Zaloguj się, aby obserwować  
gregor6

Powiekszenie partycji systemowej

Polecane posty

gregor6    0

Jak w temacie jakim programem bezpłatnym powiększyć partycje dysku chodzi mi o partycje C kosztem zmniejszenia partycji F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jak win instalujesz to możesz zmienić tylko musiałbyś na nowo go instalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor6    0

Próbowałem wczoraj tym programem ale dysku C nie mogę nie da się powiększyć tylko zmniejszyć jak zmniejszymy to później możemy go zwiększyć tylko tyle ile zmniejszyliśmy go , A ja chce go zwiększyć chociaż o 20GB kosztem innej partycji znacie coś innego , chyba że ja robię coś nie tak ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@zulian twój post nic nie wnosi, chciałeś sobie posty nabić czy co??

 

@gregor6 spróbuj programem partition magic,

 

Edit:

 

Powiedz czy to są dwa osobne dyski czy jeden podzielony na dwie partycje?

 

 

 

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3grosze    75

najpierw zmniejsz F a potem powiększ C ;)

Dokładnie, przecież inaczej się nie da. Żeby powiększyć C musisz najpierw ująć rozmiaru z partycji F.

Edytowano przez 3grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1308

Weź sobie pan sformatuj a nie zawracaj gitary na forum rolniczym,

ciekwe czy jakby na forum komputerowym pisali o nawożeniu czosnku to by bylo OK..


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor6    0

GABBER85 TO TY NIE ZAWRACAJ GITARY jak nie wiesz w jakim to jest dziale pisane to się nie wypowiadaj BO widzę że nie wiesz.

 

 

Dami615 spróbował bym tym programem ale ma zła opinie że gubi dyski że na win 7 może nie prawidłowo działać? itp....

 

Też zmniejszałem F ale dysk c nie pobierał tego wolnego miejsca i tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maverickt4    4

@gregor6 to nie jest takie proste do wykonania aby nie utracić danych z dysku.

Dysk "C" jest partycją podstawową natomiast dysk "F" (w Twoim przypadku) prawdopodobnie jest tylko dyskiem logicznym, zmniejszając jego pojemność nie da się powiększyć dysku "C".

 

Aby zwiększyć pojemność C (partycji podstawowej) trzeba utworzyć wolne miejsce na partycji rozszerzonej (w skład tej partycji wchodzą wszystkie dyski widoczne w panelu poza dyskiem C).

Tak wiec nie wiem czy w ogóle istnieje jakiś darmowy program który to wykona. Ja kiedyś coś podobnego wykonywałem programem Partition Magic.

 

Jeżeli nie znasz pojęć takich jak partycja podstawowa, partycja rozszerzone i dyski logiczne i czym one się różnią, to odpuść sobie tą operację, jeżeli masz jakieś dane których nie chcesz stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj