Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

łącznik cbm

Polecane posty

Gość   
Gość

Panowie otóż mam kupione haki 2kat i przed spawaniem chciałbym się zapytać tych co zakładali sobie takie udoskonalenie jak pracują u was te haki kupione na allegro nic się nie urywa czy też wygina jakie mocne są one co zakładaliście najcięższego a i jakimi elektrodami to pospawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonardo111    116

Moje do zetora 5340 kupiłem w grene podnosi pług obrotowy rabe-werk 3 skibowy spawane chromoniklowymi i eb 150 wszystko ok nic się nie urwało

Edytowano przez leonardo111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarucki    3

Kupione na giełdzie, wywalone oryginalne, spawane TIGiem :)

Podnosiłem, i przejechałem nim ponad 30km bo super polskich drogach z Frezem Leśnym który waży ok 1300kg

jak słabo spawasz to podjedź do kogoś....


Zetor 7340, Ursus 2812, JD 5410N, Lamborghini Runner 450, Lamborghini RS80
Joanna#1, Joanna#2, KPS-3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

poszły do spawania do znajomego co spawa konstrukcje metalowe myśle że będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarucki    3

no i co pospawane i założone ?


Zetor 7340, Ursus 2812, JD 5410N, Lamborghini Runner 450, Lamborghini RS80
Joanna#1, Joanna#2, KPS-3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tak gotowe pospawane widać że elegancko kolega mówi ze prędzej haka wygne niz urwę spaw dzisiaj już było próbowane w polu bronę talerzowa zapięta została w minute naprawde ekstra się zapina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarucki    3

jeszcze górny łącznik na CBM i jest malYna :)


Zetor 7340, Ursus 2812, JD 5410N, Lamborghini Runner 450, Lamborghini RS80
Joanna#1, Joanna#2, KPS-3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarson007    5

ja kupiłem do swojego 7745 w Kutno Agroma ;) spawane TIGiem, mam je juz 3lata, nic się nie dzieje z nimi a pracuje z agregatem uprawowym 3,6 , obrotówką 3 kverneland, agregatem uprawowo-siewnym Amazone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek14
      Witam mam pytanie co się stanie gdy w skrzyni biegów i tylnym moście w zetorze 7211 będzie za dużo oleju do zetora wchodzi 32l co sie stanie jak bedzie 40 l ?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam ,mam wyciek w tym miejscu co wytarte jest i ta dziura  w proximie 85 dziwne ze tam nie powinno byc wycieku gdyz nie ma oleju ,olej jest w bloku lub zwolnicy na dolei czy tam jest jakasc uszczelka czy wszystko skladane jest na silikonie ,czy da sie zsciagnac zwolnice tylko w tym miejscu gdzie jest ten wyciek tam jest bodajze 6 czy 8 srub takich grubszych i wytrzyscic i dac mase uszczelniajaca i skrecic od nowa zeby nie rozbierac calosci az do bloku czy zwolnice sciaga sie tak samo jak w ursusie c 360 trzeba cos podwiazywac zeby nie spadlo przy wyjmowaniu zwolnicy czy moge tylko te sruby odkrecic i zdjac czy musze cala z pochwa wyjmowac mial ktos taki przypadek prosze o pomoc to jest strona prawa gdzie sa biegi 
    • Przez Bartmk
      Witam wszystkich, panowie mam problem z wyciekiem przy zwolnicy prawej w moim zetorku, kwestia tego że nie wiem do końca gdzie jest przyczyna.Zrobilem kilka zdjęć aby pokazać skąd leci  zaznaczę że spore ciśnienie było w zwolnicy lewej po odkreceniu korka wlewowego,ale tam nie ma problemu z jakimkolwiek wyciekiem..., w prawej ciśnienia żadnego nie było.Kiedys z okolicznym mechanikiem wymieniłem tylko uszczelniacze i łożysko koła,ale myślę że nie ma to związku z obecnym wyciekiem. Proszę o jakąś radę z góry dziękuję. 


    • Przez mieciu110
      Witam,
      Postanowiłem założyć do swojego 7211 nowe oponki radialne 30" bo stare 28 kwalifikowały się do wymiany, zakupiłem felgi przez internet, niestety przyszły takie jak na zdjęciu poniżej. Jest jakaś szansa że opona bezdętkowa będzie trzymać powietrze na tych wżerach?  macie jakieś sposoby jak to wyrównać i uszczelnić czy lepiej od razu zamówić dętki ? Wstępnie oczyściłem to szczotką na szlifierkę, po uderzeniu młotkiem łuski rdzy dalej odpadają. 


    • Przez mati555
      Witam mam Zetora 7711 i mam opony 16,9r34 i czy na tą samą felgę da się  założyć opony 16,9r30?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj