KAROL0905

TYTAN 8 vs TYTAN 10

Polecane posty

radek199321    11

u mnie znajomy mówił że przydałby się szybszy posuw taśmy do zwalania kukurydzy a w szczególności pod koniec gdy jest mało bo trzeba długo stać na pusto


Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinffff    198

potwierdzam przy kukurydzy przydał by się szybszy posów. Ciągałem tytana 10 przy koszeniu kukurydzy w ub.r. i odziwo farmtrac 675DT dawał radę :D 2 szosowa 2200obr/min i na 2 metrową pryzmę wskakiwałem ;) ale no miał co robak rabować , rozrzutniki ogólnie OK fajne te zamykanie klapy hydrauliczne wysuwane do góry, zadkie nie ucieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolwent21    1

Witam,

 

Mam od dosyć niedawna Tytana 8 i na razie sprawuje sie bez problemów tylko może ktoś mi doradzi jak smaruje smarowniczki na dole wałków rozrzucających bo jest tam bardzo trudny dostęp?? Dodam że mój tytam ma 4 pionowe wałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj