Skocz do zawartości

Zdjęcie

Program do hodowli gołębi Moje Asy

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share farmera

farmera

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:Internet, E-biznes, sport, rynki finansowe

Napisany 30 grudzień 2011 - 11:44

Program do hodowli gołębi Moje Asy Hodowla gołębi staje się coraz bardziej profesjonalnym sportem. Pamiętam jeszcze czasy kiedy "Zeszytów hodowcy". Dziś informacje gromadzone na papierze przekształcane są w formę elektroniczną. Wspólnie z ojcem - doświadczonym hodowcą, (v-ce prezesem ds. lotowych) wykorzystując jego wiedzę na temat tego jakiego narzędzia potrzebujemy do ewidencji naszego stada powstał program komputerowy.

W jednym narzędzie każdy pasjonat gołębi pocztowych znajdzie :

ewidencję (spis) całej hodowli – automatycznie się aktualizujący,
ewidencję rozpłodu,
uzupełniane automatycznie na podstawie rozpłodu RODOWODY (3 wzory),
każdy rodowód posiadający Twoje własne dane adresowe z możliwości wydruku takiego autorskiego rodowodu wraz ze zdjęciem swojego asa,
możliwość dodawania gołębi z poza listy naszej hodowli
dodatkowo zestawienie wyników osiąganych w danym sezonie,
możliwość analizowania wyników (gołębi młodych i dorosłych) każdego sezonu lotowego osobno, każdego gołębia osobno, pod kątem numeru konkursu czy coeficjent dla poszczególnych kategorii
poza tym terminarz abyś nie zapomniał o ważnej dla Ciebie dacie,
listę znajomych, listę oddziałów,
pomoc w uruchomieniu i obsłudze programu.

Program został maksymalnie uproszczony aby korzystanie z niego wymagało tylko umiejętności posługiwania się myszką i klawiaturą.

Jeśli chcesz mieć ten licencjonowany program Moje Asy do hodowli gołębi pocztowych i zacząć sezon z profesjonalnym narzędziem wejdź na tą stronę.

mojeasy.pl

Dowiesz się na niej więcej na temat programu Moje Asy jak również znajdziesz na niej formularz zamówienia.

Pozdrawiam
Życząc samych udanych lotów

Załączone miniaturki

• mojeasy3D150jpg.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Program do hodowli gołębi Moje Asy Dzisiaj, 23:51
  •  

#2 Share kubus1988s

kubus1988s

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 13:13

Program do hodowli gołębi Moje Asy oj widzę że na af sa też farmerzy hodowcy :)dobry lot:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 30 grudzień 2011 - 15:59

Program do hodowli gołębi Moje Asy Matematyka nigdy nie zastąpi intuicji hodowcy :rolleyes: , nie jestem mistrzem lotuje dla przyjemności nie dla pierwszych lokat, co nie oznacza że gdybym odbijał w porę bym nie był czasami w czołówce. Niektórzy jak Ja czy van Loon hodują dla pasji i przyjemności, nie dla użerania się o kilka pkt coef. Także do mnie ten program nie trafi i nikt do niego mnie nie przekona ,pozostaje zeszycik, z resztą widziałem podobne za free, dobry lot koledzy :D

Edytowany przez bobytempelton, 30 grudzień 2011 - 16:00.

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share farmera

farmera

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:Internet, E-biznes, sport, rynki finansowe

Napisany 23 luty 2012 - 08:42

Program do hodowli gołębi Moje Asy Ja absolutnie nikogo nie namawiam. Genezą tego programu było to, żebym ja sam miał w jednym miejscu informację do analizy sezonu. W zeszytach też robię notatki.

Zależało by na tym, aby to było proste narzędzie, aby nawet mój tata, który z komputerem troszkę nie jest za dobry - sobie poradził.

Postanowiłem program oferować z ciekawości. A cena? Po prostu zapytałem osób, które zakupiły ten program o to ile dla nich byłby on wart.

Oto cała geneza programu

Dodaj odpowiedź