MECHANIZATOR

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012

Polecane posty

yacenty    3883

będąc na innym zlocie wiem ze nie ma sensu wcześniej niż w poniedziałek w godzinach wieczornych


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

ja bede jechal od strony augustowa przez bialystok

 

bede mial alkomat:D


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Panowie damy radę.... @Redek warto zwiedzic dziewiczy teren puszczy bialowieskiej od tysiecy lat nie tknięty ręką człowieka. Mimo ze mieszkam blisko dopiero niedawno tam byłem - to miejsce zrobiło na mnie piorunujace wrazenie. Jakbym sie cofnał kilka tys lat wstecz....przewodnik mówił ze czesto natrafia z wycieczkami na wilki, rysie, łosie , jelenie itd....

 

No to du.a blada z wyjazdu do Hajnółki :/

 

Pogadaj ze @STATKIEM on jedzie z Sejn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hubert nie chodzi o transport, a o termin. Czwartek mi pasował bo w piątek muszę gnać na uczelnie więc chociaż na 1 dzień bym się załapał.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Jak co o możemy ci napisać usprawiedliwienie. ;) Hubert to w piątek o 15stej czy w sobotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pietak 15:00 u mnie na podwórku...

 

Farmi@ ogarnalbys dealera tego Twojego kolege z NH ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@farmermf - nie ten wiek i nie ten poziom szkolnictwa ;)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

oj tam oj tam


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Pietak 15:00 u mnie na podwórku...

 

Farmi@ ogarnalbys dealera tego Twojego kolege z NH ?

Zadzwonię dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Powiedz ze Contractus ciagnikiem JD przyjedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

to w końcu jaki jest plan i kiedy dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

masz na poprzedniej stronei..

 

PS. Ale panowie dzis mialem przypadek...obyscie sie nei zdziwili :) przywiozem serwatkę z mleczarni i zaraz na placu cale 25000 l wylało się :/ pękło dno....i czesc palcu plywa w masle .... moze do piatku uprzatne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

będzie swojsko zapodawać :)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Ale konkretnie o której można być nawcześniej by coś sie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

masz na poprzedniej stronei..

 

PS. Ale panowie dzis mialem przypadek...obyscie sie nei zdziwili :) przywiozem serwatkę z mleczarni i zaraz na placu cale 25000 l wylało się :/ pękło dno....i czesc palcu plywa w masle .... moze do piatku uprzatne to

Hubert, za wczesnie, ta serwatka dopiero sie przyda na drugi dzień po pierwszym degustacyjnym, takze się pośpieszyłeś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
es8    0

@pakto

ja też mam zjazd, sobota i niedziela, ba, poprawę koła z gleboznawstwa mam i zielnik z botaniki powinienem wówczas oddać. Ale co tam, jadę, raz można sobie pozwolić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Silva@ badz o 15:00 :) wioska NOWOBEREZOWO....z szosy glownej bedziesz widzial popegerowskie zabudowania :)

Piatek 15:00.... mozna byc nieco wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

ja planuje wyjechać koło 3-4 wiec jeśli bedzie tak jak ostatnio to koło 13-14 bede, chyba ze mnie spanie złapie po drodze albo co to bede później


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

Bardzo dokładne te namiary, ale może jakoś się znajdzie, a znając życie to o 15 jeszcze tłumu nie będzie bo większość się spóźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no kurcze... wioska NOWOBEREZOWO k. HAJNÓWKI

 

plac po byłym PGRrze, troche ladniej to wyglada niz PGR...trudno bedac w tej wiosce nie trafic... jakby co pytac w wiosce ludzi którędy do Ojdany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

@Yacenty a mógł byś jako prezes tego bałaganu skołowac jakies smycze czy agrafki identyfikatorami co by można wpisac swój NICK i imię i nazwisko :).

Bo zdecydowana większość kojarzy nicki a nie twarze :).


