Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciagnik 50-65km z ładowaczem

91 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 05 luty 2013 - 20:59

Ciagnik 50-65km z ładowaczem u nas w okolicy jeden ma 5080M i kolesiowi wymienili pompe paliwowa bo ciekła bez niczego od ręki
lukas15 jak ktoś ma ciężką nogę to nie ważne czy JD czy Zetor czy Fendt ale swoje spali ale za Zetorkiem przemawiają te silne konie

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciagnik 50-65km z ładowaczem Dzisiaj, 07:48
  •  

#42 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 05 luty 2013 - 21:27

Ciagnik 50-65km z ładowaczem w ogóle jest jakiś nowy jd 60km poza tymi tandetnymi z serii E?

#43 Share zetorek7441ursusc330

zetorek7441ursusc330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 06 luty 2013 - 13:57

Ciagnik 50-65km z ładowaczem No właśnie po za serią E nie ma mniejszych jest jeszcze wersja komunalna ale z napędem hydrostatycznym i jest bardzo drogi. 50 km 108tyś netto z ładowaczem ;) Ja jednak postawie na Farmtraca 555dt lub nh t4.55 zależy czy będe bral jeszcze jakieś maszyny :)
Ale na dzien dzisiejszy Biore NH.
PS. posiadam john deere 5070M i jest bardzo fajnym traktorkiem wszystko ładnie rozmieszczone pod ręką rewers hydrauliczny. mokre sprzęgło, nie do zniszczenia przy turze;)
a w lekkich pracach spala 4.5-5l/h. I do tego konstrukcja ramowa:) Także jak Cię stać to bierz JD! MI niestety brakuje ziemi By wziąść kolejnego 70km ale na 55 koni dostane :)
Także pozdrawiam i dzieki za pomoc :)

#44 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 06 luty 2013 - 15:24

Ciagnik 50-65km z ładowaczem broń boże nie bierz tego farmtracka nic nie mam do tego ciągnika ale sam porónaj przejedz się i zobaczysz miedzy tym farmtrackiem a takim new hollandem czy df aroplus jest przepasc, w farmtracku masz wolną skrzynie mało biegów, wąskie kółka i małe, delikatna kostrukcja słaby tuz, wszystko bleeeee ja rozumiem niższa cena, ale będziesz żałował zrobisz nim tyle co c360 na pewno nie więcej, a tur do tego to chyba tylko 3B hydrametu,
Nikt tu nie polecał agroplusa/dorado/r2 lamborghini, moim skromnym zdaniem była by to idealna propozycja i na twoim miejscu brał bym takiego same dorado z najsłabszym silnikiem, podaje powody:
1. Bardzo popularny model od lat na polskim rynku, częsci może i piekielnie drogie, ale jest coraz więcej zamienników, warsztatów wyspecjalizowanych w dorabianiu różnych elementów, do nh równie drogie częsci ale mniej popularny model i nie wiem czy nei tródniej było by z naprawami
2. sprawdzona prosta konstrukcja silniki same-owskie, dużo serwisów wyspecjalizowanych tylko w tych ciągnikach pompowtryskiwacze ale bardzo trwałe, niskie spalanie cała jednostka napędowa to udana konstrukcja, nh słyszałem o przypadku zatarcia małego nh td w pewnej firmie i wyszło z tego tyle silnik nie da się zregenerować tylko wymiana całego za bagatelka 40 tys zł, sprzedali go i kupili fotona
3. każdy ciągnik w turze ostro dostaje, jest dużo przykładów opisanych awarii same roller i lamborghini lampo, w każdym po pewnym czasie padają przednie zwolnice i sprzęgło, także na to trzeba być gotowym no i dobrze dobrać ładowacz najlepiej jakis mały zgrabny zachodni np stoll f8
4. same dorado maborghini r2 czy df agroplus, ma dobre wyposarzenie dobry podnosnik dużo biegów skrzynia 40km/ha, bardzo fajna kabina i bardzo ergonomiczna i dobrze wyciszona, a nie tak tak w farmtracku wielkie pudło a żeby co dosięgnąć trzeba podnosic 4litery z siedzenia,
wybór należy do ciebie ;)

#45 Share katopo

katopo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 06 luty 2013 - 15:39

Ciagnik 50-65km z ładowaczem Bardzo fajnie że kolega umotywował swoją propozycje ale jeśli wie to może napiszę ile takie ciągniki kosztują.

#46 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 06 luty 2013 - 17:08

Ciagnik 50-65km z ładowaczem http://www.agrofoto....us-310-ecoline/

#47 Share katopo

katopo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 06 luty 2013 - 17:23

Ciagnik 50-65km z ładowaczem tylko to cena raczej netto a aż tyle niestety aż tyle nie mam na dołożenie.

#48 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne Rolnictwo

Napisany 06 luty 2013 - 18:09

Ciagnik 50-65km z ładowaczem DF i cała spółka jest ok tylko te silniki 3 cyl w ciąższej pracy może nie dawać rady... Dużo teraz czytałem o Kubocie i coraz bardziej podoba mi sie ten ciągnik, wyposażenie jest bardzo bogate min. klima rewers hydr. itd jest w standardzie a cena jest bardzo niska i opinie także nie są złe więc jest chyba dobra

#49 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 06 luty 2013 - 18:26

Ciagnik 50-65km z ładowaczem

tylko to cena raczej netto a aż tyle niestety aż tyle nie mam na dołożenie.

