Skocz do zawartości

Zdjęcie

sipma z-224/1

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share antonio86

antonio86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 589 postów

Napisany 17 styczeń 2012 - 13:55

sipma z-224/1 Czy jest możliwa wymiana samej tuleji w korpusie supłacza czy trzeba cały korpus wymieniać?
Mam tam trochę luzu, a to podobno jest przyczyna przepuszczania gdy ma troche ciężej.
Jak nabije tam smaru do oporu to przez jakaś godzinke idzie dobrze, a potem znowu problemy.
Chodzi mi o pozycje 6. http://sklep.sipma.p...851/producer_id

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
sipma z-224/1 Dzisiaj, 20:05
  •  

#2 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 19 styczeń 2012 - 08:01

sipma z-224/1 Kolego twoja prasa tak MI się wydaje potrzebuje wkładu finansowego (remontu )Ta tulejka w korpusie którego chcesz wymienić to wytrzymuje żywot supłacza ,masz luz może na ośce zjechane pod tulejkom . Skod jesteś rozebrać trzeba cały stół wbić tulejkę rozwiertakiem przejechać złożyć poustawiać dobrze bo inaczej toczka złomu

#3 Share antonio86

antonio86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 589 postów

Napisany 19 styczeń 2012 - 20:00

sipma z-224/1 Luz tam jest nieduży, przepuszcza tylko jak się chce za szybko przejechać. Nie wiem czy to bede robił. Na moje hektary wystarczy, a na usługi mam stałych klijętów za stałą kase więc mogę jeździc trochę wolniej. Najpierw zobaczę tą ośkę.

#4 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 17:09

sipma z-224/1 Jakoś nie che mi się wieżyc żeby przez mały luz puszczała. No chyba ze on wcale taki mały nie jest. W korpusie nie wymieniałem ale w zapłonie tak (http://sklep.sipma.p...52/producer_id# pozycja 13). Dostałem bez problemie w sklepie.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5 Share antonio86

antonio86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 589 postów

Napisany 23 styczeń 2012 - 13:43

sipma z-224/1 Powiem ci szczerze że nie wiem czy to jest przyczyną ale tak właśnie pisało na tym forum! Jak wyjme bolec i podniose aparat to jest wyczuwalny minimalny luz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 23 styczeń 2012 - 14:00

sipma z-224/1 A może dokręć zboku to nakrętkę na wale??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#7 Share antonio86

antonio86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 589 postów

Napisany 23 styczeń 2012 - 15:48

sipma z-224/1 O której nakrętce mówisz? Nie chce dużo kasy w nia pakować bo w sezonie na usługach robię łącznie jakieś 50 hektarów. W tym roku się nameczyłem z kołem zamachowym i sprzęgłem a jeszcze wałke od womu musze kupić i 600zł poleci ;[

#8 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 23 styczeń 2012 - 15:55

sipma z-224/1 Zdejmij to osłonę z boku i obok hamulca jest tam na wale nakrętka którą reguluje się luz na wale. Odegnij zabezpieczenie i dokręć jo.

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 27 styczeń 2012 - 09:01

sipma z-224/1 Tom nakrętkę tak dokręcając aby aparaty po podniesieniu swobodnie opadały , bo jak skręciwszy mocno skazujesz luzy będzie ogromne tarcie i opory .