Polecane posty

fidzi    6

Kolego ja też ci polecam mandam mam taki sam agregat 3m na zabezpieczniu sprężynowym uzytkuje go z ciąnikiem Ursus 1224 i jestem z niego zadowolony łapy ma lemkena tylko ma jedną wadę tzn. nie ma talerzy obrysowych ale słyszałem ze już teraz jest taka opcja dodatkowa

gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

dobra, dobra a jak wyglada porownanie uni i mandama w polu tzn jak wyglada mieszanie resztek po zniwnych ;P mandama widze ze macie to opiszcie jek mozecie a jak ktos ma unie to tez niech opisze;D


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanJoker    4

Ja w mandamie posiadam talerze obrysowe.

I co w związku z tym?

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnowaczek    0

Agregat Uni jest przedewszystkim niższy co negatywnie wpływa na użytkowanie. Latwiej ma się zapchać. Mandam jest solidnym agregatem i posiada 2-letnia gwarancję. Ja osobiście polecam. Talerze Obrysowe chyba 900zł brutto dopłata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek18055    0

chce zakupić taki agregat i zastanawiam sie czy nie wyposażyć go w dodatkowe spreżyny zabezpieczające . jakie są wasze spostrzeżenia na ten temat. Czy na pojedynczej spreżynie nie będą zeby sie odginać na suchej glebie albo na bardzo zbitej.co sądzicie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladoo1    9

kup na kołku to sie nie ugnie :) a ja mam pytanie czy mandam robi inne wały do tych agregatów jak rurowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tom85    0

Wiem że jest pojedyńczy rurowy i podwójny ale chyba innych od rurowych nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

Nie, szkoda kasy ja mam taki tylko że 3metry na jednej sprężynie i pracuje on na glinie tzn. bardzo ciężka zbita gleba :) i poprostu podkręcasz trochę śruby i już :D Nawet bez klucza to zrobisz :D

 

tak jest mozliwość innych wałów ale i tak wydaje mi sie że rurowy do podorywki jest najlepszy :)


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florek93    27

Ja użytkuję taki agregat na pojedynczej sprężynie i nie zauważyłem żadnych problemów nawet na suchych i ciężkich ziemiach ;) A co do samego agregatu to polecam jak najbardziej .

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Ja użytkuję taki agregat na pojedynczej sprężynie i nie zauważyłem żadnych problemów nawet na suchych i ciężkich ziemiach ;) A co do samego agregatu to polecam jak najbardziej .

 

Pozdrawiam

 

odezwij się do mnie bo mam sprawę


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy uzywaliscie mandama kus do uprawy bezorkowej tj. 20-25 cm głębokości. Czy jest możliwa tak głęboka uprawa ta maszyna. Pytam bo mam takiego i chce spróbować uprawy bezpluznej. Proszę o odp. Dziękuję pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr_w5    0

Mam kusa i jest tragedia. Nie wytrzymują śruby mocujące elementy robocze. Trzeba zbierać części po polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez longer89
      Czy ktoś użytkuje agregat talerzowy na przedni tuz.  Jaki jest efekt prac? Czy lepszy może jest wał pierścieniowy?

    • Przez Majkelo
      Panowie Potrzebuję rady, porady.
      Stoję przed dylemtem.
      Gruber na łapach lemkenowskich, 2.6m, 6 łap, zabezpieczenie sprężynowe. ROLMAKO, CZY MANDAM ??
       
       
    • Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa
       
       
    • Przez cris10
      Witam .
      Będę zamawiać agregat Mandam Spec HD , wyposażenie już wybrane , został wał . 
      Jaki polecalibyście na gliny ciężkie i momentami piach ? 
      Wacham się nad daszkowym a C-ring tandem . O daszkowym słyszałem wiele , o C-ringu prawie w ogóle nie . Jedynie dealer namawia , mówi że wał świetny. Mialem na testach tego c ringa , jednak tak wypadło że pracowałem wtedy na lekkiej ziemi wiec wiele nawojowac można nie było bo czym by nie robił to będzie dobrze na takiej ziemi .  Ciekawe jak by sobie poradził w ciężkiej ziemi ? Czy wystepuję problem z zalepianiem się ? Powinien się sam czyścić w teorii , a praktyka ? Przeszukałem forum i nie widzę nigdzie informacji o tego typu wale . Podpowie ktoś coś ?
    • Przez buszek
      Witam , 
      Od pewnego czasu mam na uwadze zakup ciągnika coś  o większej mocy niż ursus c 360   zanim zakupię ciągnik przeglądam maszyny i zastanawiam się właśnie nad agregatem  uprawowo-siewnym Mam pytanie jaką moc musi posiadać ciągnik do podanego poniżej agregatu ? 
       
       
      https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-2-5m-aktywny-lekki-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDyLVOP.html#af1d8fa0f9
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj