Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poznaniak- duży problem :(

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Theprzemo205

Theprzemo205

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 15 luty 2014 - 18:08

Poznaniak- duży problem :( Witam! Mam taki problem iz chodzi o siewnik poznaniak 2,5m na docisku, waskie koła. Chodzi o to ze zakupiłem siewnik no i po długim czasie postanowiłem zajrzec do niego aby przygotowac go do sezonu. Jak sie okazało jest problem z rolkami napinjącymi łancuch. Ktos cos tam próbował zrobic i jedna jest wgl nie orginalna, stoi przez co nie chce nie moge obrucic kołem. Pytanie moje gdzie moge kupic taką rolke? W agromie nie maja :( Pytanie drugie brzmi czy kupie do tego siewnika wałek na którym są umieszczone kółka wysiewające?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Poznaniak- duży problem :( Dzisiaj, 05:18
  •  

#2 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2180 postów

Napisany 15 luty 2014 - 18:27

Poznaniak- duży problem :( Załóż łożysko lub plastykową rolkę od z-224 jak nie możesz dostać orginału a co z wałkiem nie tak że szukasz nowego ?

#3 Share Theprzemo205

Theprzemo205

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 15 luty 2014 - 19:24

Poznaniak- duży problem :( zwałkiem jak sie okazało po zdemontowaniu go ze na jednym łozysku z wielokonta zrobił sie prawie okrągły. Wgl dziwna sprawa z tym wałkiem bo był lekko wysuniety w stronie kół zebatych. Krótko mówiąc cze siewnik doprowadzic do kultury by mi słuzył na lata.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2180 postów

Napisany 15 luty 2014 - 20:05

Poznaniak- duży problem :( Wałek musi być wysunięty ,dzięki temu ustawiasz prędkość skrzyni przestawiając tryby(zębatki)z normalnego wysiewu na przyspieszony.przestawiając górne koło a to na walku przesuwasz aby sie zazębiło.

#5 Share Theprzemo205

Theprzemo205

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 15 luty 2014 - 20:15

Poznaniak- duży problem :( Tam wiem o co chodzi, ale ten wałek za bardzo jest wysunięty.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share mds212

mds212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów

Napisany 22 luty 2014 - 17:22

Poznaniak- duży problem :( Witam czy ktos wie jak sie nazywa ten taki wygiety płaskownik ostatniej graczki z otworami na 4 sruby?Skrzywil mi sie i nie moge go znalezc w internecie..

Dodaj odpowiedź