Skocz do zawartości

Zdjęcie

sprzedaz maszyny zakupionej za kredyt preferecyjny przed minieciem 5 lat

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Heniekii

Heniekii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 22:44

sprzedaz maszyny zakupionej za kredyt preferecyjny przed minieciem 5 lat Witam

jak w temacie orientuje sie ktos czy mozna sprzedac maszyne przed minieciem 5 lat?
potrzebna jest zgoda agencji?jesli tak to co wplywa na ich decyzje za i przeciw?

pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
sprzedaz maszyny zakupionej za kredyt preferecyjny przed minieciem 5 lat Dzisiaj, 13:29
  •  

#2 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2030 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 23:02

sprzedaz maszyny zakupionej za kredyt preferecyjny przed minieciem 5 lat poszukaj w umowie kredytowej
Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
sprzedaz maszyny zakupionej za kredyt preferecyjny przed minieciem 5 lat Dzisiaj, 13:29
  •  

#3 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 13 styczeń 2014 - 06:52

sprzedaz maszyny zakupionej za kredyt preferecyjny przed minieciem 5 lat mi przy podpisaniu umowy w banku powiedziano że już po roku mogę sprzedać ale koniecznie musi to być zgłoszone w banku, a jakie z tego konsekwencje to już nie pamietam, chyba żadne ale musi być uzasadnienie i zgłoszone, tylko nie wiem czy jak do 5 lat się sprzeda to dopłaty do odsetek nie trzeba zwracać?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Heniekii

Heniekii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów

Napisany 13 styczeń 2014 - 16:18

sprzedaz maszyny zakupionej za kredyt preferecyjny przed minieciem 5 lat chcem przeczytac umowa ale mi sie gdzies zawieruszyla a po nastepne chcialem sie zapytac ogolnie wszystkich bo chyba kazdy wie jak sa umowy pisane ze na chlopski rozum oznacza to A a jednak nie bo B.

No to musze porozmawiac w banku i sie dowiedziec co i jak

pozdrawiam