Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#6041 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 21 wrzesień 2016 - 21:37

"Rolnik szuka żony"

Jeden gada o oraniu ,czy o sianokiszonce inny o Biblii .

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 06:00
  •  

#6042 Share MasterRoj

MasterRoj

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów
  • Zainteresowania:mechanika, elektryka

Napisany 21 wrzesień 2016 - 21:43

"Rolnik szuka żony"

Rafał ależ to jest program Rolnik szuka żony a nie manifestacja wiary czy cytaty z Biblii ...

Skoro sam jest taki to też oczekuje tego od dziewczyn

#6043 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 22 wrzesień 2016 - 12:15

"Rolnik szuka żony"

Jeden gada o oraniu ,czy o sianokiszonce inny o Biblii

Rafał a czy to nie Ty w poprzedniej serii broniłeś tej Białorusinki a że to ludzie ze wschodu, że z zasadami itp. a co się okazało ,,homoniewiadomo" i wtedy też się wykłócałeś z kimś pewnie wtedy dałbyś sobie za nią rękę uciąć i wiesz co by teraz było... i byś ku*wa nie miał ręki...

Edytowany przez jaco25, 22 wrzesień 2016 - 12:31.

Sprzedam kombajn zbożowy EPPLE MOBIL 940 cena do negocjacji. POLECAM :)

#6044 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1106 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 22 wrzesień 2016 - 12:49

"Rolnik szuka żony"

Jaco- cytat z klasyki polskiego kina :)

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#6045 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 22 wrzesień 2016 - 16:38

"Rolnik szuka żony"

Rafał a czy to nie Ty w poprzedniej serii broniłeś tej Białorusinki a że to ludzie ze wschodu, że z zasadami itp. a co się okazało ,,homoniewiadomo" i wtedy też się wykłócałeś z kimś pewnie wtedy dałbyś sobie za nią rękę uciąć i wiesz co by teraz było... i byś ku*wa nie miał ręki...

To co ,że dziewczyna jest innej orientacji to zaraz ją trzeba spalić  na stosie ? .Mimo to trzymałem kciuki za Roberta ,że wybierze Agnieszkę .Jednego jestem pewien ,że ręki za nikogo nie dam ,bo może się nie chwaliłem ,ale życie mi pokazało ,że za kobiety to już na pewno nie warto tak szastać rękoma .

I love salsa

#6046 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 22 wrzesień 2016 - 19:05

"Rolnik szuka żony"

Uczepiliście się tego gościa jak rzep psiego ogona, przeżywacie to jak stonka wykopki, a mi jest z tego powodu bardzo "wszystko jedno".... dla mnie to on se może i mieszkać w kościele, ale wy moglibyście sobie dać już z tym siana. Dno i tona mułu...

#6047 Share LuckyLuke12345

LuckyLuke12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 22 wrzesień 2016 - 19:23

"Rolnik szuka żony" Jak miło w kąńcu mądrego posłuchać

#6048 Share MasterRoj

MasterRoj

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów
  • Zainteresowania:mechanika, elektryka

Napisany 22 wrzesień 2016 - 19:48

"Rolnik szuka żony"

o luki się pokazał    obserwuje i coś ostatnio ożywiona działalność na forum czyżby kobitki dopiekły :D

#6049 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów

Napisany 22 wrzesień 2016 - 20:12

"Rolnik szuka żony"

co ty się tak tym Szymonem podniecasz? Zabujałeś się w nim czy co? było mu list ze swoją kandydaturą wysłać a nie pier..ić o jednym na forum. Lepiej porozmawiać o Monice , niż o księdzu bez uprawnień. Nara. ..

Oczywiście możemy o Monice rozmawiać ;) .

I love salsa

#6050 Share Jacek82A

Jacek82A

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 22 wrzesień 2016 - 22:30

"Rolnik szuka żony"

Ludzie spokojnie zobaczymy co się w kolejnym odcinku będzie dziać bo coś przewiduję ,że spiecie gdzieś będzie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6051 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 23 wrzesień 2016 - 07:43

"Rolnik szuka żony"

No właśnie skoro o Monice to jak myślicie czemu tego wdowca z dzieckiem nie wybrała, gość wg wielu wydawał się pewniakiem do ,,trójki" co Moniką mogło kierować wiek, starszy o 8 lat, czy to że ma dziecko, czy to że wdowiec????

Sprzedam kombajn zbożowy EPPLE MOBIL 940 cena do negocjacji. POLECAM :)

#6052 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 23 wrzesień 2016 - 07:47

"Rolnik szuka żony" Przecież powiedziała dlaczego nie wybrała gdy wybierała ze zdjeć. Tlumaczenie trochę dziwne, ale mówiła, że widzi jak bardzo jest przywiazany do syna i coś tam i że to nie dla niej taki związek. Jej decyzja, ktoś musiał odpaść by zostać mógł inny.

#6053 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1106 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 23 wrzesień 2016 - 10:40

"Rolnik szuka żony"

Wracając do tematu Szymona, to ten człowiek jest bardzo odważny i naprawdę musi być głęboko wierzący skoro otwarcie mówi o tym czym się kieruje w dzisiejszym zepsutym świecie. Czy tak jest naprawdę to trzeba spytać kogoś kto go zna. Jeżeli gra to wcześniej czy później maska spadnie, ale nie wydaje mi się że udaje. Na poprzedniej stronie czepiliście się Rafała, o co? Nie ma nieomylnych ludzi to jest normalne. Na ekranie Krystyna wydawała się normalna, a nawet jej zachowanie stawało się czasem nachalne. Jak pokazał czas odkryła karty i okazało się, że chodziło jedynie o pokazanie się w tv. Brawa dla chłopaka, który zauważył to w porę.

Coś ostatnio nie widać Grzegorza na forum. Mam nadzieję, że po tym jak skończy się już umowa opisze wszystko, co działo się za kulisami. Chyba już niedługo, o ile jeszcze tu zagląda.

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#6054 Share TOME11

TOME11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 25 wrzesień 2016 - 21:13

"Rolnik szuka żony"

łysy wygrał :D , resztę skomentuję jutro

dlatego-idac-z-dziewczyna-na-pierwsza-ra

#6055 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 25 wrzesień 2016 - 21:23

"Rolnik szuka żony" U Moniki Tomasz wyrywny do roboty zupełnie jak ja. Tylko ciekawe czy nie na pokaz. Nie oglądałem całego odcinka, ale w momentach z amiszem to następny kanał, albo MUTE.
Z zapowiedzi następnego odcinka widać, że Roman erotoman sobie "pozwala".

#6056 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 956 postów

Napisany 26 wrzesień 2016 - 06:05

"Rolnik szuka żony" Tylko stary juz widzi jaki błąd zrobił zapraszając ta Lucje, a fakt jak się odstroila lepiej pominac

#6057 Share knoro93

knoro93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1457 postów

Napisany 26 wrzesień 2016 - 15:30

"Rolnik szuka żony"

Co wy sie dziwicie Monice. Młoda dziewczyna ładna są inni kandydaci po co jej sie pchać w dzieciatego chłopa i aż o 8 lat starszego strzał w kolano. Jeśli się nikt nie wykreuje w programie oraz po zawsze może do niego npisać ale póki co powinna szukać kogoś w swoim wieku bez dzieci kto chciałby się przenieść do niej na gospodarstwo. Kogos takiego jak ten chłop który z piłą się do roboty wyrwa nie pamitam imienia w każdym razie widać kto sie pracy nie boi i wgl gość najlepiej wypada w porównaniu do reszty obstawiam go ffaworytem.

#6058 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 26 wrzesień 2016 - 15:36

"Rolnik szuka żony" Knoro czytaj 2 posty wyżej. Mój imiennik i także faworyt o czym pisałem w tamtym tygodniu.

#6059 Share knoro93

knoro93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1457 postów

Napisany 26 wrzesień 2016 - 16:49

"Rolnik szuka żony"

No faktycznie nie doczytałem. Ale swoim postem oczywiście Cie nie krytykowałem ;) 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6060 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 29 wrzesień 2016 - 07:54

"Rolnik szuka żony" Dokładnie jak kolega wyżej zachowanie jak dzieci w piaskownicy bo zobaczysz powiem co mówiłeś o mnie innymi tym podobne.
Strasznie prawem i prokuratura czy adwokatami też jest co najmniej śmieszne jak dla mnie.
No i chyba należy dodać ze mało kogo interesują wasze prywatne sprawy a większość co to czyta ma z was duży ubaw.