Skocz do zawartości

Zdjęcie

MF 235 - czy warto, proszę o pomoc!

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share rafalt1717

rafalt1717

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 12 czerwiec 2013 - 16:47

MF 235 - czy warto, proszę o pomoc! Patrzyłem tylko z zewnątrz (idiota ze mnie) :) Jak faktycznie oryginał to wart swej ceny czy wygórowana?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MF 235 - czy warto, proszę o pomoc! Dzisiaj, 03:36
  •  

#22 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 12 czerwiec 2013 - 17:08

MF 235 - czy warto, proszę o pomoc! Rocznikowo drogi, ale jak orginał to warto. Rocznikiem robił nie będziesz tylko sprzętem a to trwałe i na długie lata starczy. Jak już kupisz to sprawdz kolanko przy filtrze powietrza bo już guma wiekowa i jak ma spękania to potrafi zassać kurz i po trwałości będzie. Na te kolanka trzeba uważać ja okleiłem nowe taśmą izolacyjną szmacianą i to lux rozwiązanie.

#23 Share prezesmax

prezesmax

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Zainteresowania:lubie wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 12 czerwiec 2013 - 21:17

MF 235 - czy warto, proszę o pomoc! mi sie wydaje że coś jest nie tak bo nie widziałem MF w środku pomalowanego na czarno tylko na siwo
Zetor i tylko Zetor

#24 Share rafalt1717

rafalt1717

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 12 czerwiec 2013 - 21:22

MF 235 - czy warto, proszę o pomoc! Jakbyś czytał cały temat to byś wiedział o co chodzi, ktoś jeszcze da swoją opinię? ;)

#25 Share farmer1512

farmer1512

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 12 czerwiec 2013 - 21:34

MF 235 - czy warto, proszę o pomoc! Witam. Z tych zdjęć wynika że ten ciągnik był malowany napewno tylne błotniki sa po wymianie no i ten kadłub tez był malowany one nie były czrne koła tez są odnowione.A przy tych mtg i nawet z tym masztem nie powinien mieć luzów na drążkach.To jest moja opinia a decyzjia należy do Ciebie.Pozdraiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów

Napisany 12 czerwiec 2013 - 23:06

MF 235 - czy warto, proszę o pomoc! Zastanówcie się tak na zdrowy rozsądek, 650 mth w 25 letnim ciągniku? to daje 26mth rocznie. Do tego malowany, luzy w układzie kierowniczym, podkręcone ciśnienie oleju... Moim zdaniem bajka w stylu "właścicielem była niepaląca kobieta, która jeździła nim tylko w niedziele do kościoła a, że była mało wierząca to rzadko do niego jeździła..."

#27 Share marcine

marcine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisany 12 czerwiec 2013 - 23:50

MF 235 - czy warto, proszę o pomoc!

mi sie wydaje że coś jest nie tak bo nie widziałem MF w środku pomalowanego na czarno tylko na siwo

oj nie gadaj, wtedy malowano taką farbą, jaka była na zakładzie :) jedni mają czarne, inni siwe ;)

a co do całego tematu. Autorze, byłeś i widziałeś. moim zdaniem warto zabrać konkretnego mechanika, najlepiej z czujnikiem grubości lakieru, żeby prześwietlił ciągnik od a do z. jest to maszyna prawdopodobnie picowana, ale cena też jest wysoka, więc istniej b.duże prawdopodobieństwo, że ktoś zrobił go naprawdę porządnie. jeżeli silnik działa bez zarzutu to wystarczy, że umyjesz traktor, nałożysz ocynk i już rdza Ci niestraszna :) Twój wybór. moim zdaniem maszynka jest warta uwagi ;) ale to tylko moje zdanie ;)
norweskie-lesne.pl

#28 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 13 czerwiec 2013 - 05:01

MF 235 - czy warto, proszę o pomoc! U nas we wsi jest u3512 z pierwszego wypustu jak zmienili nazwę z mfa na ursus i jest nawet nie zarejestrowany, a jak ma 100mtg to jest cud, miał gość kasę to kupił a że nie ma co nim robić to stoi nakryty dywanem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 czerwiec 2013 - 10:46

MF 235 - czy warto, proszę o pomoc! Ten ciągnik z ogłoszenia na poprzedniej stronie to ściema. W tamtych latach całe korpusy i inne podzespoły szare były. Teksty, że mazneli to ściemy handlarzy i tyle. Czarny kolor wszedł dopiero wraz z pojawieniem się na masce tylko i wyłącznie nazwy ursus i zmiany numeracji na 3512 itd. Być może to jakiś szczep jest z papierami od mfa a zawartością ursusa. Na runku jest sporo różnych ciągników z dokumentami i bez w różnym stanie itd. Handlarze jeżdżą wyszukują składają, picują i szukają jelenia. Za 30 tys mozna kupić coś młodszego lub lepszego.
Wystarczy, że ktoś w ogłoszeniu napisze stek bzdur. A znajdą się "znawcy" gotowi we wszystko uwierzyć. Niby jakim cudem dostał luzów przy tym przebiegu skoro tylko 10 tirów załadował? No chyba ,że 10 dziennie a zegar już drugi albo trzeci. Ludzie opanujcie się.
PS spotkałem się z mf em 255 od sadownika, który miał widałaka. Delikatna konstrukcja sprawiła, że byl poprostu przełamany. Zmieniany miał blok i misę. Być może w tym wtpadku czarna farba jest sposobem na ukrycie wymienionych elementów korpusu. Opcji jest wiele. Dlatego pisanie, że malowali czym mieli jest bzdurą. Przy okazji pokażcie mi 25 letnie tylne opony, które wyglądają jak te na focie. Być może całkiem nowe nie są ale napewno nie orginalne.

Edytowany przez hubertuss, 13 czerwiec 2013 - 11:34.

Dodaj odpowiedź