Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z Pronarem

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wloda

wloda

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i motoryzacja

Napisany 22 czerwiec 2012 - 21:18

Problem z Pronarem Witam mam taki problem z pronarem 1025A był już 2 razy robiony silnik i 1 pierścienie teraz na zimę zrobiliśmy znowu silnik bo olej brał bardzo dużo (2 godziny z cyklopem 4 litry oleju) po włożeniu całego zestawu zrobił jakieś 20 mth.Dziś tata pojechał zawieś zborze jakieś 3h nabił i wpier***** 3 litry oleju.Miał ktoś taki przypadek bo już na pronara patrzeć się nie da ręce opadają

Pomocy
PRONAR 1025_________URSUSc360__________MTZ 82_______bizon______i nowy zakup Massey ferguson 7256_________i wiele innych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z Pronarem Dzisiaj, 23:08
  •  

#2 Share andrzeju207

andrzeju207

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:motocykle, auta, piłka czyli to co każdy facet lubi najbardziej :D

Napisany 22 czerwiec 2012 - 21:52

Problem z Pronarem A czy ten olej nie zostaje czasem w chłodnicy oleju? Ja mam 82 SA i też tak ma

#3 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 22 czerwiec 2012 - 21:56

Problem z Pronarem w moim sprezarka wciagala olej i byl w butli po wymiane sprezarki na gwarancji swiety spokoj chodzi jak w zegarku mam 1221A

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share franek000rolnik

franek000rolnik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 22 czerwiec 2012 - 22:27

Problem z Pronarem pronar... Kto was namawiał do tych ciagników
Zaufaj mi, jestem inżynierem...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 23 czerwiec 2012 - 06:16

Problem z Pronarem miałem to samo w mtz. po zrobieniu kapitalnego remontu okazało sie, ze bierze olej i to straszliwie, ok 4 litrow na godzine pracy. przestraszylem sie do tego stopnia, ze rozbieralem silnik jeszcze raz. nic nie znalazlem i zlozylem z powrotem. po zrobieniu tak ok. 100mth, ciągni przestal brac zupełnie olej i dolewka w tym momencie to ok. 1l na cały dzień porządnej pracy. okazało sie, ze części do MTZ i pronarów to te same badziewie z białorusi i po prostu zanim to wszystko sie dotrze i dopasuje do siebie, to bedzie straszliwie brac olej. po dotarciu nie bierze go prawie w ogóle

bardzo także mozliwe, ze turbina jest padnięta i ma za duzy luz i to ona pobiera olej z silnika. odkręć przewód powietrza za turbina i zobacz, czy jest tam sporo oleju. jesli tak, to najprawdopodobniej turbina pobiera olej. jak cos, to pisz na priv

Edytowany przez Marcin91, 29 czerwiec 2012 - 23:18.
ortografia

wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Dodaj odpowiedź