ubaw mam z tego, że stoję i się z nich śmieję :D :D :D

Edytowany przez biala513, 18 czerwiec 2014 - 12:36.

#394 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 18 czerwiec 2014 - 13:16

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? A ja mam jak jeden budynek gospodarczy ale idzie wytrzymać przyzwyczaiłem się już do niego, ale jakby nie chciała mojego to trudno z miłośći trzeba będzie i zmienić albo zrobic podwójne :D

#395 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Moi drodzy poznałam Tu wiele wspaniałych osób, z niektórymi utrzymuje kontakt do dziś. Bardzo fajny jest ten oto portal,na forum wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, samemu opisać czy pomóc komuś. Piszę to iż usuwam konto. Ci którzy chcą nadal utrzymywać ze mną kontakt, proszę o napisanie wiadomości-na pewno odpiszę. Pozdrawiam ;)

Napisany 18 czerwiec 2014 - 13:40

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? A ja mam zbyt piękne nazwisko zeby mój przyszły partner go niechciał :P

#396 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 18 czerwiec 2014 - 14:07

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Yvonne pochwal się na pw jak można to się wyminimy inicjałami :D

#397 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Moi drodzy poznałam Tu wiele wspaniałych osób, z niektórymi utrzymuje kontakt do dziś. Bardzo fajny jest ten oto portal,na forum wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, samemu opisać czy pomóc komuś. Piszę to iż usuwam konto. Ci którzy chcą nadal utrzymywać ze mną kontakt, proszę o napisanie wiadomości-na pewno odpiszę. Pozdrawiam ;)

Napisany 18 czerwiec 2014 - 14:31

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Wolę nie zdradzać swoich inicjałów :P Heheh

#398 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 18 czerwiec 2014 - 16:31

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? biala ja mam tak samo to może my mamy takie samo nazwisko? :P i wlaśnie dlatego że oryginalne to nigdy nie chcialam go zmieniać :) no i też dlatego że siostra męża ma tak samo na imię jak ja i pomylki by byly :P

Yvonne z ktorej cześci mazur jesteś?

#399 Share tabaluga797

tabaluga797

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 18 czerwiec 2014 - 17:00

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Widze ze z portalu robi sie portal randkowy ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#400 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 18 czerwiec 2014 - 17:25

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Bliżej wschodu mieszkam -am1609