macko25

NISSAN NAVARA Z PAKĄ

Polecane posty

macko25    27

Witam chciałbym kupić sobie navare z paką d22 lub d40 ale słyszałem że roczniki 2001 do 2005 silniki są bardzo awaryjne

silniki 133 koni na rozrządzie łańcuchowym one podobno są awaryjne

a silniki 103 koni rozrząd na kole zębatym podobno są nie awaryjne nie wiem ile tu prawdy ale bardzo dużo przeczytałem w necie i tak piszą i to prawda

czy ktoś was posiada navara i mógłby opisać jak się sprawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey1993    15

widzisz te 103KM w takim samochodzie? ja mam w golfie 101 i przydałoby się więcej jakieś 130, wiec jak ci nie pasuje ten 133 to lepiej wybierz coś innego bo zobaczysz będziesz żałował że za mało mocy


kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JurekS    5

kolego golf to golf a pickup to pickup inna skrzynia biegów i chyba przeznaczeni auta tez niewazne. Problem tkwi ogolnie w silniku 2,5 td z d22. Silnik jest wadliwy i nie da sie tego zabardzo usunąc. Jego główna wada jest to ze lubi sie zatrzeć - zazwyczaj na panewce(3 bądz 4 korbowodowa) lub na culindrze (rzadziej) jesli korbowód nei wyjdzie bokeim jest opcja remontu ( mechanicy lalecaja nieco luzneijsze pasowanie) ale na niewiele to sie zdaje. Ogolnie jest tak d22 omijamy szerokim łukiem, albo kupujemy po dobrych pieniadzach z zabitym motorem i przeszczepiamy silnik od terrano td27d - wchodzi jak do siebie :) I ten silnik jest mistrzem trwalosci i bezawaeryjnosci. Wystawiane sa zreszta aukcje na allegro facet wkłada takie silniki do d22 i daje na to gwarancje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

Ja mam kie sorento 2.5 CRDI 140 km i jak wjade w teren to moc d*py nie urywa a co dopiero w takim nissanie 103km. Lepiej daj sobie spokoj i kup inny samochod.

Edytowano przez HondaMtx

Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAWEL0128    8

Daj spokój sobie z nawarą dwóch kumpli ma i każdy narzeka jak nie silnik to zawieszenie itd.itd. jak chcesz auto niezawodne i podobne do nawary kup Toyote HILUX auto nie do zdarcia silniki po milion km śmigają w tej klasie aut to nr 1,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macko25    27

Massey1993 hehe a jezdziłeś busem 90 koni lub 100 koni jak nie to nie pisz hehe

 

chyba ten rok narazie sobie odpuszcze muszę pomyśleć a hilux fajne autko ale narazie ceny tam trzymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

hm... a myslales nad dodge ram? Wiadomo nie jest to tak znana marka w polsce jak toyota ale uzytkownicy sobie te samochody chwala. Taki z instalacja LPG i na automacie spali w granicach 15-18l gazu to nie tak tragicznie, a zaladowac na niego mozna dosc sporo ;)


Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey1993    15

może jakimś znawcą samochodów nie jestem, jeździłem toyotą rav 4 150km i jest lżejsza o jakieś 400-500kg od navary i 1/3 mocy mocniejsza i w terenie radzi sobie srednio, co ma piernik do wiatraka busem nie jeździłem, ale busem nie jeździłeś w terenie wiec kup sobie tą 103km i sam się przekonasz, pozdrawiam i życzę przyjemności z jazdy :lol:


kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid1862    1

Dodge ram 15-18l gazu???nie ma takiej opcji,5,7 hemi??jeżdziłem pontiaciem trans-am z tym silnikiem to jest smok śr 20l pb przy dobrej nodze ponad 30l w trasie można zejść do 16-18l ale nie przekraczając 100km/h

Edytowano przez dawid1862

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebarr    9

Co do navary co zaloguj się na forum 4x4 i poczytaj. Silnik 2.5d to nie jedyny problem tego "auta" ( jeśli tak to idzie nazwać)

- pękająca!! tylna szyba bo tak skręca się buda...

-wycieki z przedniego mostu u ludzi którzy nie widzieli terenu...

-awarie przedniego mostu

Można by jeszcze wymienić kilka awarii i nie są to takie które się zdarzają u niektórych, są to "stałe fragmenty gry" w tym aucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexterek    83

a ja mam Toyote hilux 2004 rok, wersja SR5, podwojna kabina. silnik d4d 102 konie. podnioslem troche, zalozylem rurki, halogeny... bardzo lubie to auto. najezdzilem 130tys i nigdy nie zagladalem do silnika. teraz ma juz przejechane 270tys i od zmiany do zmiany nic nie dolewam. super maszyna! skrzynia i reduktor rewelacja, napedy tez, ani razu nie siedzialem a po blotach czasem jezdze. pojemnosc paki duza, wygoda w normie, predkosc przelotowa 130, troche malo ale wystarczy. spalanie 10l/100.

 

na allegro nie ma zadnej w tym modelu ani roczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj