Skocz do zawartości

Zdjęcie

Akademia Górniczo-Hutnicza Kraków (AGH)

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bizonbs

bizonbs

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 11 luty 2012 - 16:37

Akademia Górniczo-Hutnicza Kraków (AGH) Jeśli ktoś z forumowiczów ma jakieś informację, bardzo bym prosił. Stoję przed podjęciem ważnej dla mnie decyzji. Pod uwagę biorę kierunek Edukacja Techniczno-Informatyczna. Wszystkie informacje będą bardzo cenne. Zarówno o uczelni i o akademiku. :)

SIECI, SERWERY, MONITORING, SPRZĘT IT I AUTOMATYKA :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Akademia Górniczo-Hutnicza Kraków (AGH) Dzisiaj, 07:16
  •  

#2 Share szymon15

szymon15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja:)

Napisany 11 luty 2012 - 17:11

Akademia Górniczo-Hutnicza Kraków (AGH) Witaj, mam kilku znajomych którzy tam studiują inżynierię. Z tego co mi opowiadali to uczelnia jest na bardzo wysokim poziomie zarówno nauczania jak i prestiżu. A co do akademików.. melanż 24/7, miasteczko studenckie rządzi się własnymi prawami(wiadomo policja ma wstęp wzbroniony). Także jak idziesz do kolegi na domówkę 50osób na 25m2 w piątek, to wracasz w środę ze świadomością ze jest niedziela;) Czasoprzestrzeń jest tam zaginana na maxa.
Niedawno na AGH budowali nowy wydział informatyczny, chyba jest juz skończony ale dawno nie jeździłem przez kawiory także nie wiem czy ukończony.
Przejeżdżam obok AGH alejami codziennie to dziewczyn tam nie brakuje;)
Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne,itp,itd

#3 Share bizonbs

bizonbs

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 11 luty 2012 - 18:10

Akademia Górniczo-Hutnicza Kraków (AGH) Ja już nie melażuję. Wyrosłem z tego. A jak bede miał pokój sam dla siebie to nikt mi do niego nie wejdzie :) Trzeba się uczyć bo wódka jest dla ludzi mądrych :)

#4 Share bilon

bilon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 11 luty 2012 - 19:11

Akademia Górniczo-Hutnicza Kraków (AGH) Z tego co wiem, a mieszkam na MS AGH, to nie ma pokoi jednoosobowych. Jak ktoś chce się uczyć, to da rade bez problemu a jak ktoś lubi imprezować to zawsze znajdzie powód i miejsce. Nie zamieniłbym akademika na żadne mieszkanie.

#5 Share marcin64

marcin64

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 11 luty 2012 - 19:23

Akademia Górniczo-Hutnicza Kraków (AGH) Ogólnie uczelnia utrzymuje wysoki poziom i ukończone na niej studia wiele dają. Dużo też zależy od wydziału i kierunku jaki się wybierze. Akademiki oczywiście polecam bo klimatu jaki tam panuje nie można spotkać w żadnym innym tego typu miejscu, kto był ten wie o co chodzi :D Jeśli chodzi o pokoje to jedynie 2 lub 3 osobowe z tym że na I roku o dwójkę raczej trudno bedzie. Z tym imprezowaniem 24/7 to jednak spore wyolbrzymienie, chyba że ktoś bardze się stara i chce ;) Do nauki tez zawsze znajdzie się miejsce.
A nie myślałeś nad innymi kierunkami ? Tak w ogóle to na tej Edukacji... uzyskuje się tytuł inżyniera czy tylko licencjata na I stopniu ?

#6 Share bizonbs

bizonbs

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 11 luty 2012 - 23:24

Akademia Górniczo-Hutnicza Kraków (AGH) Inżyniera się uzyskuje, no i później wiadomo na II stopniu mgr. Podoba mi się ten kierunek, a jestem po technikum informatycznym. Jak pójdę na informatykę to będę miał jedynie po studiach wejście do pracy jako informatyk. Z opisu wynika, że jest to szeroko pojęta informatyka i mechatronika.

"Studia na kierunku edukacja techniczno-informatyczna pozwalają osiągnąć wykształcenie podstawowe w zakresie inżynierii wytwarzania, inżynierii materiałowej, budowy maszyn, metod badań materiałów przy wykorzystaniu metod komputerowych i technik informatycznych.i.

Studiując na kierunku edukacja techniczno – informatyczna student uzyskuje odpowiednie przygotowanie w zakresie:
  • eksploatacji i diagnostyki urządzeń mechanicznych i elektrotechnicznych,
  • inżynierii wytwarzania,
  • inżynierii materiałowej,
  • budowy maszyn,
  • projektowania procesów technologicznych
  • oraz rozwiązań konstrukcyjnych maszyn i urządzeń w oparciu o nowoczesne technologie wykorzystujące techniki komputerowe.
Będzie posiadał także gruntowną wiedzę informatyczną w zakresie: tworzenia aplikacji w językach programowania, projektowania i wdrażania systemów informatycznych oraz zastosowań technik multimedialnych."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 19:16

Akademia Górniczo-Hutnicza Kraków (AGH) syn zdobył diamętowu indeks agh I stopnia z fizyki

#8 Share study4u

study4u

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 23 styczeń 2015 - 13:51

Zdecydowanie mogę polecić AGH w Krakowie! Studiuje tam Ceramike i śmiało mogę powiedzieć, że jest to bardzo dobra uczelnia! Świetna uczelnia, polecam każdemu!

Więcej info: http://study4u.eu/uc...zica-w-krakowie

Pozdr.!

#9 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 23 styczeń 2015 - 20:34

Co ci mówi mechatronika 

#10 Share B-52

B-52

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Sport,muzyka, motoryzacja

Napisany 28 styczeń 2015 - 12:08

Generalnie, poziom, z tego co wiem, gdzieś od znajomych, którzy wylądowali w Krakowie wysoki. Potwierdzają też opowieści o melanżach (akademiki słyną z własnego bimbru - ice'ówki robionej z cukierów miętowych :)) ). Poza tym, kładą duży nacisk na przedmioty ścisłe i matematykę ogólnie...

#11 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 28 styczeń 2015 - 20:32

Z tego co wiem to fachowcy od bimbru na miasteczku studęckim sa z Uniwersytetu rolniczego

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share B-52

B-52

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Sport,muzyka, motoryzacja

Napisany 29 styczeń 2015 - 12:20

Z tego co wiem to fachowcy od bimbru na miasteczku studęckim sa z Uniwersytetu rolniczego

Najsłynniejszy bimber to podobno z AGHu od wielu lat. Chyba że coś się zmieniło ostatnio . Z 10 lat temu jak znajomy mój kończył studia tam to tylko to pamiętał :)