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redek    47

To my już jesteśmy na miejscu, w Siole Budy. Bardzo przyjemne, klimatyczne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

ja się pakuję i za 5 godzin ruszamy z Dolnego Śląska

 

@Yacenty a mógł byś jako prezes tego bałaganu skołowac jakies smycze czy agrafki identyfikatorami co by można wpisac swój NICK i imię i nazwisko :).

Bo zdecydowana większość kojarzy nicki a nie twarze :).

temat ogarniety


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kserkses
      nie znalazłem nic na ten temat, więc zakładam wątek ( nie wiem czy dobre miejsce, ale lepszego chyba nie ma ).

      Kabarety, duży wybór skeczy
       
    • Przez dallas220
      Może jakieś zabawne zdjęcia związane z rolnictwem? Przy okazji witam forumowiczów
      Na siłownie chodzo a w polu to by godziny nie wytrzymały

    • Przez kamil16251290
      Witam. Jestem ciekaw jakie macie swoje ulubione kabarety i skecze. Mile są widziane linki do ich obejrzenia oraz dyskusje na temat kabaretów :mellow:
       
      Ja lubię kabaret Neonówka oraz kabaret Młodych Panów.
      Z kolei moim ulubionym skeczem jest to:
      http://www.youtube.com/watch?v=js_MzccqDBo http://www.youtube.com/watch?v=lNJzAk9mM5s...feature=related
       
      Pozdrawiam: kamil16251290 :lol:
    • Przez Lesnik13
      To ja proponuje kawały o rolnikach:
       
      Pewnemu rolnikowi z dnia na dzień przestał stawać. Chłopina z rozpaczy zaczął pić, bić babę, generalnie popadł w stan depresji. Nic nie pomagało. Jak mu wisiał tak wisiał. Jednak szczęście mu dopisało i któregoś dnia gdy wracał od lekarza, w autobusie PKS-u podsłuchał rozmowę o pewnym znachorze, który czynił wręcz cuda, a mieszkał niedaleko. Na drugi dzień był już pod drzwiami cudotwórcy. Ten wysłuchał z uwagą opowieści o problemach naszego bohatera i powiedział:
      - Mam na to sposób. Dam ci małego trolla, którego złapałem kiedyś w Norwegii. Zabierz go do domu i daj mu jakąś ciężką pracę, Jak troll będzie zajęty, to będzie Ci stał jak maczuga. Ale gdy tylko uwinie się z robotą to znowu ci zmięknie i będzie wisiał.
      Chłopina trochę niezadowolony wracał do domu, bo tak szczerze mówiąc nie za bardzo wierzył w zapewnienia znachora. Ale gdy wrócił postanowił spróbować. Kazał trollowi skopać ogródek. O dziwo gdy ten wbił w ziemię pierwszą łopatę, członek stanął chłopu jak maczuga. Radosny chłop rzucił babę na lóżko, zaczął zdzierać z niej ubranie i... nagle wchodzi troll i mówi:
      - Skończyłem.
      Fiut wrócił do stanu pierwotnego.
      - Ku**a - wrzasnął chłopina - To teraz buduj garaż... Fiut znowu zaczął się podnosić. Już się zabierał za babę....a tu wchodzi troll.
      - Skończyłem - mówi z uśmiechem patrząc na resztki erekcji swojego właściciela.
      Wtedy wstała baba i powiedziała coś na ucho trollowi, ten pokiwał głową i wyszedł. Erekcja wróciła, rzucili się na lóżko i tak baraszkowali bez jedzenia i bez spania cale trzy dni. W końcu chłop zapytał z ciekawości:
      - Jaką ty żeś dała temu stworzeniu robotę, ze już trzy dni nie wraca?
      Kobieta pociągnęła go za rękę nad pobliskie jezioro. Podchodzą... patrzą ....a tam troll siedzi nad brzegiem jeziora cały w mydlinach, wyciąga z wody chłopa kalesony, ogląda pod słońce i ze złością mruczy do siebie:
      - Cholera! Cały czas żółte na d*pie!
    • Przez ssv115511
      https://www.youtube.com/watch?v=SaSSot_EXNA
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj