lukasz627

problem z wys. teleskopu w manitou MLT 627

Polecane posty

lukasz627    0

Witam. Od połówy 2011r mam nowe manitou mlt 627, maszynka śmiga rewelacyjnie(zrobiłem jej juz ponad 400mth).

Tylko denerwuje mnie że jeśli łyżka nie jest podniesiona do samej góry to przy wysówie nawet z niewielkim obciążeniem teleskop staje i wszystko wraca do normy dopiero jeśli go wsune spowrotem lub przycisne i będę trzymał cały czas przycisk ze spadochronem.... jest to dość uciążliwe i niebezpieczne bo np przy załadunku na przyczepe jeśli mi sie wszystko zablokuje to nie ma jak opuścić łyżki, a wsówając teleskop pogne burty lub rozwale sobie tel. Próbowałem połączyć na stałem kabelki od tego przycisku ze spadochronem, ale za każdym razem jak zgasze i odpale maszyne jest to samo i musze je złanczać od nowa, pozatym boje się żeby elektroniki nie spalić... Wiem że to wszystko wina czujnika przeciązeniowego ale nie mam pojęcia jak go wyłączyć lub obejść żeby nic nie rozwalić. Może ktoś z Was wie jak sobie z tym poradzic??

Edytowano przez lukasz627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a gwarancja od czego jest???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

No właśnie, skoro masz sprzęt od połowy 2011 roku to na pewno jest na gwarancji. Dlatego też powinieneś to zgłosić na serwis, a nie sam kombinować.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz627    0

Racja że jest gwarancja... tylko że to jest fabryczne zabezpieczenie które w innych ładowarkach dość łatwo obejść a sewis póki jest gwarancja nie chce tego ruszać, bo oficjalnie wszystko jest ok

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

To co za problem podpytać serwisanta co masz zrobić? Cos sie dzieje z maszyna zmieniasz na oryginalne ustawienie i jest cacy. Chyba że to wielkie kombinacje trzeba zrobić.


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

Przy wysuwie teleskopu jest czujnik wystarczy kawałek blaszki podłożyć i już nic nie blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez matijas67
      Witam
      Mam problem z ładowarką przegubową o&k l6 silnik deutz  f4l1011 
      Problem polega na tym że ładowarka nie odpala bez samostartu i prostownika 
      Zrobiłem kapitalny remont silnika( był do remontu) i po remoncie silnik nie pali bez pomocy, dodam że przed remontem dobrze palił i obroty rozrusznika były niskie a odpaliła zawsze, teraz 2 miesiące palilem na samostarcie i prostowniku. 
      Wczoraj odłaczylem pompę hydrauliki i silnik od razu odpalił.
      Co może tam siedzieć? Macie jakieś pomysły?
      Proszę o pomoc 
       
    • Przez tomek017
      Proszę o pomoc. Ładowarka teleskopowa JCB 526-56 AgriPlus 2011 r. W czasie jazdy przy naciśnięciu hamulca jak również przy puszczaniu hamulca jest słyszane tak jakby uderzenie ( stuknięcie ). Co to może być?? Czy to coś w napędzie?? Czego szukać w pierwszej kolejności??
    • Przez dombeb2
      Witam . Posiadam ładowarkę manitou 634-120 od pewnego czasu pojawia się problem z wysuwem teleskopu zacina się i nie chce wysunąć zero reakcji w odwrotną stronę działa słychać jak wyje pompa taki sam problem jest z 3sekcją otwiera sie ale nie chce się zamknąć krokodyl . Proszę o pomoc
    • Przez dombeb2
      Witam . Posiadam ładowarkę manitou 634-120 od pewnego czasu pojawia się problem z wysuwem teleskopu zacina się i nie chce wysunąć zero reakcji w odwrotną stronę działa słychać jak wyje pompa taki sam problem jest z 3sekcją otwiera sie ale nie chce się zamknąć krokodyl . Proszę o pomoc
    • Przez Mateusz320
      Witam jestem przy zakupie trolla na PROW i składałem na trolla ursus mikrus 1 tylko że teraz ursus nie produkuje trolli 
      Jakie inne trolle można kupić? Jakie polecacie? Głównie troll będzie mi potrzebny do załadowania obornika na rozrzutnik dość wysoki bo cynkomet 4.5 t i teraz tak sobie myślę że ten mikrus by miał problem z zalodowaniem na niego obornika rozgladalem się za hydramet tylko ceny dość wysokie. Jakie są jeszcze inne firmy? 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj