Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy mam szansę ubiegać się o jakiś Program

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kondzio727

kondzio727

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Jazda konno

Napisany 23 luty 2014 - 15:52

Czy mam szansę ubiegać się o jakiś Program Witam, kieruje do was to pytanie ponieważ moja wiedza jest nikła na ten temat, moja mama jest na krusie , ma około 10ha pola, zajmuje się hodowlą koni , rocznie prasujemy około 15ha siana i słomy, przydał by się ciągnik i prasa. Posiadamy około 25koni koni. możecie mi coś doradzić więcej czy jest szansa i jak by ten progarm wyglądał
Witam, Nie mam jakiej takiej Gospodarki, mamy około 8ha Pole w tym 5Ha łąk, reszta owies, nie sprzedajemy zbóż ani nic podobnego, posiadamy hodowlę Koni Huculską , a rolnictwo to tylko przy okazji teraz, w przyszłości chciał bym poszerzyć swój areał i zając się głównie Rolnictwem. Na stan dzisiejszy posiadamy 18Koni.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy mam szansę ubiegać się o jakiś Program Dzisiaj, 12:48
  •  

#2 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 23 luty 2014 - 15:57

Czy mam szansę ubiegać się o jakiś Program w najbliższym Ośrodku Doradztwa Rolniczego i najlepiej tam tobie doradzą , bo mają odpowiednie dane na temat Twojego rejonu w którym gospadarzusz i tam dobiora Tobie najlepsze warunki... i jakie mozesz się łapać programy...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#3 Share kondzio727

kondzio727

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 23 luty 2014 - 16:08

Czy mam szansę ubiegać się o jakiś Program FINN dziękuje bardzo za odpowiedź :)
Witam, Nie mam jakiej takiej Gospodarki, mamy około 8ha Pole w tym 5Ha łąk, reszta owies, nie sprzedajemy zbóż ani nic podobnego, posiadamy hodowlę Koni Huculską , a rolnictwo to tylko przy okazji teraz, w przyszłości chciał bym poszerzyć swój areał i zając się głównie Rolnictwem. Na stan dzisiejszy posiadamy 18Koni.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share DoradcaKT

DoradcaKT

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 24 luty 2014 - 12:34

Czy mam szansę ubiegać się o jakiś Program jeżeli hodujesz hucuły to możesz dostać dofinansowanie do klaczy z programu rolnośrodowiskowego. Jest 1500zł do klaczy. Tutaj więcej informacji http://www.bioroznor...izoo.krakow.pl/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share kondzio727

kondzio727

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 24 luty 2014 - 21:42

Czy mam szansę ubiegać się o jakiś Program Doradca z tego Progamu już korzystamy ;/