Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#3261 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 12:52

"Rolnik szuka żony"

Oglądnęłam właśnie świąteczny odcinek Familiady z uczestnikami programu RSŻ. Można było się pośmiać z odpowiedzi co poniektórych osób... Grzegorz jak zwykle ciapowaty. Ale co innego też zwróciło moją uwagę. Na zdjęciach z Familiady, które wstawiłam w tym wątku (kilka stron wcześniej), Grzegorz miał inny kolor spodni, a to oznacza, że rolnicy z programu naprawdę wystąpią w Familiadzie jeszcze raz (1 stycznia).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 20:34
  •  

#3262 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 28 grudzień 2014 - 13:15

"Rolnik szuka żony"

No ciekawe co chłopaki z miasta nam tu napiszą...a jak dziewczyna ma starego ciapka, to też tak chętnie przyjdziecie na tą wieś ?

Aniu ciapek nie ma nic do tego co może być między chłopakiem ,a dziewczyną .Jeżeli ktoś patrzy na majątki to lepiej zawczasu pogonić takiego chłopaka/dziewczynę :)

I love salsa

#3263 Share anka1

anka1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 13:19

"Rolnik szuka żony"

A co ma stary ciapek do tego, ze starego też idzie zrobić prawie nówkę, tylko trzeba chcieć przede wszystkim Ciebie i chęci pracować w Waszym gospodarstwie, jak trafisz na lenia śmierdzącego to możesz mieć i nowe JD to i tak tego nie doceni i zniszczy i Ciebie i Twoje ciągniki, łatwo przyszło, łatwo poszło.

Zapamiętaj jedno, jak Twój majątek będzie na pierwszym miejscu a Ty na drugim, to psami poszczuj takiego durnia zawczasu. 

Chęci -dobrze mówisz. Ale widzisz Korsarz tak to już jest , że po jakimś czasie atmosfera trochę stygnie...i co facet się budzi i myśli- hmm stary ciapek a ile się trzeba takim narobić, hmmm po co mi to jak mogę sobie lalkę z miasta wyrwać i do 16 pracować w zakładzie, a później wrócić z pracy , wziąć gazetkę, piwko i włączyć telewizorek...

Zresztą o czym my tu piszemy, który dobrowolnie da się ubrać w " chomąto" ? ( bo tak to odbiera większość facetów )

Edytowany przez anka1, 28 grudzień 2014 - 13:22.

#3264 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 grudzień 2014 - 13:27

"Rolnik szuka żony"

Dobrze, ale co Ci po takim nierobie byle tylko był, jak Masz się dodatkowo użerać i sama dalej pracować, to lepiej sama dalej pracuj i mniej spokojne nerwy.

Znam sporo kobiet z miasta gdzie są dobrymi rolniczkami, faceta z miasta nie znam żadnego jak do tej pory.      :D

No teraz to "chętnych" może być początkowo sporo, jak nasłuchają się w TV jaka to rzeka pieniędzy płynie na wieś, można spokojnie sobie żyć i chłodne piwko w cieniu pić.      :P

#3265 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 28 grudzień 2014 - 13:30

"Rolnik szuka żony"

facet jak leży źle jak pracuje dużo jeszcze gorzej, sam mam ciapka pola nie dużo pracy sporo i bardzo sie cieszę z mojego zajęcia, parku maszynowego nie wiadomo jakiego nie mam ale dajemy radę, osobiście bardzo dobrze mi się pracuje wiadomo mechanizacja super rzecz ale pomału dajemy rade czasem coś się wymysli aby usprawnić prace i byle do przodu i byle dalej:) Dziewczyny jaki problem szukajcie pracowitego faceta a nie obiboka i tyle w temacie:)

#3266 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Sporty konne, szeroko pojęte życie

Napisany 28 grudzień 2014 - 13:38

"Rolnik szuka żony" @zetorlublin - powiedz mi, gdzie są tacy, to pierwsza tam będę....
haha....

#3267 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3821 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 13:40

"Rolnik szuka żony"

No i co niedowiarki Hochland u Staszka stoi...

Ten holland to zdaje sie w tym miejscu stoi odkąd go rzekomo kupił :P

Nie wiem czy dobrze widziałem ale chyba ta obrotówka pola nie widziała bo farba siedzi.. 

#3268 Share Power

Power

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 13:40

"Rolnik szuka żony"

Oglądnęłam właśnie świąteczny odcinek Familiady z uczestnikami programu RSŻ. Można było się pośmiać z odpowiedzi co poniektórych osób... Grzegorz jak zwykle ciapowaty. Ale co innego też zwróciło moją uwagę. Na zdjęciach z Familiady, które wstawiłam w tym wątku (kilka stron wcześniej), Grzegorz miał inny kolor spodni, a to oznacza, że rolnicy z programu naprawdę wystąpią w Familiadzie jeszcze raz (1 stycznia).

PrzecieżFamildia jest o 14. To jakim cuedem chyba że na necie.  Grzesiek poprostu ma swój własny orygianlny styl bycia.

#3269 Share malorolniczka

malorolniczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 13:43

"Rolnik szuka żony"

problem się robi także wtedy, kiedy każde ma swoje gospodarstwo  i żadne swojego "porzucić"/sprzedać nie chce

#3270 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 13:44

"Rolnik szuka żony"

he he biedroneczka jak ja pracuje i czuje sie ok, bo lubię to robić, bo nie lubie na kanapie leżeć z piwem w ręku to sie dziwnie patrzą na mnie he he, ale na szczęscie moja lubi to we mnie i akceptuje to co robię i jej nie robi różnicy praca w mieście czy na wsi :) a Jest z miasta:) Małorolniczka byłem w takiej sytuacji gdfzie obydwoje miało gosp dobrze się to nie skończyło na szczęście obecna ma tyle wspólnego z ziemia co ta w doniczce na parapecie:)

Edytowany przez zetorlublin7341, 28 grudzień 2014 - 13:47.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3271 Share Power

Power

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 13:53

"Rolnik szuka żony"

problem się robi także wtedy, kiedy każde ma swoje gospodarstwo  i żadne swojego "porzucić"/sprzedać nie chce

Jak jeszcze mieszkają blisko siebie, to idzie połączyć ale jak daleko to cóż, jest wyście jedno sprzedaż mniejsze a przejść do większego ;)

#3272 Share anka1

anka1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 13:53

"Rolnik szuka żony"

Znam sporo kobiet z miasta gdzie są dobrymi rolniczkami, faceta z miasta nie znam żadnego jak do tej pory.      :D

No teraz to "chętnych" może być początkowo sporo, jak nasłuchają się w TV jaka to rzeka pieniędzy płynie na wieś, można spokojnie sobie żyć i chłodne piwko w cieniu pić.      :P

bo tacy faceci to wyjątki w wyjątkach , wiec jeszcze pewnie długo takiego nie będziesz znał .

A z tymi chętnymi to trzeba chyba by odrazu tabliczkę wywiesić na bramie- że np do Modernizacji dają 50% a resztę trzeba dołożyć z własnej kieszeni ( ze wspólnej kieszeni oczywiście ) , to szybciej by tacy wiali niż przyjechali he he oj życie jest smutne

zetorlublin bo Ty masz pachnące różami zajęcie  :)  i przyznaj się , że Twoją żonę te naręcza kwiatów urzekły  ?? :)

#3273 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 14:15

"Rolnik szuka żony"

Power: przecież wyraźnie tam pisze, że chodzi o świąteczny odcinek Familiady z uczestnikami programu RSŻ, a on był 26 grudnia, więc jasne jest, że oglądnęłam go w internecie. Z resztą podawałam wcześniej 2 linki, gdzie można będzie zobaczyć ten odcinek (dla tych, co go przegapili).

#3274 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 14:40

"Rolnik szuka żony"

ania jeszcze nie żona, na razie się poznajemy póki co:)  hm co ją urzekło, powiedziała mi kiedys że chęć życia, pracowitość, nie roztaczam wokół dziewczyny wizji bogactwa i nie wiadomo czego bo to cieżki kawalek chleba ale mówię jej że we dwoje idzie dojść do czegoś wspólnymi siłami kwestia chęci i motywacji:)

#3275 Share anka1

anka1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 14:57

"Rolnik szuka żony"

biedroneczka i co Ty na to ? znaczy na wypowiedź kolegi powyżej ? szkoda że jeszcze facetów nie można klonować co ?

no patrz a już myślałam,że jej jakiegoś niespotykanego w sklepach storczyka uhodowałeś :)

#3276 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja

Napisany 28 grudzień 2014 - 15:28

"Rolnik szuka żony"

@zetorlublin - powiedz mi, gdzie są tacy, to pierwsza tam będę....
haha....

Na południu polski :D

Dziewczyno przyjeżdżaj tu, to na pewno coś wybierzesz :lol:

#3277 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 15:32

"Rolnik szuka żony"

Ania hm najnormalniejsza osoba na świecie he he szukajacy szczęścia jak każdy, moje mieszka ciut na zachód ale idzie przeżyć:)

#3278 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 28 grudzień 2014 - 15:42

"Rolnik szuka żony"

Na południu polski :D

A na północy niby gorsi są rolnicy .Zobacz Zbyszek jak się fajnie zaprezentował ten sławny ,ja mieszkam od niego ok 80 km czyli też północ :D .Tak więc nie brakuje pracowitych chłopaków .

I love salsa

#3279 Share gregory777778

gregory777778

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 15:57

"Rolnik szuka żony"

ja też północ kraju pomorskie chojnice jest ktoś z okolicy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3280 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Sporty konne, szeroko pojęte życie

Napisany 28 grudzień 2014 - 16:02

"Rolnik szuka żony" Rafał, brakuje tylko Twojego adresu, jak jesteś taki pracowity....
:-)