Bez przesady to cena brutto,a wersja ecoline to bardzo okrojona wersja dlatego ta cena na pewno jest brutto, poza tym myslę że teraz chyba mamy troszke niższy kurs euro to może wyjsc taniej, do tego gdybys wzioł bliźniaczy model same dorado to wyjdzie jeszcze ze 3-4 tys taniej, za 130 mysle że kupisz, jak dla mnie to i tak kosmiczna cena, jak brałem sdf-a to ten można było kupić grubo poniżej 100 tys, no ale starszą wersję
ps. 3cyl w sdf nie dadzą rady? z tego co wiem to raczej kuboty mają jakby trochę słabsze te japońskie konie ;)
poza tym podpytajcie o ceny i dostępnosc częsci zamiennych do kuboty, bo podejrzewam że będzie drożej i trudniej jak do sdf-a a poza tym speców majstrów od kuboty pewnie też nie wielu jeszcze w polsce mamy

#50 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja ,RoślinnośĆ , ZwierzętA , elektronika , komputery , fotgrafie, ODPOCZYNEK z rodziną :)

Napisany 06 luty 2013 - 18:27

Ciagnik 50-65km z ładowaczem a ja polecam do pracy z opryskiwaczem rozsiewaczem jak i głownie z ładowaczem czołowym : Massey Ferguson 5410

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

Kupie ostatni korpus (słupice) do pługa unia tur 4+1 na zabezpieczeniu sprężynowym
pozdrawiam !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share katopo

katopo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 06 luty 2013 - 18:51

Ciagnik 50-65km z ładowaczem Zobaczymy bo pisałem też o ofertę na DF Agroplus 310 Ecoline to się zobaczy ile krzykną za taką zabawkę

#52 Share Tomexus

Tomexus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 09 luty 2013 - 20:10

Ciagnik 50-65km z ładowaczem Witam, też szukam Traktora pomocniczego, do mojego królestwa.
Cena 130 tysięcy brutto z TURem. Moc 65-80km.
Myślałem nad:
- Zetor Major 80
- Farmtrac 670DT/675DT.
- Case IH JX 60/70.
Zaproponujcie coś, spróbuje się jakoś odwdzięczyć %. :)

#53 Share kapsel1m

kapsel1m

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów

Napisany 09 luty 2013 - 20:23

Ciagnik 50-65km z ładowaczem Polecam Landiniego Powerfarm 75 czy 85 .
Post bez uzasadnienia

#54 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 09 luty 2013 - 20:29

Ciagnik 50-65km z ładowaczem Może Farmer F4-7258 - bardzo zgrabny sprzęcik - silnik JD
http://farmer.net.pl...ia-f4-61-66-km/

#55 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów

Napisany 09 luty 2013 - 20:43

Ciagnik 50-65km z ładowaczem Po rozpatrzeniu cen i wyposażenia ciągników nie opłaca sie kupować np FT lub Farmera bo w porównaniu np z Kubotą, japoniec wychodzi lepiej, bo np do FT trzeba dożucic klime, lepszy fotel i nie ja rewersu hydr. oraz nie ma skrzyni 15x15 i sprzęgła mokrego, gwarancji 3 lata, lepszej kabiny i chyba tyle

#56 Share Tomexus

Tomexus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 09 luty 2013 - 21:34

Ciagnik 50-65km z ładowaczem Podacie mi cene Case 75C lub NH T4 75 ?
Oba ciągniczki bardzo mi się podobają, nie oczekuje żadnych bajerów od tych traktorów.
Wyposażenie dodatkowe to klima, radio, szerokie opony, skrzynia 40km/h. Nic więcej mnie nie obchodzi. :)

#57 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów

Napisany 10 luty 2013 - 11:11

Ciagnik 50-65km z ładowaczem @Tomexus Nh T4 75 125 tyś netto standard i cena katalogowa więc w tej cenie powinieneś mieć ze chcianym wyposażeniem, cena Case powinna byc podobna

#58 Share Tomexus

Tomexus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 10 luty 2013 - 12:04

Ciagnik 50-65km z ładowaczem Chyba najlepszą opcją byłby Farmtrac 675DT lub Major, nieco tańsze od NH i Case.
Mi na bajerach nie zależy to po przepłacać za traktory tych marek.
Użytkuje ktoś już Majora ?

#59 Share katopo

katopo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 10 luty 2013 - 12:07

Ciagnik 50-65km z ładowaczem Wszystko kolego do czego na ten ciągnik być i przy czym pracować

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Zmotoryzowany12

Zmotoryzowany12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i Rolnictwo

Napisany 10 luty 2013 - 12:41

Ciagnik 50-65km z ładowaczem Zastanów się nad Ursus 5034,Zetor proxima 70 lub Farmtrac 675dt