Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wloda    12

Witam mam taki problem z pronarem 1025A był już 2 razy robiony silnik i 1 pierścienie teraz na zimę zrobiliśmy znowu silnik bo olej brał bardzo dużo (2 godziny z cyklopem 4 litry oleju) po włożeniu całego zestawu zrobił jakieś 20 mth.Dziś tata pojechał zawieś zborze jakieś 3h nabił i wpier***** 3 litry oleju.Miał ktoś taki przypadek bo już na pronara patrzeć się nie da ręce opadają

Pomocy

Lukaszjarm    4

w moim sprezarka wciagala olej i byl w butli po wymiane sprezarki na gwarancji swiety spokoj chodzi jak w zegarku mam 1221A

Wiadomość z agroFakt.pl

masiew    21

miałem to samo w mtz. po zrobieniu kapitalnego remontu okazało sie, ze bierze olej i to straszliwie, ok 4 litrow na godzine pracy. przestraszylem sie do tego stopnia, ze rozbieralem silnik jeszcze raz. nic nie znalazlem i zlozylem z powrotem. po zrobieniu tak ok. 100mth, ciągni przestal brac zupełnie olej i dolewka w tym momencie to ok. 1l na cały dzień porządnej pracy. okazało sie, ze części do MTZ i pronarów to te same badziewie z białorusi i po prostu zanim to wszystko sie dotrze i dopasuje do siebie, to bedzie straszliwie brac olej. po dotarciu nie bierze go prawie w ogóle

bardzo także mozliwe, ze turbina jest padnięta i ma za duzy luz i to ona pobiera olej z silnika. odkręć przewód powietrza za turbina i zobacz, czy jest tam sporo oleju. jesli tak, to najprawdopodobniej turbina pobiera olej. jak cos, to pisz na priv

Edytowano przez Marcin91
ortografia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się