6441Marcin6441

rozdzielenie działu na podkategorie

Polecane posty

Mam propozycje co do kategorii ciągniki mi chodzi oto by podzielić dział pronar na kilka pod działów tak jak jest to z JD, Zetorem, MF i NH. Wiadomo jak to jest z opcją "szukaj" niby nie gryzie ale jej precyzyjność jak na każdym forum(pomijając fakt, że nasze jest naj;) ) i ułatwiło by użytkownikom życie uprościło jeżeli ktoś chce poczytać o np. Zefirze - klika zefir i może sobie wszytko śledzić krok po kroku nie dostając oczopląsu:

podzielmy dział pronar na następujące działy:

- 320 i pochodne

- Pronar I

- Pronar II

- P5

- P6

- P7

- P9

- P10

- Zefir

- Kiotii

 

 

Napewno umiliło by nam to korzystanie z AF i wzrosła by popularność naszego forum i poszczegulnych, tymbardziej gdybyśmy pozbierali tematy o zefirku i kiotii z innych działów i kategori inne...

Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisklaczun    114

szczerze to wgl jest zły pomysł z podziałem galerii z ursusem i pługami, dawniej było lepiej.

moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

<p>no bez kitu w dawniej sobie wszedłem i w widziałem wszystkie ursusy a teraz trzeba wszędzie wchodzić i te reklamy zamulają że mała bania...</p>


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o podział galerii tylko forum a konkretnie dział pronar na subkategorie wymienione wyżej...

Ps. czytaj kolego ze zrozumieniem;D

 

widze zainteresowanie porządkiem na forum jest tak istotne jak....

Edytowano przez 6441Marcin6441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzigit    1

no ja jestem za zrobieniem podkategorii

napewno lepiej będzie znaleźć interesujące nas informację


POWER IS BACK
POWER IS MTZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj