Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

Gość   
Gość

Ja też ani kłosa nie wymłóciłem a 3,5ha stoi ;) Adam przez Częstochowę podążam do swojej lubej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

E to kiepsko Wam idzie to młócenie... Ale tak jest jak nie macie kobietki, która chce się uczyć jeździć kombajnem i ciągle zrzędzi, że jej mało koszenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

A no kiepsko. Żniw jeszcze nie ma, dziewczyny na forum dzisiaj się słabo udzielają, normalnie nudy takie :( A tu by się coś popisało ale coś słabe zainteresowanie tą stroną dzisiaj, ale może to się zmieni ;).

Biała513 to co ty teraz będziesz robić jak ty już po żniwach a tu dopiero koniec lipca :) A ty lubisz jeździć kombajnem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

Praca zawsze jakaś się znajdzie:) W tym roku dopiero się uczyłam nim jeździć ale od wielu lat jeżdżę w roli pasażera :) i lubię jeździć bizonkiem:)

Edytowano przez biala513

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

u mnie sahara, pastwiska wysychaja, i siano chłopaki prasują :) i też jeszcze przed żniwami jesteśmy :)

Edytowano przez am1609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Do swojego kotka mam bardzo daleko ale każdy kilometr jest jej warty ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Po deszczu na razie zboże schnie ;)

Przy niedzieli dłużej się pospało i tak się przeciągło ;)

Biała na kurs kombajnisty zapraszamy do Góry ;)

Wstępny kurs już przeszłam ale dopiero na ten właściwy wybieram się w pazdzierniku, z tego wzgledu ze na razie mam kurs na wózek widłowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Po deszczu to grzybki rosną trzeba będzie się wybrać :)

po ile za te kursy płacisz?


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

A ja wam powiem że jeszcze nie widziałem dziewczyny prowadzącej kombajn i z chęcią bym was zobaczył w akcji :D I właśnie to się nazywa równouprawnienie bo właśnie wy pokazujecie że nie ma rzeczy których kobieta nie dałaby rady zrobić, i bardzo dobrze jeśli tylko praca taka jak młócenie kombajnem was cieszy. Tak trzymać dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

Takie widoki to tyko w Wielkopolsce można spotkać:) A mnie cieszy nie tylko młócenie kombajnem. Są jeszcze inne prace związane z gospodarstwem, które lubię wykonywać i nie zawsze są one lekkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

To trzeba się wybrać na wycieczkę do wielkopolski żeby sobie popatrzeć na kobiety pracujące :) A może i przy okazji nawiąże się jakieś nowe znajomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Darek Zapraszamy;) znajomości zawsze można nawiązać ;)

My kobiety nie boimy się żadnej pracy;)

Biała oczywiscie jest wiele prac które także uwielbiam wykonywać :D

Uwielbiam wracać po całym dniu ubabrana z pola ;)

 

gregorius u Mnie 300-350 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Może się kiedyś wybiorę :). W lutym byłem w waszych stronach 3 razy w ciągu tygodnia ale jakoś nie zgadaliśmy się wcześniej żeby się spotkać ale może jeszcze będzie okazja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Nic straconego, będzie jeszcze okazja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pig    18

kurde, gdzie wy dziewczyny jesteście :) tez mieszkam w wielkopolsce ale u mnie dziewczyn na kombajnach nie widać chyba musze poszerzyć horyzonty i wyruszyć w sąsiednie powiaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ze śląskiego a dziewczyny to takie jakby ze stolicy były :wacko: a Z chłopaków to też niewiele lubi robić w gospodarce i gdzie szukać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bo ty mieszkasz nie po tej stronie wielkopolski :D Kasiu jak będziesz jechać na kombajnie to wpadnę popatrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Bo do gospodarki to trzeba mieć zamiłowanie wtedy wykonywana praca cieszy. A niektórym praca na wsi ,,śmierdzi '' i są do niej uprzedzeni. Ale jak widzisz jest dużo dziewczyn na forum które lubią pracę na wsi, a i myślę że są i takie których nie ma tu na agrofoto a też lubią pracować na wsi i wiążą swoją przyszłość właśnie z tą pracą, tylko że nie oszukujmy się bardzo ciężko znaleźć takie dziewczyny, przynajmniej w moich stronach jakoś wszystkie mają przekonanie że w mieście będą żyły jak księżniczki i nie będą musiały pracować, a w rzeczywistości tak kolorowo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Ciężko mi wyobrazić dziewczynę na kombajnie tym bardziej na naszym Bizonku, prędzej w jakimś nowszym Claasie lub innym zachodnim :)

Bizon w czasie sezonu nieraz tak wk*rwi że chce go się spalić :D Ale jak się ogarnie to nie jest tak źle :)

 

Po prosty kobiety na wsi są "deficytowym towarem" :D


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dokładnie,zgadzam się z tobą. ale w moich stronach nie ma takich co by chciały zostać ,mimo ,że mogą lub mają gospodarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale i na wsi (przynajmniej u mnie) nie ma tyle roboty jężeli mam wszystko zmechanizowane i głównie produkcja roślinna i tylko 3 - 4 byczki i tyle. Ale na prawdę ciężką jakąś rozsądną dziewczynę znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

kurde, gdzie wy dziewczyny jesteście :) tez mieszkam w wielkopolsce ale u mnie dziewczyn na kombajnach nie widać chyba musze poszerzyć horyzonty i wyruszyć w sąsiednie powiaty ;)

 

Dokładnie nie z tej części Wielkopolski mieszkasz :D i możesz zahaczyć o kawałek Dolnosląskiego :D

 

Darek dokładnie tak, tą pracę trzeba kochać, i czuć się w niej spełnionym :D Na siłę nić nie zrobisz ;)

 

Pff w mieście żyć jak księżniczka ciekawe gdzie? Ja tam wole byc księżniczką u Siebie na Wsi :D

 

Ja tam mogę i na Bizonku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj