Zaloguj się, aby obserwować  
malicha1993

Jaki agregat do jd 6330

Polecane posty

Gość   
Gość

proponował bym ci agregat 4.20 m jeden u mnie na wsi ma taki agregat i ciąga go takim john deere to bez przedniego to od razu staje w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malicha1993    0

Mam różne ziemie ale zazwyczaj słabe . A z jaką prędkością robi tym jd 6330 z agregatem 4,2 bo do tej roboty jest lepiej jak ciągnik ma troche zapasu mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BobsMF    40

żeby prędkość i zapasy mocy były odpowiednie proponuję ci 3,6m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

agregat do uprawy ścierniska czy siewny? na jaką głębokość ma pracować ten agregat ? 8 , 15, 30 cm?

JD ma ok 115 km więc chyba nic większego jak do 3,5 m


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

To może unia kombi 5,1m zapotrzebowanie mocy112 KM Unia MAX 4m zapotrzebowanie 0d 110 KM :)


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie wiem z jakom robi prędkościom ale ja mam forterrą 10641 porzyczyłem od tego co ma tego john deera agromasz 4.20m to bez problemu. Ten john deere ma 115 km nieraz brakuje mu 10-15 km do tego agregatu kup sobie unia kombi 3,70m będzie najlepszy

Mam różne ziemie ale zazwyczaj słabe . A z jaką prędkością robi tym jd 6330 z agregatem 4,2 bo do tej roboty jest lepiej jak ciągnik ma troche zapasu mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlik20    4

Podepnę się pod temat- mam agregat upr-siewny amazone d7 + brona akrywna z pełnym wałem 2,5m marki Rabewerk. Niedawno kupiłem JD 6330 i tak się zastanawiam czy dało by radę ciągnąć 3m bo 2,5 będzie ledwie krył ciągnik. Wcześniej Ciągałem ten zestaw mf 3070 i żadnych problemów z uciągiem czy podniesieniem nie miał.

Kolego a z jakim pługiem pracuje twój traktor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroRolnik22
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć opinii najlepiej od użytkowników o agregacie uprawowo siewnym marki Janpol, Agregat 2,5m. Jeżeli nie to jaki inny w podobnej cenie ?
       
    • Przez longer89
      Czy ktoś użytkuje agregat talerzowy na przedni tuz.  Jaki jest efekt prac? Czy lepszy może jest wał pierścieniowy?

    • Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa
       
       
    • Przez vegeta23
      Witam.
      Dzisiaj na sam koniec pracy wjeżdżając do garażu tak jak by rozłączyło mi rewers i ciągnik się zatrzymał. Na monitorze wyskoczył komunikat z żółta kontrolką na jakaś sekundę że nawet nie zdarzyłem przeczytać co to było. Dałem rewers na neutral później znów do tylu i ciągnik ruszył.
      Później w CommandCenter sprawdziłem jaki to był błąd i był to
      EPC 523677.02

      Czy mógłby ktoś pomóc w objaśnieniu tego kodu.
      Z góry dzięki i pozdrawiam.

    • Przez buszek
      Witam , 
      Od pewnego czasu mam na uwadze zakup ciągnika coś  o większej mocy niż ursus c 360   zanim zakupię ciągnik przeglądam maszyny i zastanawiam się właśnie nad agregatem  uprawowo-siewnym Mam pytanie jaką moc musi posiadać ciągnik do podanego poniżej agregatu ? 
       
       
      https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-2-5m-aktywny-lekki-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDyLVOP.html#af1d8fa0f9
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj