Zaloguj się, aby obserwować  
KubaKois

jak naprawić nóż ucinający foliję w sipmie ariadnie z-281

Polecane posty

AdeXZet    151

kolego opisz na czym polega twój problem, ja ponownie montowałem nóż w swojej ariadnie w zeszłym roku(bo gdy kupiłem owijarkę to nóż dostałem osobno) i mogę troche Tobie podpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdeXZet    151

załóż nową linkę, ustaw tak jak jest na tej naklejce pod osłoną i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdeXZet    151

linka jest za dluga, spróbój po trochu skracać nie tnąc linki i sprawdzaj czy dobrze zamyka szczęki (metodą prób i błędów dojdziesz do odpowiedniej długości) ;) możesz też trochę noż podostrzyć jak ustawisz długość linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez djjachu
      Witam podczas tegorocznych zbiorów gdzieś zgubiłem pół jednego noża ucinającego całą łodygę kukurydzy, tzn pękł prawdopodobnie przez kamień. Problem w tym ze szukam w internecie i nigdzie nie mogę dostać takiego czego. Jest to sieczkarnia dwurzędowa i ma po jednym nożu na każdy rządek. Kształtem nóż przypomina jajko i wykonuje ruch obrotowy. Niby przemęczyłem i dokończyłem koszenie połówkę ale została jeszcze młoda kukurydza do skoszenia i wypadało by naprawić maszynę na przyszły sezon. Czy możecie mi dać panowie jakieś namiary gdzie mogę dostać taki ,,jajowaty" nóż?
    • Przez rafftti
      Witam kupiłem wycinak Vicon i jest z nim taki problem, że bardzo ma luz prowadnicy na której porusza się w górę i dół przez co boczne piły podczas wycinania bardzo rozpychają kiszonkę. Rozbierał to ktoś ?Jest tam jakaś regulacja? Z góry dzięki za pomoc.
      http://tablica.pl/oferta/wybierak-do-kiszonek-ID2V3GB.html#ccc3d76378
    • Przez piterwx2
      Witam tak jak w temacie. Mechanik po zmierzeniu ciśnienia pompy stwierdził ze pompa jest do wymiany ciśnienie jakie jest to 100bar . Pompa zasila tura jest to pompa ZĘBATA Mechanik powiedział że trzeba kupić nową pompę za 2500zł bo nie da się jej zregenerować Może ktoś zna jakiegoś mechanika który by tą pompę zregenerował jeżeli w ogóle jest taka możliwość??
    • Przez Maciek_0607
      Witam. Mój problem polega na tym że dolny talerz w kosiarce rotacyjnej jedną stroną dotyka górnego talerza a grógą jest duża przerwa. Podejrzewam zwicgrowanie dolnego talerza. Jak można go wyprostować? Pozdrawiam.
    • Przez kuki147
      posiadam mf 285 przerobiony na koparko ładowarkę  mam problem z napędem na tylni WOM gdy włączam to niby wałek się kreci ale jak ruszę dźwignia od tylnej koparki to ona nie działa i wałek powoli staje i się zatrzymuje proszę o poradę co się zepsuło i jak to można naprawić

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj