Dominik1994

Sieczkarnia Jaguar

Polecane posty

Dominik1994    69

Witam

Chciał się dowiedzieć coś więcej na temat sieczkarni Jaguar 690 690sl 695 695sl czym on się ogólnie różnią? którą polecacie i na co zwracać uwagę przy zakupie ?


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Lepiej kupić coś z John Deere ;)

Edytowano przez Han360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Oleksy
      Gdzie znajduje sie zawor odblokowywujacy cala hydraulike z przycisku? Zrobilo mi sie jakies zwarcie bo smierdziako spalenizna I maszyna nie reaguje na odbkokowany przycisk.
    • Przez Baumax
      Witam kupiłem sieczkarnie pottinger mex 2s, niestety nie mam u siebie walka wiem taki który by pasował, wszystkie za długie.
      Nie mogę w żadnym sklepie zanleźć takiego wałka bo z tego co wymierzyłem to musi on mnieć 50cm, macie jakieś pomysły ?
    • Przez konrad1234
      Witam mam nastepujący problem w swojej JD, mianowicie kupiłem sieczkarnie i nie działaja wsteczne obroty walców wciągających (żeby wypchac masę). Problem jest taki ze np gdy raz włącze ostrzenie noży wszystko przejdzie ładnie pięknie tyle co ma przejść i już drugi raz tego nie włącze... Dopiero po około 40 min moge zrobić to ponownie. Hydromotor mam wstawiony nowy skrzynia też na 100% sprawna. Co to może być? 
    • Przez chuck00
      Orientuje się ktoś z Was jak w miarę sprawnie zamontować gniotownik w 695SL? Trzeba zdemontować przednie lewe koło i z tej lewej strony próbować czy jakoś inaczej?
    • Przez MariuszWakowicz
      Witam ma taki oto problem ze w sieczkarni pali się cały czas podkowa od wykrywania metalu a wszystko jest ok jak się tego pozbyć? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj