Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał faceta farmerki

1206 odpowiedzi na ten temat

#341 Share BlueSky20

BlueSky20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 10 lipiec 2012 - 15:52

Ideał faceta farmerki ale jak facet sie zakocha we mnie to chyba może zrezygnować z tego palenia chociażby w domu prawda?
Przecież to nie jest niemożliwa rzecz. ;)
a ja hmm.. nawet moje zakochanie by to nie pomogło tak myślę. Najlepiej to niech rzuci i po problemie, ale wiadomo pewnie łatwo nie jest to zrobić.. cóż zobaczymy :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał faceta farmerki Dzisiaj, 03:48
  •  

#342 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 lipiec 2012 - 15:59

Ideał faceta farmerki Zakochanie zakochaniem,a nałog nałogiem :P ,wszystko zalezy od jednej i drugiej strony.Ale zawsze mozna dojść do kompromisu ;)

#343 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 lipiec 2012 - 16:00

Ideał faceta farmerki To zależy, co dostanie w zamian. :P

#344 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 10 lipiec 2012 - 16:00

Ideał faceta farmerki Można ale ja doszedłem do wniosku , ze nie bede pozbawiał sie ostatnich przyjemnosci a w domu nie pale z powodu zapachu i firanek zebym nie były w kolorze brąz

#345 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 lipiec 2012 - 16:08

Ideał faceta farmerki @Mat kudłate myśli masz :lol: :P

#346 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 lipiec 2012 - 16:10

Ideał faceta farmerki No cóż "już taki jestem zimny drań". :P

#347 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 lipiec 2012 - 16:18

Ideał faceta farmerki z zimnego to jeszcze mozna coś zrobić :P ale z drania :huh: :lol:

#348 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 lipiec 2012 - 16:25

Ideał faceta farmerki

ale z drania :huh: :lol:

To wszystko zależy od jakości i ilości kochania. :P :lol:

#349 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 lipiec 2012 - 17:08

Ideał faceta farmerki Ale pamietaj że ilość nie zawsze idzie w parze z jakośćią :P

#350 Share truskafka

truskafka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, muzyka, filmy, kulinaria

Napisany 10 lipiec 2012 - 18:26

Ideał faceta farmerki Co do dzieci, to nie wiem czy nie przeszkadzałoby mi to, jakby mój potencjalny partner miał swoje dzieci z wcześniejszego związku. Sądzę, że by mi to jednak zgrzytało.

A co do palenia - paliłam kiedyś sporo (1/3 paczki dziennie? coś koło tego, dla mnie to dużo). Teraz, od wielu miesięcy palę okazyjnie, może z dwa razy na tydzień po jednym papierosie? Jestem naprawdę ekonomiczna, bo paczkę mam chyba na miesiąc - dwa ;P Ludzie mi się pytają, po co palę skoro prawie w ogóle mi się to nie zdarza, ale ja to lubię :) Tak samo jak ludzie lubią czasem się napić, tak samo ja lubię czasem sobie zapalić. Moja mama tak samo przez całe życie pali okazyjnie, nie nałogowo i tak samo ja. Uważam, że wszystko jest dla ludzi, byle w odpowiednich ilościach. No, z pewnymi wyjątkami :)

Edytowany przez truskafka, 10 lipiec 2012 - 18:28.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#351 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 10 lipiec 2012 - 18:44

Ideał faceta farmerki Słyszałem, że kobiety, którą palą to z głównie 1 powodu (tak są oczywiście inne, ale ten jest jednym z głównych) żeby zbić apetyt, nie jeść zbyt często.. No na stres również, ale głównie żeby zbić apetyt i dać przy tym o linie.. Dla mnie to z tym apetytem to dość głupi powód. Przyznam z doświadczenia, że jak sie pali apetyt jest mały w ogólnie na jedzenie, ja paliłem przez 6 lat paczke na dzień to nie powiem, sixpack na brzuchu był długi czas, ale jak tylko przestałem palić 2 lata temu tak co chwile coraz mniej go widać :D ale kaloryfer na plecach został heh. A paliłem głównie dla smaku, teraz poprostu kasowo sie nie opłaci.

Co do tematu zbyt wiele konkretów o facecie idealnym dla farmerki nie widziałem w temacie :) Sądziłem coś w stylu, że tutaj głównie liczy się wychowanie, kultura, akceptacja rodziców, zaradność i pokazanie pomocy na tym gospodarstwie. Wygląd wyglądem.

#352 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 10 lipiec 2012 - 19:29

Ideał faceta farmerki Taa...wygląd wyglądem a na drugie Quasimodo :D

#353 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 10 lipiec 2012 - 20:39

Ideał faceta farmerki Bez przesady z tym wyglądem aż takich brzydali nie ma :D . Na wsi przesada się z tym. Jak jade na pole w dzinsach i koszuli (jęczmień gryzie, więc kołnierz żeby za szyje nie leciało aż tak) to się ludzie dziwnie patrzą, a babcia mi sie karze przebrać, bo "synek takie ładne ubrania zniszczysz" a ludzie "a ten co na dysko na miasto czy na pole :/ ?

#354 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 11 lipiec 2012 - 13:35

Ideał faceta farmerki Na gołej klacie a nie koszuli. Mają racje. :D Tak na poważnie to dobrze ze dbasz o siebie. :D
Cytat @Farmer21 "pokazanie pomocy na tym gospodarstwie" co masz na myśli? Że co dziewczyna ma robić z Tobą na gospodarstwie? :huh:

#355 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 11 lipiec 2012 - 13:48

Ideał faceta farmerki

ale jak facet sie zakocha we mnie to chyba może zrezygnować z tego palenia chociażby w domu prawda?
Przecież to nie jest niemożliwa rzecz. ;)
a ja hmm.. nawet moje zakochanie by to nie pomogło tak myślę. Najlepiej to niech rzuci i po problemie, ale wiadomo pewnie łatwo nie jest to zrobić.. cóż zobaczymy :)

Znam taki przypadek ze chłopak dla dziewczyny rzucił palenie. Dziś są małżeństwem.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#356 Share Madzia20

Madzia20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 11 lipiec 2012 - 17:21

Ideał faceta farmerki Mój dla mnie też rzucił palenie :)
Nie znoszę papierosów i nie toleruje ich ;)

Nałóg nałogiem ale można go rzucić a miłości nie :)

#357 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 11 lipiec 2012 - 18:20

Ideał faceta farmerki

Na gołej klacie a nie koszuli. Mają racje. :D Tak na poważnie to dobrze ze dbasz o siebie. :D
Cytat @Farmer21 "pokazanie pomocy na tym gospodarstwie" co masz na myśli? Że co dziewczyna ma robić z Tobą na gospodarstwie? :huh:

Myslałem, że da się domyślić (skoro temat idał faceta, nie kobiety ;p ), że chłopak rodzinie dziewczyny, u niej na gospodarstwie, a nie ona jemu :) Jej, miałem na myśli pomagać jej i jej rodzinie na gospodarstwie gdy sie do niej przyjeżdża.

#358 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 11 lipiec 2012 - 20:37

Ideał faceta farmerki

Mój dla mnie też rzucił palenie :)
Nie znoszę papierosów i nie toleruje ich ;)

Nałóg nałogiem ale można go rzucić a miłości nie :)

A co jak miłość jest nałogiem, który.... jak to wiadomo z nałogami, nie jest zdrowy... i trzeba się go pozbyć??

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#359 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 lipiec 2012 - 22:03

Ideał faceta farmerki Miłość jest jak taksówka-szybko jedzie,drogo kosztuję,i kiedyś trza z niej wysiąść. :P
Kochać-, także trza umieć się z nim rozstać,
Umieć,pozwolić komuś odejść,nawet jesli darzy się go wielkim uczuciem.
Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu,zaborczości,jest skierowaniem się ku drugiej osobie,jest przede wszystkim pragnieniem jej szczęścia,czasem wbrew własnemu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#360 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 12 lipiec 2012 - 13:37

Ideał faceta farmerki Aniu , zgadzam się z Tobą... :)
Ale co z tym nałogiem??
W jaki sposób pozbyć się miłości ,która jest nałogiem , nałogiem, który nie pozwala nam normalnie funkcjonować??

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)