piotrzalew

Problem z rozdzielaczem 3 sekcyjnym

Polecane posty

piotrzalew    0

Witam!

Zakupilem Tura 3sekcyjnego do c360 i mamproblem z dzialaniem hydrauliki. Poniewaz musze caly czas ruszac fajha od kipowania w kabinie aby TUr unosil sie i dzialaly dwie pozostale sekcje. Co mozna zrobic aby nie fajchowac ta dziwignia tylko rodzielaczem Tura. Bo teraz jednoczesnie musze uzywac tej dziwigni przy rozdzielaczu podnosiknika i sterowac rozdzielaczem TURA brakuje mi rak do obslugi. Moze ktos pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Dokladnie jak mowi kamil, rozdzielacz ciagnika musi bys w otwarty zeby pracowal rozdzielacz od tura.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Szczerze mówiąć nie utrudniając sobie życia nic więcej tam nie zrobisz. Tak jak koledzy piszę zrobisz raz, daw i po sprawie. :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

@corrado Można zrobić to inaczej ale to nie jest takie proste.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ja wiem że można to zrobić inaczej ale to i roboty więcej i parę rzeczy potrzeba tak jest po prostu najprościej, najszybciej i najłatwiej :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

No dokładnie tak :)


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mateuszs1993
      Witam,
       
      Mam problem z rozdzielaczem kupiłem tura miał dwie sekcje założyłem 3 sekcje i od samego początku lała przy dźwigni uszczelniłem lepiej założyłem większe oringi to znowu seger spadł i wywaliło bokiem tą dźwignie no i jak zgasiłem ciągnik i opuszczałem tura lało się z tej 3 sekcji jak może być przyczyna ? daję zdjęcia zerknijcie fachowym wzrokiem co może być nie tak ?
       
       
       
       
      Pozdrawiam
    • Przez adamjazyniec
      Witajcie.
      Mam problem z hydraulika w moim nh. Mianowicie gdy podlacze t088 tasma idzie super ale do przodu. Gdy wlacze ja w tyl weze robie sie twarde. Rozrzutkik jest w 100%sprawny co sprawdzalem w kilku traktorach. Lepszych, co nie ma wiejszego znaczenia.  Podczas kipru przyczepy podnosi super. Ale poczas opuszczania waz robi sie twardy. Co mnie dziwi nie mozna rowniez jej opuscic na pozycji pływającej. Roznicy nie daje tez regulacja przepływu. Ten sam problem wystepuje na każdym z 8 gniazd. Poprzedni własciciel tez nie wie co jest grane bo u niego wszystko dzialalo bez zarzuty (znajomy). 
      Moze ma ktos jakies pomysły?
    • Przez Razzor
      witam poszukuje sklepu / lub jeśli ktoś ma linek sterowania rozdzielaczem hydraulicznnym firmy nordhydraulic zamontowanym w belarus 820 linki montowane na sworzeń. nigdzie nie mogę znaleźć
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj