Skocz do zawartości

Zdjęcie

Po ile chodza rozrzutniki obornika uzywane?

48 odpowiedzi na ten temat

#1 Share heniek

heniek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 10 listopad 2006 - 17:12

Po ile chodza rozrzutniki obornika uzywane? Chodzi mi o polski rozrzutnik dwuosiowy.
Ogladalem dzisiaj 8-letni (tak mowil wlasciciel) cenil go na 6000 zl ale byl bez burt bocznych i podlogi,daje do tego profile 50x50 na burty (zamierzal go remontowac) ,blache na podloge trzeba kupic bota jego za cienka nadaje sie na burty. Walki rozrzucajace trzymaja troche na lozyskach pozostale czesci tez beda do przegladu.
  Wiadomo troche roboty i kasy trzeba jeszcze wlozyc tylko pytanie czy nie lepiej szukac troche drozszego ale kompletnego?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Po ile chodza rozrzutniki obornika uzywane? Dzisiaj, 11:25
  •  

#2 Share erni

erni

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 10 listopad 2006 - 17:36

Po ile chodza rozrzutniki obornika uzywane? a ja tak niedawno  na allegro widzialem nowiutki rozrzutnik prod.polskiej 2 osiowy cenil sobie go 11.000zl

#3 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 10 listopad 2006 - 17:39

Po ile chodza rozrzutniki obornika uzywane? Za 6 tyś taki złom to chyba nie warto, pewnie walki tez będą do wymiany, metal teraz też nie jest tani, a jeszcze ile roboty, i jeszcze ile farby  ::) , tu  http://www.allegro.p...wy_lodzkie.html za 4,5 tysiąca masz po remoncie, nowe jednoosiowe są koło 8tys.
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share gumis45

gumis45

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 10 listopad 2006 - 18:02

Po ile chodza rozrzutniki obornika uzywane? Ja swoj sprzedalem za 4,2 tys a kolega tez sprzedaje ale chce wiecej chyba 6,8 tys ale jego jest w bardzo dobrym stanie blacha w podlodze to chyba 0,3 burty tez niedawno robione i tez z grobej blachy robil go do siebie ale okazalo sie ze jest za maly i kupil forschritta  T088 .Ma tez do niego orginalne nadstawki do kiszonki i jest odmalowany.Jak chcesz to ci moge rzucic fotki w niedziele
Niezawodność Jest Naszą Siłą

#5 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 10 listopad 2006 - 18:36

Po ile chodza rozrzutniki obornika uzywane? a propos rozrzutników -za ile mogę sprzedac rozrzutnik 3,5 t w db stane?

#6 Share U1224

U1224

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 10 listopad 2006 - 21:48

Po ile chodza rozrzutniki obornika uzywane? A ja kupilem w tym roku 2-osiowy za 1500 polalem lancuchy olejem i juz ze 25 hektarow wywiozl i nic sie nie zepsulo :D
c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

#7 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 10 listopad 2006 - 22:09

Po ile chodza rozrzutniki obornika uzywane? a czemu nie kupiłeś większego np t-088 ??? ???

#8 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 10 listopad 2006 - 22:39

Po ile chodza rozrzutniki obornika uzywane? za 1500 zeta t-088 to nie wiem w jakim byłby stanie  ???
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

#9 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 11 listopad 2006 - 09:10

Po ile chodza rozrzutniki obornika uzywane? czy ja mówię że za 1500?
skoro U1224 ma tyle obornika to ten wydaje mi się trochę za mały.

#10 Share szczupak

szczupak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 11 listopad 2006 - 09:25

Po ile chodza rozrzutniki obornika uzywane? chyba miał okazje to kupił ;)
,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share U1224

U1224

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 11 listopad 2006 - 09:30

Po ile chodza rozrzutniki obornika uzywane? Dokladnie. Ja tam jechalem z mysla kupienia ładowacza ale jak przyjechalismy na miejsce koles powiezial ze za 1500 moge brac no to jakbym nie wzial to bylbym c hyba glupi. Na razie powolutku ten musi starczyc bo w tym roku jeszcze zmiana ciagniki a podajniki kubelkowe mnie czekaja wiec rozrzutnik narazie sie odmaluje i na wiosne jeszcze on porozrzuca...
c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

#12 Share heniek

heniek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 11 listopad 2006 - 20:06

Po ile chodza rozrzutniki obornika uzywane? Ogladalem wczoraj na Allegro ten o ktorym pisal Kserkses ale to starszy model 2-walkowy wiec sila rzeczy na pewno bardziej wyekaploatowany niz te nowsze (rama,przekladnia).
Ale ogladalem dzis u znajomego rozrzutnik 18-letni (tabliczka znam.) i rama byla w polowie pod oryginalnym lakierem ,burty boczne skorodowane na 2 lata starcza  podloga poprzecierana ale on chce go sprzedac dopiero jak go wyremontuje i jeszcze nie wie za ile ale na pewno za duzo.
Tamten ktory ogladalem wczoraj tez na pewno mial18 a nie 8 lat a w dodatku rama w gorszym stanie a opony mialy obydwa tak samo spekane ze starosci.
  Poczekam moze mnie sie tez trafi jakas okazja.

#13 Share tores

tores

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 11 listopad 2006 - 23:21

Po ile chodza rozrzutniki obornika uzywane? a ja tam z ojcem prawie skończylśmy remont starej 2-osiówki  :)no to już będzie miała ok 30lat jak nie więcej ;)

#14 Share Dzezmen

Dzezmen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 16 listopad 2006 - 19:20

Po ile chodza rozrzutniki obornika uzywane? My z tatą 3 lata temu kupiliśmy samą ramę (bez kół) od tandema(6T jeśli dobrze pamiętam.Daliśmy za nią nie całe 2 tys.Przez zimę zrobiliśmy go na cacy:)Wyniósł nas koło 6,5 tyś gdzie w agromie o tym czasie kosztoował 140!Od tego czasu jedynie łożysko poszło.W tym roku został kompletnie odmalowany.Jest nawet na galerii z nadkładkami do kukurydzy

#15 Share chłop z mazur

chłop z mazur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 04 grudzień 2006 - 18:48

Po ile chodza rozrzutniki obornika uzywane? gdyby kogoś interesowało to kompletna odbudowa (tzn po za ramą wszystko nówka) T 088 to wydatek ok 26 tyś PLN + robocizna
Agatka (dla przyjaciół Bajbusek) Taka maleńka istota, a nadaje życiu zupełnie nowy wymiar :D

Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

#16 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 23 styczeń 2007 - 18:37

Po ile chodza rozrzutniki obornika uzywane? a ten t 088 ma jakąś zasówę przed wałkami czy nie? ile moze teraz kosztowac tytan 10?

#17 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 23 styczeń 2007 - 18:48

Po ile chodza rozrzutniki obornika uzywane? t088 ma zasówę jak sobie zrobisz <_< a nowy tytan coś ok 40 tys netto

#18 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 24 luty 2007 - 14:34

Po ile chodza rozrzutniki obornika uzywane? u mnie w podlaskim to 2-osiowe to od 3tyś do7i pół tyś ZŁ
KPK - Ochrona

#19 Share heniek

heniek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 13:09

Po ile chodza rozrzutniki obornika uzywane?

Ogladalem wczoraj na Allegro ten o ktorym pisal Kserkses ale to starszy model 2-walkowy wiec sila rzeczy na pewno bardziej wyekaploatowany niz te nowsze (rama,przekladnia).
Ale ogladalem dzis u znajomego rozrzutnik 18-letni (tabliczka znam.) i rama byla w polowie pod oryginalnym lakierem ,burty boczne skorodowane na 2 lata starcza  podloga poprzecierana ale on chce go sprzedac dopiero jak go wyremontuje i jeszcze nie wie za ile ale na pewno za duzo.
Tamten ktory ogladalem wczoraj tez na pewno mial18 a nie 8 lat a w dodatku rama w gorszym stanie a opony mialy obydwa tak samo spekane ze starosci.
  Poczekam moze mnie sie tez trafi jakas okazja.

I w koncu okazja sie trafila :rolleyes: kupilem od goscia ktory troche handluje sprzetem ;polski 2-osiowy,burty na koncu na styku z podloga maja dziury,podloga w porzadku ,opony ok,rama i podloga od spodu z wypryskami rdzy (do zrobienia zimą),musial byc garazowany podobno odkupiony z szkoly rolniczej z Czech,rocznik 1985 cena 5500 zł.
Pozdrowienia i Wesołych Świąt.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share 1014tojestto

1014tojestto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 10 maj 2007 - 08:59

Po ile chodza rozrzutniki obornika uzywane? Nie wiem czy warto TYTANA kupywac chociaz rodzima firma ale lepiej na moje kupic t 088 za 10 tys i dołozyc z 5 i masz taka maszyne ze heja :blink:

Dodaj odpowiedź