Zaloguj się, aby obserwować  
MF3065

platforma do bel

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MF3065    3

Mam pytanie czy jak bym sobie zrobił platforme do bel z przyczepy to musze ja zejestrowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ene    1

O właśnie i może ktoś wie jak teraz przebiega droga o zarejestrowanie własnej przyczepy-po tych zmianach czerwcowych- jakie koszty i co gdzie trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Jeśli chcesz nią jeździć po drogach i w miejsca, gdzie będą chcieli papiery z przyczepy to musisz - z tego co wiem, a co do rejestracji to wszystkie samoróbki jak SAM rejestrujesz, byle hamulce i światła mają i zarejestrują. Co do kasy to chyba, że nie aż tak wiele, ale wypisywania dokumentów dużo i łażenia. Poczytaj o rejestracji KAT. Sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikua    119

Ciągniki i przyczepny możesz rejestrować ile tam razy chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Primorac
      Witam, 
       
      Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem  
       
      http://olx.pl/oferta/przyczepa-do-bel-pronar-t023-CID757-IDduwGw.html
    • Przez aezakmi666
      Witam pisze bo zastanawiam się ile wytrzyma oś w wozie ? Posiadam platformę 4.2 x 1.70 x 0.60 i ma stalową ramę oś raczej przedłużana bo idzie w ślady z ciągnikiem , koła 20 .
      Ile wytrzyma taka oś i czopy ? , Bo paka jest spora nie sypałem jej pełnej w żniwa bo trochę się bałem , 
      2 pytanie mam tam zjechany gwint na osi teraz ta oś jest przyspawana na stałe do ramy powzmacniana i czy da się jakoś naprawić ten gwint  ? dodam że pod palcem prawie nic nie ma ,,, 
      3 ten wóz jest na 20 i przy okazji był podwyższony bo woził buraki na wywrotnice i teraz szczerze on strasznie szczudłowo wygląda i trochę boje się jego wywrotności , felgi 15 mam akurat o takim samym rozstawie i fi tylko czy wtedy nie wpłynie to na jego  wywrotność ? 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj